2026. Június 25. Csütörtök - Vilmos
Mazda DPF részecske szûrõ
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
Mazda 3 MPS KW futómű tuning.
Mazda MX-5, és Subaru BRZ.
10 perc alatt adták el a 250 darabot.
Bemutatkozott az új Mazda CX-5
Kiváló eredménnyel zárta a Euro-NCAP töréstesztet az új Mazda6.
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Aston Martin DB7 1993
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2+2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4631, 1820, 1238 mm
Tengelytávolság: 2591 mm
Hasmagasság: 152 mm
Légellenállási együttható: 0,31 cw
Saját tömeg: 1650 kg
Hengerelrendezés: 6 henger, soros
Szelepek száma: 24
Furat/löket: 91 / 83 mm
Sűrítési viszony: 8,3:1
Feltöltő: Eaton M90 kompresszor
Motorbeépítés: elöl, hosszában
Benzin befecskendezés
Sebességfokozatok száma: 5
Lökettérfogat (cm3): 3239
Szelepvezérlés típusa: Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 339,7(249,8)/ 5500
Nyomaték (Nm / 1 min): 488/ 3000
Gyorsulás 0-100 km/h: 5,9
Végsebesség: 253 km/h
Több autó










mazda-auto.hu | 2007-10-02 11:37
Az elsõ kötelezõ szerviz 20000km, vagy 1 év elteltekor esedékes.
IanSnail | 2007-10-01 20:25
Tisztelt Mazda-Autó!
Érdeklõdnék, hogy M6 CD143-nál mikor esedékes az elsõ szerviz. Mármint 20ezer km elõtt van-e, kell-e szervizeltetni (olajcsere, stb.)?
mazda-auto.hu | 2007-09-24 09:02
elenor - Csatlakozunk Oszihoz. Alvázszámtól függõen egyes DPF elõtti Mazda6-ok esetében, szoftver frissítést kell végezni, a káros kipuf gáz emisszió (füst) csökkentése érdekében. Ez nem visszahívás, csak szervizeléskor kell elvégezni, de nyilván hamarabb is lehet. A nagy gázadás utáni füstölés a koromszûrõ nélküli dízeleknél nem szokatlan jelenség.
mazda-auto.hu | 2007-09-24 08:59
gaboca - Felesleges aggódni. A 20mm még meglehetõsen sok, illetve az olajszint növekedés nem hibára utal, a Mazda 2.0 MZR-CD DPF rendszer esetében természetes jelenség a használati körülményektõl függõ mértékben.
elenor | 2007-09-23 12:07
Köcce Oszi! Megfogadom tanácsod és miest tudom elviszem megnézetni.
Oszi | 2007-09-22 13:15
Ja es ajanlanek egy nagyon jo szervizt:Mazda Auto-Expanzio Bekescsaba,Dobozi ut 108 :)
Oszi | 2007-09-22 13:14
Az uj nivopalcan az F-jelzes lejebb kerult kb 1Liternek megfelelo szintel.A disel fustoles a regi nem DPF-es rednszernel hirtelen gazadasra termeszetes jelenseg ha fustol.De a fustoles merteke alapjan lehet hogy valami hiba van a rendszerben.A mazda adot ki uj software-t bizonyos alvazszamu mazda 6 dizelekhez ami csokkenti a fustoles merteket ha mas hiba nincs a geppel.
Nagyon sok minden miatt nohet a fustoles merteke,de altalaban teljesitmeny csokkenessel is jar(csak nem veszi eszre az ember :) )Szerintem mindenkep latogas meg egy mazda szervizt hogy ok betudjak azonositani hogy termeszetes mukodesbol adodo fustolesed van vagy valami hiba okozta fustolesrol van szo.
IanSnail | 2007-09-22 11:51
Gratula steine. Bizony nem panaszkodhatsz, hogy kevesebb bonus kaptál, mert 5,8ért gyaníton már közel nullszaldósan adták el a gépet. Nem könnyezett az értékesítõ?:)) Jó boltot csináltál -800ezerrel.
elenor | 2007-09-22 09:21
Ja a mazdám Diesel! De szerintem akorsem kéne neki igy füstölnie.
elenor | 2007-09-22 09:19
Hy!Mazda6 osom van a 140lE-s.Olyan gondom lene, hogy füstöl mikor odalépek neki. De hidegen kevésbé akor szinte nem is. De mikor bemelegszdik a motor és odalépek neki akor 1-2 másodpercig kegyetlen fekete füstöt lök ki:-(. Ez gondolom nem természetes. Kérlek irjatok valami tipet!!THX