2026. Június 28. - Levente, Irén
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Kiváló eredménnyel zárta a Euro-NCAP töréstesztet az új Mazda6.
Nem lesz utódja az RX-8-nak?
Bemutatkozott az új Mazda CX-5
Mazda RX-8 motor probléma megelőzés II.
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Lamborghini Countach QV 1985-1988.
Több autó
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4170, 2000, 1070 mm
Tengelytávolság: 2500 mm
Hasmagasság: 105 mm
Hengerek: 12 henger V alakban 60°
Szelepek száma: 48
Motorbeépítés: hátsó tengely előtt hosszában
Szívómotor, karburátorok. (néhány késői USA verzió befecskendezővel)
Lökettérfogat (cm3): 5167
Furatxlöket (mm): 85,5x75 mm
Sűrítési viszony: 9,5:1
Teljesítmény (LE/ 1 min): 455 /7000
Nyomaték (Nm / 1 min): 501/5200
Sebességfokozatok száma: 5
Hátsókerékhajtás
Gyorsulás 0-100 km/h: 4,8 mp.
Gyártott darabszám: 610
Végsebesség: ~295-310 km/h










lacika6 | 2016-04-17 21:06
spiller001 | 2016-04-16 17:56 spiller001 részére
Bingo! Biztosíték volt. :-)
Babosadam.9284 | 2016-04-16 14:58
Kedves Mazdások !
Fél éve vásároltam egy 2006 os Mazda 6 sedant, ami 143 lóerős dízel motoros. Az autó jo állapotban van ezt a márka szerviz is megerősítette. Elhatároztam hogy chiptuningolni szeretném , de pontosan nem tudom hogy ezt a típust hova érdemes vinni . Az autokorbelt chiptuning céget néztem ki az interneten , mert jó véleményeket hallottam róla..Ti mit tanácsoltok ? Választ előre is köszönöm !
McBJani | 2016-04-16 11:26
Tisztelt mazda-autó és tulajok!
Érdeklődnék, hogy van-e különbség 2002-es évjáratú 4 és 5 ajtós ülésgarnitúra között?
Akár elől, akár hátul.
Köszönöm!
Üdv.: Jani
Zsolt1984 | 2016-04-15 22:57 spiller001 részére
Végig kellene nézni a lámpával a biztiket,szemmel nem mindig észrevehető a hiba.
spiller001 | 2016-04-15 19:32 spiller001 részére
Szia.
Lámpám van, 12 V nincs. :-)
spiller001 | 2016-04-15 19:32 spiller001 részére
Szia.
Lámpám van, 12 V nincs. :-)
Zsolt1984 | 2016-04-15 07:22 spiller001 részére
Szia nincs próbalámpád amivel ki tudnád mérni ,hogy a tompított vezetéken 12v van-e?
spiller001 | 2016-04-14 19:56 spiller001 részére
A gumik újak, bár elég gagyik. Azzal kezdtem, hogy kicentíroztattam. A féltengelyre gondoltam, de miért vsak fékezésnél remeg? Láttam már fura dolgokat, de ez kifog rajtam, Igaz, hogy a vizsgaállomáson is… Nincs kedvem a teljes autót kicserélni. De köszi a tippet, rákérdezek a vizsgaállomáson is.
spiller001 | 2016-04-14 19:52 spiller001 részére
Újabb csapás! Valaki segítsen! :-)))
A jobb első tompított lámpa nem világít. Kicseréltem az izzót, továbbra sem. Biztosítékok (amiket találtam) épek. A bal első, és a hátsó kettő világít. Valami tipp esetleg?
Köszönöm.