2026. Június 28. - Levente, Irén
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Mazda MX-5 kiadás, emlékül a 25 évnek.
Megújult Mazda BT-50.
Mazda 3 MPS KW futómű tuning.
10 perc alatt adták el a 250 darabot.
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Aston Martin DB7 1993
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2+2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4631, 1820, 1238 mm
Tengelytávolság: 2591 mm
Hasmagasság: 152 mm
Légellenállási együttható: 0,31 cw
Saját tömeg: 1650 kg
Hengerelrendezés: 6 henger, soros
Szelepek száma: 24
Furat/löket: 91 / 83 mm
Sűrítési viszony: 8,3:1
Feltöltő: Eaton M90 kompresszor
Motorbeépítés: elöl, hosszában
Benzin befecskendezés
Sebességfokozatok száma: 5
Lökettérfogat (cm3): 3239
Szelepvezérlés típusa: Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 339,7(249,8)/ 5500
Nyomaték (Nm / 1 min): 488/ 3000
Gyorsulás 0-100 km/h: 5,9
Végsebesség: 253 km/h
Több autó










mazda-auto.hu2 | 2016-03-30 13:17 Gregi részére
Ha nem melegszik a fék, és nem szorul semmi, meg kellene műszerrel nézni mi okozhatja, lehet befecskendező, és sok egyéb más is. De hatással van a fogyasztásra a vezetési stílus, és nem mindegy, hogy mennyit megy városban, mert pl. rendszeres téli városi használatban ez nem magas érték.
mazda-auto.hu2 | 2016-03-30 12:34 Rames részére
Az ötödiket nem nagyon kellene gyorsításra, de főleg gyors gyorsításra használni. A sebváltó 5. fogaskereke szokott megkopni, ha rendszeresn gyorsításra is használják ezt a fokozatot, és azt kell cserélni. Ha negyedikben kigyorsítják az autót és úgy veszi az ötödiket, akkor nem biztos, hogy megbontanám a váltót, így kellene használni.
mazda-auto.hu2 | 2016-03-30 12:27 szegab részére
Igen reális, és 125.540 km-nél az olajcseréjét is megcsinálták 2015.12.09-én.
mazda-auto.hu2 | 2016-03-30 11:25 beniasz részére
A Német TSI motort nem ismerem, de a CX-7 turbós motorjával nincs semmi gond.
mazda-auto.hu2 | 2016-03-30 11:22 DavidMotionless részére
A GDK6 66 DHXA váltója, így az jó bele, a többi nem.
Ha van ilyen meg kell venni, mert az új nagyon drága.
mazda-auto.hu2 | 2016-03-30 11:15 mazda20te részére
A kipufogóban nincs valami dugulás?
Műszerrel ki lehet szűrni, hogy mi okozza.
mazda-auto.hu2 | 2016-03-30 10:36 Morzsi007 részére
Ha az alapjárat ingadozás azóta se szünt meg, egy alapbeállítást kell csináltatni, de valószínűleg magától is megtanulja. Az írott lemezt általában nem fogadja el, csak a gyárit, de az is lehet, hogy már 2 soros lemez kell bele, mert kb. 2005-től már azzal jöttek ki.
mazda-auto.hu2 | 2016-03-30 10:26 kovi2 részére
A 4 ajtóshoz 3 kulcs volt, (2 teljes értékű és 1 szerviz) az 5 ajtóshoz és kombihoz pedig 2-2.
mazda-auto.hu2 | 2016-03-30 10:23 Szenyor részére
Mi a Sintexet használjuk, de az a lényeg, hogy jó kemény zsír legyen.
mazda-auto.hu2 | 2016-03-30 10:21 arde0902 részére
Nincs benne, de létezik gyári riasztó bele, aminek engedménnyel bruttó 71.120.-Ft az ára.