2026. Június 28. - Levente, Irén
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Cadillac Eldorado (egri túra).
Mazda 3 Kuroi.
Turbófeltöltő, vagy kompresszor?
Széchenyi 2020 Befektetés a jövőbe
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Ferrari 288 GTO 1984
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4225, 1850, 1150 mm
Tengelytávolság: 2450 mm
Hasmagasság: 120 mm
Saját tömeg: 1160 kg
Hengerelrendezés: 8 henger V alakban 90 fok
Szelepek száma: 32
Furat/löket: 80 / 71 mm
Sűrítési viszony: 7,6:1
Turbófeltöltő: 2 db IHI turbó, 2 db levegő-levegő köztes hűtő
Motorbeépítés: középen, hátsó tengely előtt
Benzin befecskendezés
Sebességfokozatok száma: 5
Lökettérfogat (cm3): 2855
Szelepvezérlés típusa: Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 400(294,6)/ 7000
Nyomaték (Nm / 1 min): 496/ 3800
Gyorsulás 0-100 km/h: 4,8
Végsebesség: 305 km/h
Több autó










spiller001 | 2016-04-09 16:36
arsenaljee | 2016-04-09 14:39 spiller001 részére
igen neked szólt, hát ez csak egy gyenge tipp volt részemről. :-) mennyi km-nél kellett cserélni a kettőstömegűt?
spiller001 | 2016-04-09 12:17
Hát, ha nekem szólt, igen van, de nem látok összefüggést a fék és a motor közt. :-) Amúgy Azt is nemrég cserélték rengeteg pénzért...
arsenaljee | 2016-04-09 12:12
hali, abban van már kettőstömegű? lehet, hogy ez kezdi feladni a harcot.
spiller001 | 2016-04-09 10:42
Tisztelt Szakértő!
2003-as Mazda 6 diesel 100kw autómmal kapcsolatban érdeklődöm.
Fékezéskor remeg a kormány. Kicseréltettem a féktárcsákat, kb 3000 km-van benne. (előtte nem remegett, de egyszer beszorult az első fék) Elvittem műszaki vizsgabázisra, ahol a remegésért a hátsó felső lengőkar szilentet okolták. Gondoltam nem aprózom el, kicseréltettem mind a 6 lengőkart, a gömbfejekkel, és a stabilizátor pálcákat. Futómű állítás, gumi centírozás. Most ott tartok, hogy a rázás sokkal erősebb. A tárcám sokkal laposabb. :-) Valami ötlet? Esetleg a féknyereg?
Köszönöm előre is. M. L.
littlerock79 | 2016-04-08 21:40 gulyas_peter részére
T-online tudakozó szerint:
Cím: Békéscsaba 5600, Dobozi út
Telefon: (66) 742-623
gulyas_peter | 2016-04-08 10:32
Kedves Mazda-autó!
Nem tudom Önöket elérni 06 66 430 585 ös telefonszámon. Az invitelnél ezt mondták, hogy megszűnt ez a szám. Tudnák esetleg frissítani a honlapon az új elérhetőséget?
Köszönettel: Gulyás Péter
gulyas_peter | 2016-04-08 09:19
Kedves Mazda-autó!
Eneos 5W40-et bele tehetem 2004 Mazda 6 ba? (121LE, Diesel)
Teljesítmény szintje az olajnak:
API: SM/CF, ACEA: A3/B4(04),C3; VW 500.00/502.00/505.00/505.01, MB: 229.1/229.3/229.31, BMW LL-01/LL-04
Csapszi89 | 2016-04-07 14:16
Üdv! Van egy 6osom és kilyukadt a klímacsövem a levegőszűrő alatt! Ez egy gumicső kettő pipával! Az lenne a kérdésem,hogy önök árulnak ilyesmit és milyen árban? 2.0 diesel, 121LE, 2006,kombi. Köszönöm a válaszát!
mazda-auto.hu2 | 2016-04-07 10:48 vanda részére
Ha a szelepszár szimering nem zár már rendesen, akkor szokott csak az indításnél füstölni, de látni kellene.