2026. Június 28. - Levente, Irén
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Mazda MX-5 kiadás, emlékül a 25 évnek.
Megújult Mazda BT-50.
Mazda 3 MPS KW futómű tuning.
10 perc alatt adták el a 250 darabot.
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Mazda3 MPS BL 2009-
Ajtók száma: 5
Ülések száma: 5
Hossz./szél./mag.: 4505/1770/1460 mm
Tengelytávolság: 2640 mm
Hasmagasság: 145 mm
Saját tömeg: 1460 kg
Légellenállási együttható: 0,32 cw
Hengerelrendezés: soros
Turbófeltöltő.
Hengerszám: 4
Motorbeépítés: elöl, keresztben
Nagynyomású, közvetlen benzin befecskendezés.
Sebességfokozatok száma: 6
Lökettérfogat (cm3): 2261
Furat / löket (mm): 87,5 / 94
Sűrítési viszony: 9,5:1
Hengerenkénti szelepszám: 4
Szelepvezérlés típusa: változtatható Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 260(191)/ 5500
Nyomaték (Nm / 1 min): 380/3000
Gyorsulás 0-100 km/h: 6,1 mp.
Végsebesség: 250 km/h
Több autó










imbusz | 2016-05-06 20:32
Tisztelt Mazda! Az alábbi alvázszámú Mazda 6 gépjárműről szeretnék információt kérni. JMZGHA4A601423354 Válaszukat előre is köszönöm.
Banesz | 2016-05-06 14:28 horvathbalu részére
Hello! Nekem is ilyesmi bajom volt de még nyikorgott is kegyetlenül. Nekem a bal felső támasztógömbfej és a bal kormányösszekötö gömbfej cseréjével megszünt a hiba.
Remélem nem mondtam hülyeséget és tudtam segíteni.
kovi2 | 2016-05-06 12:57
Tisztelt Mazda-Autó! Segítséget szeretnék kérni!M6 2,0 diesel 136 Le 2003 -as autóm van.Olyan jelenséget produkál , hogy menet közben kb részterhelésen a fogyasztásmérő 4,5l körül mutat, olyan hangot hallat mint amikor az egr szelep ciripel.Ez a hang nem mindig jön elő,csak néha gondol egyet és ciripel ekkor érezhetően az autó meg gyorsul egy picit ugyan azon gázadásnál.Kérdezném hogy mi okozhat ilyen jelenséget? Amúgy megy a gép rendesen hibakód mentesen, egr tisztítva lett az is működik, és nem fogyaszt többet! Kövér gáznál füstöl egy kicsit.
Előre is köszönöm megtisztelő válaszát!
horvathbalu | 2016-05-06 12:10
Sziasztok.
Egy Mazda 6 2.0Cd Sport kombinál egyenes menetben minden ok. De ha kb 10 fokkal elforditom a kormányt balra egyhe morgó hangot hallok és enyhe rezgést érzek a talpamnál. Találkozott már valaki ilyesmivel??
köszi elöre is!!
chokie | 2016-05-05 17:00 louiking részére
Szia, azt tudom, hogy a legjobbak a Michelin, Continental márkák. Nyárra egy 16-ös alufelni mutatósabb, télre egy 15-ös acélfelni. A példa kedvéért, 15-ös felnivel egy Continentalt már 18-ért hazavihetsz, Hankook kb. 15-ért van. Melyik évjáratot kérdezed? Itt vannak jó dolgok: http://gumiwebshop.hu/
Remélem segítettem, üdv.
louiking | 2016-05-05 08:45 pusi65 részére
szia
Azt szeretném kérdezni hogy te milyen márkájú nyári gumit használsz,illetve mit ajánlanál?
Motorolaj cserénél milyen típusú olaj lenne a megfelelő?
louiking | 2016-05-05 08:08
Tisztelt Mazda! Az alábbi alvázszámú Mazda 6 gépjárműről szeretnék érdeklődni. Válaszukat előre is köszönöm.
JMZGY19T671467060
Banesz | 2016-05-04 23:29
Tisztelt Mazda-autó!
Olyan kérdésem lenne hogy egy 2011 mazda 6 2.2 180 le autót mennyire lehet felhúzni max hogy a motor mèg ne károsodjon. Imádom az autómat és tudom hogy sokan azt gondoljak hogy minek több de tesztelném kicsit több pacival is.Válaszát előre is köszönöm.
Üdv: Banesz
Mdk | 2016-05-04 21:18 Gregi részére
2006-/12 GY benzin FL nekem is ilyen, sztem ez normális.
Gregi | 2016-05-04 21:08
Tisztelt Mazda -autó!
Azzal a problémával fordulnék Önökhöz, hogy az üzemanyag jelző még az E betű és az elsó rovátka között van, de a computer szerint már csak pár km van hátra és ezért kivillan a lámpo, hogy már idelye lenne tankolni. Viszont még a kivillinás után bőven eltudok menni 50km és csak akkor esik a mutató az E betűre. Ennek mi lehet az oka és hogyan lehetne orvosolni.
Válaszukat előre is köszönöm.