2026. Június 22. Hétfő - Paulina

Mazda3

Vissza a topikokhoz

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!


Adi001 | 2017-06-20 01:11

Kedves Mazda-autó!
Egy 2017-es évjáratú 3-as Challenge felszereltségű autóhoz keresek valami megoldást, hogy a leengedett ablakok maguktól felhúzódjanak az autó bezárása esetén. Esetleg a tükrök is behajtódjanak (úgy tudom ezt a prémium felszereltség talán tartalmazza is).
Ajánlották, hogy a riasztókban lehet ilyen opciót találni, de CanBus-os riasztókhoz nem nagyon értek. (Valahol írták, hogy a egy utólagos riasztó beszerelésénél a szervíz nem merte bekötni az ablakemelő vezérlőt.) Tudnának valamilyen bevált modellt ajánlani, ami alkalmas erre a feladatra? Biztosan vezérli a CanBus-os rendszereket és nem okoz elektromos problémákat.

viptag77 | 2017-06-16 10:18

Tisztelt mazda auto!

Van egy 2004 1.4 benzines mazdám (ZJ), fogyasztja az olajat, de nem füstöl és nem hagy olajfoltot sem az aszfalton. Nem rég tettem egy hosszabb utat ca. 300km (60-100km/h tempo) és a nívó feléig lement az olajszint. Most Fuchs titan proflex GT1(5w-30) van benne, ezzel valamivel jobb a helyzet.Elötte Castrol 5w-40-es volt benne. Teljesítményben nem érzek változást, csak azért idegesítő hogy elillan az olaj :/.(Hűtővízben sincs nyoma).  Merrefelé induljak el? Nagy lehet a baj? Válaszukat előre is köszönöm.

Bencee1 | 2017-06-14 19:14

Üdv vettem egy gyári mazda olajat: Mazda original oil ulta 5w-30 és szeretném kérdeni hogy ez itt magyarországi használatra nyáron biztos jó lenne nekem? Mazda 3 1.6 benzin 2004.  Ugyebár ez 30fokik jó it meg akár 40is lehet napon meg 50 is a motortérbe. 

mazda-auto.hu2 | 2017-06-12 16:02 jacintkovacs részére

Gyárit kellene betenni, nem drága, és garantált a minősége. Mi csak a gyárit használjuk ennél a típusnál.

mazda-auto.hu2 | 2017-06-12 14:47 G. Robert részére

Francia az autó, és reálisnak tűnik a kilométer.

mazda-auto.hu2 | 2017-06-12 14:44 mrbaalint részére

Egyetlen szervize sincs rögzítve.

G. Robert | 2017-06-11 19:38

Üdvözlöm tisztelt mazda-auto! Szeretnék információt egy 2009 M3 2.0-ról. Csak a szokásos. Származás, márkaszervízben járt e és hogy valós lehet a km állás. 

Alvázszám: JMZBK14F681719966

Elvileg 121000 km van benne. Az infókat előre is köszönöm.

G. Robert | 2017-06-11 19:36

Üdvözlöm tisztelt mazda-auto. Szeretnék információt egy 2009 M3 2.0-ról. Csak a szokásos. Származás, márkaszervízben járt e és hogy valós lehet a km állás. 

Alvázszám: JMZBK14F681719966

Elvileg 121000 km van benne. Az infókat előre is köszönöm.

jacintkovacs | 2017-06-11 19:33

Udv mindenkinek.

Azt szeretnem kerdezni hogy milyen utangyartott vezerlo szettet ajanlatos hasznalni egy mazda 3, 1.6 dizel, 2005-os evjaratu autonal?

Koszonom  valaszt.

mrbaalint | 2017-06-09 10:45

Kedves Mazda auto,

Pár hete vettem egy Mazda 3, 2007 BK típusú autót. Ausztriából származik,de az előző tulaj nem tudott róla semmit. Most 105 ezer km van benne. El tudják küldeni a digitális szervízkönyvét az nhl.balint@hotmail.com címemre? illetve reális e ez a km? nagyon szép állapotban van.

alvázszáma:JMZBK14J271568373

előre is köszönettel, Bálint

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!





Autó katalógus

Lamborghini Countach QV 1985-1988.

Ajtók száma:  2
Ülések száma: 2

Hosszúság, szélesség, magasság: 4170, 2000, 1070 mm

Tengelytávolság: 2500 mm

Hasmagasság: 105 mm
Hengerek:  12 henger V alakban 60°

Szelepek száma: 48 
Motorbeépítés:  hátsó tengely előtt hosszában

Szívómotor, karburátorok. (néhány késői USA verzió befecskendezővel) 

Lökettérfogat (cm3):   5167

Furatxlöket (mm): 85,5x75 mm  
Sűrítési viszony: 9,5:1    
Teljesítmény (LE/ 1 min): 455 /7000 
Nyomaték (Nm / 1 min): 501/5200

Sebességfokozatok száma: 5

Hátsókerékhajtás

Gyorsulás 0-100 km/h: 4,8 mp.

Gyártott darabszám: 610

Végsebesség: ~295-310 km/h

Több autó