2026. Június 28. - Levente, Irén

Mazda6

Vissza a topikokhoz

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!


LeKlein | 2016-04-29 11:23

Sziasztok, 2003-as 2,3 M6 GT 200ekm futassal 5w-40 castrol olajbol 1000km 4,5dl fogyaszt el ez mennyire gond? Ennel a tipusnal ilyen futasnal meg normalis?

Pherry | 2016-04-28 19:41

Tisztelt Mazda- Autó!

 Én Mazda 6-hoz keresném azt a műanyag védőlemezt, ami az első sárvédő hátsó részén van, belül, a doblemez mögött. Tehát nem a műanyag dobbetétet, hanem az a műanyag, ami az ajtófalc felé véd. Érdeklődöm, hogy kapható-e ilyen önöknél, és mennyiért. 2007-es ötajtós 1,8 CE az autó.

75krisz | 2016-04-28 14:15

Sziasztok!

Egy 5 ajtós 2008/08 Mazda 6 -om van, amihez szinte képtelenség hátsó ajtóra rögzíthető kerékpár tartót kapni (kivéve egyetlen egy 100 ezer forintosat, amit kicsit sokallok). Azt szeretném tudni, hogy van e bármi különleges probléma a hátsó ajtóval, amiért nem szerepel a kerékpár tartó gyártók listáján? Illetve ha vásárolok egyet , ami megfelel a ferdehátú autókhoz, fog e nekem problémát okozni?

Patsadam | 2016-04-27 11:56

Tisztelt Mazda-Autó! 1.8-as vagy 2.0 benzines mazda 6-ot szeretnék vásárolni 2009-2012 es évjárat közöttit.A kérdésem az lenne,hogy ezek a típusok kettőstömegű lendkerékkel vannak e szerelve? Köszönöm!

McBJani | 2016-04-25 19:50

Tisztelt Mazda-Autó!

Lenne egy kérdésem.
4 ajtós és 5 ajtós 2002-es, első szériás Mazda 6 első, hátsó lökhárítói és a küszöbei kompatibilisek?
Normál verzióra szeretném rátenni a GT lökhárítóit.
Első és hátsó ugyanaz, ha jól tudom, de a küszöb hosszában nem vagyok biztos.
Várom mihamarabbi válaszát vagy aki biztosat tud, írjon legyen szives.
Köszönöm szépen!

AnitaHegedüs | 2016-04-25 19:34

Segítséget szeretnék kérni! Napokban foglalóztam le egy Németországból származó gyönyörű Mazda 6 kombit, feltehetően 2008-ban került forgalomba. Ki tudna nekem segíteni az autó alvázszám alapján való visszakövetésésvel kapcsolatban?

Alvázszám: JMZGH19D601146961

A segítség sürgős lenne!

gabor199 | 2016-04-24 22:13 gabby13 részére

Én is néztem azt a Mazdát, amit megvettél. Nem tudom, hogy alá néztél-e az autónak, de a küszöb és a hátsó kerékívek súlyosan korrodáltak. Mihamarabb látogass el vele egy kasztnishoz, mert eléggé előre haladott a rozsdásodás. A hőgombát is cserélném, mivel a ventillátor hidegen, alapjáraton is ki-be kapcsol. Én a rozsdásodás miatt nem hoztam el az autót.

Getyusz | 2016-04-22 09:33

Sziasztok!

Van egy 2002s mazda 6-m aminél fékezéskor erős sipolo hangot hallok.

A szerelő azt mondta, hogy a rossz minőségű fékbetéttől van.Szeretném kicserélni és a kérdésem az lenne milyen márkát ajánlatok hozzá?

előre is köszi az infokat!

nike117 | 2016-04-21 19:42

Sziasztok!

 

Nemrég vettem egy 2003-as Mazda6-ot,és nem megy benne a tolató radar.Mi lehet a gond? 

mazda-auto.hu2 | 2016-04-21 16:53 roli23 részére

Ott valami gond van, és először azt kell megtalálni mitől ment tönkre a turbó. Ha nem idegen anyagtól, (alátét vagy csavar) tört el az új turbó, és kapja a kenést, kizárt hogy ilyen rövid idő alatt elkopjon. Az enyénben pl. 430.000 km van, és az eredeti turbó tökéletesen működik benne.

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!





Autó katalógus

Lamborghini Murcielago LP670-4 Superveloce 2009

Ajtók száma:  2
Ülések száma:  2+2

Hosszúság, szélesség, magasság: 4705, 2058, 1135 mm

Tengelytávolság: 2665 mm

Hasmagasság:       mm

Légellenállási együttható:

Saját tömeg: 1565 kg
Hengerelrendezés:12 henger, 60 fokos V alakban.

Szelepek száma: 48

Furat/löket: 88 / 89 mm

Sűrítési viszony: 11,0:1   
Motorbeépítés:  Hátsó tengely előtt hosszában, középen

Benzin befecskendezés

Sebességfokozatok száma: 6 automata 

Négykerék-hajtás
Lökettérfogat (cm3):  6496    
Szelepvezérlés típusa:   Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min):   670,2 (492,9)/ 8000
Nyomaték (Nm / 1 min):     660/ 6500

Gyorsulás 0-100 km/h: 3,3

Végsebesség: 337 km/h

Összesen 350 darab készült.

Több autó