2026. Június 28. - Levente, Irén
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Kiváló eredménnyel zárta a Euro-NCAP töréstesztet az új Mazda6.
Nem lesz utódja az RX-8-nak?
Bemutatkozott az új Mazda CX-5
Mazda RX-8 motor probléma megelőzés II.
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Aston Martin DB7 1993
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2+2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4631, 1820, 1238 mm
Tengelytávolság: 2591 mm
Hasmagasság: 152 mm
Légellenállási együttható: 0,31 cw
Saját tömeg: 1650 kg
Hengerelrendezés: 6 henger, soros
Szelepek száma: 24
Furat/löket: 91 / 83 mm
Sűrítési viszony: 8,3:1
Feltöltő: Eaton M90 kompresszor
Motorbeépítés: elöl, hosszában
Benzin befecskendezés
Sebességfokozatok száma: 5
Lökettérfogat (cm3): 3239
Szelepvezérlés típusa: Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 339,7(249,8)/ 5500
Nyomaték (Nm / 1 min): 488/ 3000
Gyorsulás 0-100 km/h: 5,9
Végsebesség: 253 km/h
Több autó










Patsadam | 2016-06-09 19:35
Tisztelt mazda-autó!
Olyan ügyben szeretném a segítségüket kérni,hogy 2010-es mazda 6 -ra szeretnék venni egy téli garnitúra felnit+gumit!Acél felniből ezt a méretet néztem 5 x 114,3 67 ET50 amire 195/65 R15 méretű gumi menne!Viszont egy gumis azt mondta hogy ekkora felni nem megy rá a féktárcsák miatt csak 16"- os!A kérdésem az lenne hogy valóban csak a 16”-os acél felni jó rá vagy jó lehet az előzőekben leírt 15”- os méretű?Vagy egyáltalán mi a legkisebb méret ami még jó, mert ugye a gumi vásárlásnál nem mindegy hogy mekkora is kell!
Az autó alvázszáma:JMZGH148201258549
Előre is köszönöm!
mazda-auto.hu2 | 2016-06-09 10:09 Jocoo részére
Alvázszám kellene.
mazda-auto.hu2 | 2016-06-09 10:06 beripeti részére
27A
Nine | 2016-06-09 10:05
Üdv.
Mostanában szeretnék venni egy 2005-2007 környéki Mazda 6-ot.
Eleinte dízelt akartam, de maradok a benzniesnél.
Mire kell odafigyelnem?
Nagy a különbség az 1.8 és a 2.0 között (akár fogyasztásban)?
Alvázszám vagy motorkód alapján utána lehet nézni ha azt írják, hogy vezetett szervízkönyve van?
mazda-auto.hu2 | 2016-06-09 10:02 Tom627 részére
Mind a három motor láncos, és nincs bennük kettőstömegű lendkerék. Csak szubjektív véleményt tudok írni, de én valószínűleg a benzines mellett döntenék, de ha sokat lesz városban használva, akkor pedig csakis benzines.
bali | 2016-06-08 12:31
Bocsánat,előzőleg elfelejtettem egy másik apró dolgot kérdezni.A középkonzolon a ventillátor fokozat tekerő gomb világítása nem világít.Milyen izzó szükséges bele és házilag cserélhető vagy szerivezbe kell vigyem? Köszönettel : Balázs
bali | 2016-06-08 12:26
Tisztelt Mazda-auto,Fórumozók!!
Azt szeretném megkérdezni,hogy az ajtók külső felén lévő ablak lehúzó gumit,műanyagot ( amiből apródarabkák törnek ki ) lehet-e cserélni és ha igen, hol lehet ilyet vásárolni.Esetlegesen ha valaki cserélt már meg tudná mondani mi az ára egy ilyen guminak,műanyagnak? Érdeklődtem pár autósboltban de nem tudtak segíteni :( ! Köszönettel : Balázs
bigwhite | 2016-06-08 08:07 mazda-auto.hu részére
Köszönöm!
pigear | 2016-06-07 21:52 mazda-auto.hu részére
Köszi, textar lett a végén. Arról jót hallottam
beripeti | 2016-06-06 22:18
Tisztelt Mazda autó.
Meg tudná mondani alvázszám alapján az autóm színkódját? Sajnos az ezt tartalmazó címkét nam találom az autón.
Az alvázszám : JMZGY198271460942
Előre is köszönöm.