2026. Június 25. Csütörtök - Vilmos
Mazda DPF részecske szûrõ
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
Mazda MX-5, és Subaru BRZ.
Mazda 3 MPS KW futómű tuning.
Magyarország: háromból két motorolaj hamis.
Nem lesz utódja az RX-8-nak?
Mazda - Ötcsillagos show Genfben
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Jaguar XJ-13 1964
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4483, 1854, 965 mm
Tengelytávolság: 2438 mm
Saját tömeg: 998 kg
Hengerelrendezés: 12 henger V alakban
Szelepek száma: 24
Furat/löket: 87 / 70 mm
Sűrítési viszony: 10,4:1
Motorbeépítés: középen, hátsó tengely előtt
Benzin befecskendezés
Lökettérfogat (cm3): 4994
Szelepvezérlés típusa: DOHC
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 509(374,3)/ 7600
Nyomaték (Nm / 1 min): 523/ 6300
Sebességfokozatok száma: 5
Gyorsulás 0-100 km/h: nincs adat
Végsebesség: 274 km/h
Mindössze 1 darab példány készült.
Több autó










gaboca | 2007-09-21 22:25
Mazda-auto, M6 -osamban megszaparodott a motorolaj az X jelzés alatt alatt van már 20mm-rel.
Kezdhetek aggódni!
Lehet tudni, hogy a az új és a régi nivópálca között mi a külömbség( hossza stb.)?
mazda-auto.hu | 2007-09-21 16:23
Nem érdemes aggódnod. Az F és az X közötti olajszint természetes jelenség a 2.0 MZR-CD DPF motorok esetében. Akár az is lehet, hogy már neked is eleve magasabb volt az olajszint, a gépkocsi átvételekor.
kaboca | 2007-09-21 14:09
Sziasztok! A múlthéten vettem át az autót, akkor nem néztem meg a szintet. Azóta 750km mentem vele, ebbõl 650km autópálya + fõút. Most 22mm rel van a felsõ szint fölött. Normális ez, vagy kezdjek aggódni?
steini | 2007-09-21 13:26
Akkor asszem én nem panaszkodom a szõnyeg miatt, mert 5,8m-ot fizettem az M6 CD143 Active-ert...
mazda-auto.hu | 2007-09-21 11:39
Az info gombot lenyomva kell tartani.
biturbó | 2007-09-21 11:33
Szia IanSnail!
Egy kicsit meglepodtem mert a gepem 7,5 eszik.Tenyleg hogy kell lenullazni az atlagfogyit?
Oszi | 2007-09-21 10:50
Mikor mi vettuk a 143Le Dpf-es GT-t 7900000-ert semmit sem kaptunk hozza ajandekba es raadasul KP-s volt.Meg a kulcstartoert is ugy kellet visszamenni konyorogni hogy adjak mar oda azt ami jarhozza:)))Vagy lehet hogy nem jar csak az lett volna az ajandek??? :))
mazda-auto.hu | 2007-09-21 09:15
steini - Gratulálunk az autóhoz! Természetesen az akciós hitel és akciós árak is az engedmények közé sorolandók. Ezek mellett bármennyire is furcsán hangzik sokaknak, a szõnyeg is habnak tekinthetõ a tortán.
mazda-auto.hu | 2007-09-21 09:10
IanSnall- Nagyjából fél literrel kevesebb motorolaj kell az újabb nívópálca max. jelzésének eléréséhez. Szerintünk a legegyszerûbb megoldás, ha megkérdezed a kereskedõt, hogy kicserélték-e a pálcát?
steini | 2007-09-20 22:33
Na megvettem ma az M6 CD143 Active-a
ot. Remélem jövõ héten átvehetem...Éncsak szõnyegeket kaptam...carbonszürke lesz:)