2026. Június 28. - Levente, Irén
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Mazda MX-5 kiadás, emlékül a 25 évnek.
Megújult Mazda BT-50.
Mazda 3 MPS KW futómű tuning.
10 perc alatt adták el a 250 darabot.
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Jaguar XJ-13 1964
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4483, 1854, 965 mm
Tengelytávolság: 2438 mm
Saját tömeg: 998 kg
Hengerelrendezés: 12 henger V alakban
Szelepek száma: 24
Furat/löket: 87 / 70 mm
Sűrítési viszony: 10,4:1
Motorbeépítés: középen, hátsó tengely előtt
Benzin befecskendezés
Lökettérfogat (cm3): 4994
Szelepvezérlés típusa: DOHC
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 509(374,3)/ 7600
Nyomaték (Nm / 1 min): 523/ 6300
Sebességfokozatok száma: 5
Gyorsulás 0-100 km/h: nincs adat
Végsebesség: 274 km/h
Mindössze 1 darab példány készült.
Több autó










lacika6 | 2016-04-17 21:06
spiller001 | 2016-04-16 17:56 spiller001 részére
Bingo! Biztosíték volt. :-)
Babosadam.9284 | 2016-04-16 14:58
Kedves Mazdások !
Fél éve vásároltam egy 2006 os Mazda 6 sedant, ami 143 lóerős dízel motoros. Az autó jo állapotban van ezt a márka szerviz is megerősítette. Elhatároztam hogy chiptuningolni szeretném , de pontosan nem tudom hogy ezt a típust hova érdemes vinni . Az autokorbelt chiptuning céget néztem ki az interneten , mert jó véleményeket hallottam róla..Ti mit tanácsoltok ? Választ előre is köszönöm !
McBJani | 2016-04-16 11:26
Tisztelt mazda-autó és tulajok!
Érdeklődnék, hogy van-e különbség 2002-es évjáratú 4 és 5 ajtós ülésgarnitúra között?
Akár elől, akár hátul.
Köszönöm!
Üdv.: Jani
Zsolt1984 | 2016-04-15 22:57 spiller001 részére
Végig kellene nézni a lámpával a biztiket,szemmel nem mindig észrevehető a hiba.
spiller001 | 2016-04-15 19:32 spiller001 részére
Szia.
Lámpám van, 12 V nincs. :-)
spiller001 | 2016-04-15 19:32 spiller001 részére
Szia.
Lámpám van, 12 V nincs. :-)
Zsolt1984 | 2016-04-15 07:22 spiller001 részére
Szia nincs próbalámpád amivel ki tudnád mérni ,hogy a tompított vezetéken 12v van-e?
spiller001 | 2016-04-14 19:56 spiller001 részére
A gumik újak, bár elég gagyik. Azzal kezdtem, hogy kicentíroztattam. A féltengelyre gondoltam, de miért vsak fékezésnél remeg? Láttam már fura dolgokat, de ez kifog rajtam, Igaz, hogy a vizsgaállomáson is… Nincs kedvem a teljes autót kicserélni. De köszi a tippet, rákérdezek a vizsgaállomáson is.
spiller001 | 2016-04-14 19:52 spiller001 részére
Újabb csapás! Valaki segítsen! :-)))
A jobb első tompított lámpa nem világít. Kicseréltem az izzót, továbbra sem. Biztosítékok (amiket találtam) épek. A bal első, és a hátsó kettő világít. Valami tipp esetleg?
Köszönöm.