2026. Június 28. - Levente, Irén
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Mazda 3 MPS KW futómű tuning.
10 perc alatt adták el a 250 darabot.
Kiváló eredménnyel zárta a Euro-NCAP töréstesztet az új Mazda6.
Nem lesz utódja az RX-8-nak?
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Aston Martin DB7 1993
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2+2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4631, 1820, 1238 mm
Tengelytávolság: 2591 mm
Hasmagasság: 152 mm
Légellenállási együttható: 0,31 cw
Saját tömeg: 1650 kg
Hengerelrendezés: 6 henger, soros
Szelepek száma: 24
Furat/löket: 91 / 83 mm
Sűrítési viszony: 8,3:1
Feltöltő: Eaton M90 kompresszor
Motorbeépítés: elöl, hosszában
Benzin befecskendezés
Sebességfokozatok száma: 5
Lökettérfogat (cm3): 3239
Szelepvezérlés típusa: Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 339,7(249,8)/ 5500
Nyomaték (Nm / 1 min): 488/ 3000
Gyorsulás 0-100 km/h: 5,9
Végsebesség: 253 km/h
Több autó










Patsadam | 2016-05-31 06:49
Helló!
Azt szeretném megtudni, hogy 2010- es Mazda 6 1.8 benzines autóba milyen motorolaj a javasolt?170.000 km van az autóba!
köszi!
Blackmore | 2016-05-30 20:03
Tisztelt Mazda Autó!
2004-es Mazda 6 Wagon 2.0 Diesel 100 kw autómon a kuplung nem mindig jön vissza normal helyzetbe, van amikor csak félig jön fel és amikor teljesen levettem a lábam utána ugrik vissza alaphelyzetbe, ezt főleg meleg időben produkálja. Szerdán mennem kellene vele Debrecenbe ami 200 km, tehát kb 400 km-t kellene autóznom. El merjek vele indulni, mi lehet a hiba és mennyire sürgős a javítása?
Köszönöm a választ.
horvathbalu | 2016-05-30 19:38 mazda-auto.hu részére
Köszi a választ. A kerékcsapágyhoz az alvázszám:JMZGH19D601145849. köszi!!
Jocoo | 2016-05-30 17:48
Kedves Mazda Auto, újra nekiugranék kideríteni, hogy 2.0 136 LE-s 2003-as 6-osom miért nyomatékszegény alul, mert pár száz fordulattal el van csúszva a nyomatékgörbe jobbra még mindig (1800-nál 150 Nm és 2000-nél 200 Nm van csak), de arra már rájöttünk, hogy nem szoftveresen van limitálva a turbónyomás, vagy a teljesítmény, hiszen az autó több nyomást várna, de valamiért nincs. És éppen ezért csippelni nincs értelme, pedig már azon is gondolkoztam, mert indulásnál egyből észrevenni a nyomatékhiányt alul, amit tavaly Ti is megerősítettetek.
Mivel a turbó gyári és alig 1 éves (nálatok vettük 2015.03.26.-n), ezért merül fel a kérdés, hogy a turbó miért nem tud akkora nyomást csinálni, amekkora kell? Kifújást nem hallani, dugulás nincs.
Az, hogy a ténylegesen mért órás nyomást összehasonlítani a nyomóoldalon levő nyomásmérővel, szerintetek ennek lenne értelme? Vagy hogy lehetne tovább menni?
Köszi előre is a tanácsot!
horvathbalu | 2016-05-30 17:19
Hello. Egy kollégám venne kintröl egy mazda 3ast. Az alvázszám: JMZBK12Y261341410.
Mit szabad róla tudni. Elméletileg 108000 km van benne.
hbalazs1980@gmail.com
mazda-auto.hu | 2016-05-30 15:19 bali részére
Én nem mennék vele, amennyiben van Mazda Europe Service (MES) kártya, akkor díjmentesen beszállítják a legközelebbi márkaszervizbe
mazda-auto.hu | 2016-05-30 15:16 Morzsi007 részére
Nincs benne kettőstömegű lendkerék
mazda-auto.hu | 2016-05-30 15:13 vladx részére
A gyári kuplung sem drága, kérnék alvázszámot és küldök rá ajánlatot
mazda-auto.hu | 2016-05-30 15:06 horvathbalu részére
A gyári csapágy többet bír, mint bármelyik utángyártott, de árban magasabb. Ha kapok alvázszámot, akkor megnézem milyen kell bele, mert 2 féle van
Morzsi007 | 2016-05-30 14:12
Sziasztok. Lehetséges, hogy 2.5-ös benzines 6-osban kettős tömegű lendkerék van? Olvastam valamelyik régebbi teszten egy másik oldalon.