2026. Június 28. - Levente, Irén
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4343, 1788, 1021 mm
Tengelytávolság: 2548 mm
Hasmagasság:
Gumiméret elöl: 205/70-15
Gumiméret hátul: 225/70-15
Saját tömeg: 1247 kg
Hengerelrendezés: 8 henger V alakban 90 fok (Chrysler Hemi)
Szelepek száma: 16
Furat/löket: 107,95/ 95,2 mm
Sűrítési viszony: 10,25 : 1
Motorbeépítés: középen, hátsó tengely előtt, hosszában
Tüzelőanyag ellátás: Dupla négytorkú karburátorok
Sebességfokozatok száma: 5 (kézi ZF)
Hajtott tengely: hátsó
Lökettérfogat (cm3): 6974
Szelepvezérlés típusa:
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 450 (335,6) / 5000
Nyomaték (Nm / 1 min): 664/ 4000
Gyorsulás 0-100 km/h: 4,9 mp
Végsebesség: 290 km/h
Több autó










Jocoo | 2016-06-06 19:19
2016-05-30 17:48 -i kérdésemhez van bárkinek ötlete? Vagy a turbó előtt, vagy valamiért a turbó után nincs elég nyomás?! A turbónyomás szabályozva, vagy vezérelve van?
Tom627 | 2016-06-06 16:41
Üdvözletem!
2004-2007 évjáratú Mazda 6 kombi vásárlását tervezem, azt szeretném kérdezni,hogy a benzinmotrotok 1.8, 2.0, 2.3 milyen vezérlésűek ill. van-e köztök olyan amelyik váltójában még nincs kettőstömegű lendítőkerék?(úgy tudom a dízelekben mindben van) Mit tanácsoltok melyiket érdemsebb választani. Úgy gondolom egy hasonló korú dízel nagy kockázat lenne igaz ez?Mindenfajta segítséget előre is hálásan köszönök!
Tamás
mazda-auto.hu | 2016-06-06 15:42 pigear részére
A tárcsa és a betét mindenképpen egy gyártótól legyen, gyári vagy jó minőségű ( Brembo ) utángyártottat javasolnánk
mazda-auto.hu | 2016-06-06 15:39 Tarchie részére
Ez láncos motor és nincs csereperiódusa.
mazda-auto.hu | 2016-06-06 15:36 Cantera15 részére
Sajnos digitálisan nincs vezetve a szervizkönyv, így csak a füzetre lehet hagyatkozni.
mazda-auto.hu | 2016-06-06 15:14 Burn0000 részére
Nem tudja megjeleníteni
mazda-auto.hu | 2016-06-06 15:12 bigwhite részére
Kérnék szépen alvázszámot, megnézem az infót róla pontosan
mazda-auto.hu | 2016-06-06 15:09 toth0413 részére
25B, Blue Pacific Mica
Tarchie | 2016-06-04 22:21
Tisztelt Mazda Autó!
Szeretnék egy kis segítséget kérni! Egy Mazda 6 2.0 TE a kiszemeltem, de nem találok hivatalos leírást arról, hogy a vezérlés szett csere mikor esedékes. Az alvázszám alapján kaphatnék információt az autó előéletéről? JMZGHA2E601461071
Előre is köszönettel!
pigear | 2016-06-04 14:31
Heló!
Ki milyen féktárcsa-betét kombinációt használ, javasol?
Előre is köszi a válaszokat