2026. Június 28. - Levente, Irén
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Mazda MX-5 kiadás, emlékül a 25 évnek.
Megújult Mazda BT-50.
Mazda 3 MPS KW futómű tuning.
10 perc alatt adták el a 250 darabot.
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Mazda3 MPS BL 2009-
Ajtók száma: 5
Ülések száma: 5
Hossz./szél./mag.: 4505/1770/1460 mm
Tengelytávolság: 2640 mm
Hasmagasság: 145 mm
Saját tömeg: 1460 kg
Légellenállási együttható: 0,32 cw
Hengerelrendezés: soros
Turbófeltöltő.
Hengerszám: 4
Motorbeépítés: elöl, keresztben
Nagynyomású, közvetlen benzin befecskendezés.
Sebességfokozatok száma: 6
Lökettérfogat (cm3): 2261
Furat / löket (mm): 87,5 / 94
Sűrítési viszony: 9,5:1
Hengerenkénti szelepszám: 4
Szelepvezérlés típusa: változtatható Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 260(191)/ 5500
Nyomaték (Nm / 1 min): 380/3000
Gyorsulás 0-100 km/h: 6,1 mp.
Végsebesség: 250 km/h
Több autó










kokenyendre | 2016-05-01 21:48
Tisztelt Mazda-autó!
Olyan problémám lenne, hogy tavaly újítattam fel a turbómat az autómon, de ami belekerült ugyan úgy fogyasztja az olajat mint az előző. A szívó oldalra is átkerül valahogy az olaj. Az autó kéken nem füstöl. Most szeretném visszaküldeni ahol felújították, de már most vannak olyan kifogások, hogy lehet, hogy nem a túrbóval van baj. Lehet, hogy a kipufogórendszer van el dugulva. Az lenne a kérdésem, hogy tényleg lehetséges e, hogy emiatt ereszti át az olajat a turbó? Egyébként egy 2.0 dizel 136 lőerős autóról lenne szó. Válaszát előre is köszönöm. üdvözlettel: Endre
beripeti | 2016-04-29 23:39
Üdv!
A közeljövőben tervezem egy Mazda 6 kombi vásárlását. MIndenképpen benzinest szeretnék, ezen belül is 1.8-ast. A jelenlegi kiszemelt egy 2008.02. havi példány 152e km-rel.
A kérdésem annyi lenne, hogy az 1.8-as benzin motorok közvetlen- vagy szívócsőbefecskendezésesek?
Köszönettel:
Péter
mazda-auto.hu2 | 2016-04-29 15:52 lacika6 részére
Olyan 10-13.000.-Ft nettó körül lenne.
mazda-auto.hu2 | 2016-04-29 15:51 nike117 részére
Még ha tudnánk milyen típus is van benne, akkor se tudnánk válaszolni, mert lehet szakadás, közpon hiba, amire így a fórumon tippelni se lehet.
mazda-auto.hu2 | 2016-04-29 15:46 Getyusz részére
Aminek biztosan nincs hangja az a gyári, de mi is használunk pl. Brembót, és nem szoktak panaszkodni rá.
mazda-auto.hu2 | 2016-04-29 15:43 McBJani részére
Azonos a küszöb hossza is.
mazda-auto.hu2 | 2016-04-29 15:42 Patsadam részére
Nem, láncosak.
mazda-auto.hu2 | 2016-04-29 15:41 75krisz részére
Gyári nem rendelhető hozzá, de az ajtóval nincs semmi gond.
mazda-auto.hu2 | 2016-04-29 15:38 Pherry részére
Kapható, az ára 7.942.-FT+ÁFA, de rendeléshez mindenképpen kell az alvázszám is.
mazda-auto.hu2 | 2016-04-29 15:34 LeKlein részére
Nem normális jelenség, valószínű cserélni kellene a szelepszár szimeringeket és a gyűrűket.