2026. Június 28. - Levente, Irén

Mazda6

Vissza a topikokhoz

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!


lacika6 | 2016-04-17 21:06

Tisztelt Mazda auto/szakértők van egy 2004 es 136 le s 6 osom RF5C motorkód.A műszerfalon világít a motorvezérlő es a menetstabilizáló kijelző, néha magától elalszik a hibakód p0401 és p0404 érdeklődnék mi lehet a baj és mit kell cserélni az egr tiszta.köszönöm

spiller001 | 2016-04-16 17:56 spiller001 részére

Bingo! Biztosíték volt. :-)

Babosadam.9284 | 2016-04-16 14:58

Kedves Mazdások ! 

Fél éve vásároltam egy 2006 os Mazda 6 sedant, ami 143 lóerős dízel  motoros. Az autó jo állapotban van ezt a márka szerviz is megerősítette. Elhatároztam hogy chiptuningolni szeretném , de pontosan nem tudom hogy ezt a típust hova érdemes vinni . Az autokorbelt chiptuning céget  néztem ki az interneten , mert jó véleményeket hallottam róla..Ti mit tanácsoltok ? Választ előre is köszönöm ! 

McBJani | 2016-04-16 11:26

Tisztelt mazda-autó és tulajok!

 

Érdeklődnék, hogy van-e különbség 2002-es évjáratú 4 és 5 ajtós ülésgarnitúra között?

Akár elől, akár hátul.

Köszönöm!

Üdv.: Jani

Zsolt1984 | 2016-04-15 22:57 spiller001 részére

Végig kellene nézni a lámpával a biztiket,szemmel nem mindig észrevehető a hiba. 

spiller001 | 2016-04-15 19:32 spiller001 részére

Szia. 

Lámpám van, 12 V nincs. :-)

spiller001 | 2016-04-15 19:32 spiller001 részére

Szia. 

Lámpám van, 12 V nincs. :-)

Zsolt1984 | 2016-04-15 07:22 spiller001 részére

Szia nincs próbalámpád amivel ki tudnád mérni ,hogy a tompított vezetéken 12v van-e?

spiller001 | 2016-04-14 19:56 spiller001 részére

A gumik újak, bár elég gagyik. Azzal kezdtem, hogy kicentíroztattam. A féltengelyre gondoltam, de miért vsak fékezésnél remeg? Láttam  már fura dolgokat, de ez kifog rajtam, Igaz, hogy a vizsgaállomáson is… Nincs kedvem a teljes autót kicserélni. De köszi a tippet, rákérdezek a vizsgaállomáson is.

spiller001 | 2016-04-14 19:52 spiller001 részére

Újabb csapás! Valaki segítsen! :-)))

A jobb első tompított lámpa nem világít. Kicseréltem az izzót, továbbra sem. Biztosítékok (amiket találtam) épek. A bal első, és a hátsó kettő világít. Valami tipp esetleg?

Köszönöm.

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!





Autó katalógus

Jaguar XJ-13 1964

Ajtók száma:  2
Ülések száma:  2

Hosszúság, szélesség, magasság: 4483, 1854, 965 mm

Tengelytávolság: 2438 mm

Saját tömeg: 998 kg
Hengerelrendezés: 12 henger V alakban

Szelepek száma: 24

Furat/löket: 87 / 70 mm

Sűrítési viszony: 10,4:1  
Motorbeépítés:  középen, hátsó tengely előtt

Benzin befecskendezés 
Lökettérfogat (cm3):     4994    
Szelepvezérlés típusa:   DOHC
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min):     509(374,3)/ 7600
Nyomaték (Nm / 1 min):     523/ 6300

Sebességfokozatok száma: 5 

Gyorsulás 0-100 km/h: nincs adat

Végsebesség: 274 km/h

Mindössze 1 darab példány készült.

Több autó