2026. Június 28. - Levente, Irén

Mazda6

Vissza a topikokhoz

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!


lacika6 | 2016-04-17 21:06

Tisztelt Mazda auto/szakértők van egy 2004 es 136 le s 6 osom RF5C motorkód.A műszerfalon világít a motorvezérlő es a menetstabilizáló kijelző, néha magától elalszik a hibakód p0401 és p0404 érdeklődnék mi lehet a baj és mit kell cserélni az egr tiszta.köszönöm

spiller001 | 2016-04-16 17:56 spiller001 részére

Bingo! Biztosíték volt. :-)

Babosadam.9284 | 2016-04-16 14:58

Kedves Mazdások ! 

Fél éve vásároltam egy 2006 os Mazda 6 sedant, ami 143 lóerős dízel  motoros. Az autó jo állapotban van ezt a márka szerviz is megerősítette. Elhatároztam hogy chiptuningolni szeretném , de pontosan nem tudom hogy ezt a típust hova érdemes vinni . Az autokorbelt chiptuning céget  néztem ki az interneten , mert jó véleményeket hallottam róla..Ti mit tanácsoltok ? Választ előre is köszönöm ! 

McBJani | 2016-04-16 11:26

Tisztelt mazda-autó és tulajok!

 

Érdeklődnék, hogy van-e különbség 2002-es évjáratú 4 és 5 ajtós ülésgarnitúra között?

Akár elől, akár hátul.

Köszönöm!

Üdv.: Jani

Zsolt1984 | 2016-04-15 22:57 spiller001 részére

Végig kellene nézni a lámpával a biztiket,szemmel nem mindig észrevehető a hiba. 

spiller001 | 2016-04-15 19:32 spiller001 részére

Szia. 

Lámpám van, 12 V nincs. :-)

spiller001 | 2016-04-15 19:32 spiller001 részére

Szia. 

Lámpám van, 12 V nincs. :-)

Zsolt1984 | 2016-04-15 07:22 spiller001 részére

Szia nincs próbalámpád amivel ki tudnád mérni ,hogy a tompított vezetéken 12v van-e?

spiller001 | 2016-04-14 19:56 spiller001 részére

A gumik újak, bár elég gagyik. Azzal kezdtem, hogy kicentíroztattam. A féltengelyre gondoltam, de miért vsak fékezésnél remeg? Láttam  már fura dolgokat, de ez kifog rajtam, Igaz, hogy a vizsgaállomáson is… Nincs kedvem a teljes autót kicserélni. De köszi a tippet, rákérdezek a vizsgaállomáson is.

spiller001 | 2016-04-14 19:52 spiller001 részére

Újabb csapás! Valaki segítsen! :-)))

A jobb első tompított lámpa nem világít. Kicseréltem az izzót, továbbra sem. Biztosítékok (amiket találtam) épek. A bal első, és a hátsó kettő világít. Valami tipp esetleg?

Köszönöm.

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!





Autó katalógus

Lamborghini Countach QV 1985-1988.

Ajtók száma:  2
Ülések száma: 2

Hosszúság, szélesség, magasság: 4170, 2000, 1070 mm

Tengelytávolság: 2500 mm

Hasmagasság: 105 mm
Hengerek:  12 henger V alakban 60°

Szelepek száma: 48 
Motorbeépítés:  hátsó tengely előtt hosszában

Szívómotor, karburátorok. (néhány késői USA verzió befecskendezővel) 

Lökettérfogat (cm3):   5167

Furatxlöket (mm): 85,5x75 mm  
Sűrítési viszony: 9,5:1    
Teljesítmény (LE/ 1 min): 455 /7000 
Nyomaték (Nm / 1 min): 501/5200

Sebességfokozatok száma: 5

Hátsókerékhajtás

Gyorsulás 0-100 km/h: 4,8 mp.

Gyártott darabszám: 610

Végsebesség: ~295-310 km/h

Több autó