2026. Június 16. Kedd - Jusztin
Autóhifi
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
Mazda Skyactive-D 1,5 motor.
Mazda Hazumi képek, és videók.
Még több Skyactiv váltó.
Vezérműszíj csere akció!
Ferrari 288 GTO. Egy örök non plus ultra.
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Lamborghini Diablo GT 1999
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4430, 2040, 1115 mm
Tengelytávolság: 2650 mm
Hasmagasság: 110 mm
Saját tömeg: 1530 kg
Hengerelrendezés: 12 henger V alakban 60°
Szelepek száma: 48
Furat/löket: 87 / 84 mm
Lökettérfogat (cm3) : 5992
Sűrítési viszony: 10,7:1
Motorbeépítés: középen, hátsó tengely előtt
Benzin befecskendezés
Szelepvezérlés típusa: Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 574,9(422,8)/ 7300
Nyomaték (Nm / 1 min): 630 Nm / 5500
Sebességfokozatok száma: 5
Hátsókerékhajtás
Gyorsulás 0-100 km/h: 4,4 mp
Végsebesség: 338 km/h
Több autó










kissgenga | 2013-10-04 21:01
Tisztelt Mazda Tulajok!
Most cseréltem ki a Mazda 6-osban a cd váltót,mert a régi meghalt,de ez nem szól úgy ,mint a régi,nagyon halk és maxnál már torzit is,pedig totál halk...
mit rontottam el?
Membran | 2013-09-25 01:41
Rendben! Köszönöm szépen!
mazda-auto.hu | 2013-09-18 11:24 Membran részére
Úgy néz ki, mintha külön lenne, de egyben van.
Pl.: http://www.aliexpress.com/item/11-106-Car-Radio-Facia-for-MAZDA-6-Atenza-Stereo-Dash-Kit-Fitting-Trim-Installation-Fascia/1308362800.html
6adzam6 | 2013-09-17 23:20
Kedves Mazdatársak!
Van esetleg valakinek tapasztalata a következő multimédia fejegységgel: http://cmp.hu/mazda_6_2008_dvd_gps.html
Érdekelne:
Mennyire megbízható?
Mennyire használható/fogható a rádió ennél az egységnél?
Beszerelés után a információs kijelző funkciói megmaradnak-e?
Telefonvezérlés a kormányról használható marad-e?
BOSE rendszer esetén romlik-e a hangminőség?
Valamint általános tapasztalatok az egységről.
Membran | 2013-09-17 19:15
Ahogy nézegettem, nekem külön vannak.Mármint a fejegség kivehetőnek néz ki, nem úgy mint a régebbi verzióknál ahol egyben van az egész!Keresgéltem neten 2006hoz középkonzolt de nem találtam!
mazda-auto.hu | 2013-09-17 09:02 Membran részére
A fűtés-szellőzés bizonyos jelei ugyanazon a panelen helyezkednek el, mint az audió egység kezelőszervei. Ezért ha "kivágnánk" az audió egységet az előlapból, a fűtés szellőzést nem tudnád szabályozni. Kivétel ezalól a manuális klímás típus.
Ma már egyébként a nomrál, és digitálisan szabályozható klímás kivitelekhez is lehet olyan középkonzolt rendelni, melybe 1 vagy 2 DIN-es fejegységet be lehet szerelni, és minden működik.
Membran | 2013-09-16 22:49
Üdv!
Már több fórumot magyart és külföldit is megnéztem de nem találtam semmit sem!Van egy 2006os Mazda 6-om és ki szeretném cserélni a fejegységet.Szétszerelési tippeket láttam már de konrétan, hogy más fejegség lett volna benne anélkül hogy a középkonzolt kicserélném még nem!Érdeklődni szeretnék, hogy ez esetleg megoldható -e anélkül is?!
Előre is köszönöm!
mazda-auto.hu | 2013-07-01 07:56 alton részére
Thank you very much!
alton | 2013-06-29 08:44
I really like your way of expressing the opinion and sharing the information.
alton | 2013-06-29 08:43