2026. Június 28. - Levente, Irén
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Mazda RX-8 motor probléma megelőzés II.
Mazda3 Sport 2,5i Skyactiv-G185.
Mazda CX-5 CD175 AWD AT Revolution Top
Nem lesz új Mazda5.
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Lamborghini Countach QV 1985-1988.
Több autó
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4170, 2000, 1070 mm
Tengelytávolság: 2500 mm
Hasmagasság: 105 mm
Hengerek: 12 henger V alakban 60°
Szelepek száma: 48
Motorbeépítés: hátsó tengely előtt hosszában
Szívómotor, karburátorok. (néhány késői USA verzió befecskendezővel)
Lökettérfogat (cm3): 5167
Furatxlöket (mm): 85,5x75 mm
Sűrítési viszony: 9,5:1
Teljesítmény (LE/ 1 min): 455 /7000
Nyomaték (Nm / 1 min): 501/5200
Sebességfokozatok száma: 5
Hátsókerékhajtás
Gyorsulás 0-100 km/h: 4,8 mp.
Gyártott darabszám: 610
Végsebesség: ~295-310 km/h










arsenaljee | 2016-03-17 12:50 mpasztor85 részére
helló, az biztos, hogy nem normális, ne használd ameddig nem látta szervíz, nem volt korábban csippelve az autó? nekem 2.2-es dízel mazda 6om van, 6ban 3000-es fordulaton kb 160-170el megy.
mpasztor85 | 2016-03-15 18:46
Tisztelt Mazda-autó!
Kérdésem lenne Önökhöz, vagy esetleg a többi fórumozóhoz. Most van először Mazda6-om, illetve ismerősök között sincsen, így nem tudom, hogy normális-e az, hogy hatodikban 100 km/h-nál 3000-et forog a motor. nekem ez elég soknak tűnik. 2007-es az autó, a motor 2,3 literes.
Előre is köszönöm!
Faithless | 2016-03-13 09:30
Tiszhtelt Mazda Auto!
Kinéztem egy 2007-es Mazda 6-ost. Az autó előéletével kapcsolatban érdeklődnék.Az alvázszám: JMZGY19R661422322
Köszönöm szépen előre is!
Robot | 2016-03-11 13:54
Tisztelt Mazda-Auto!
Hengerfej levétel nélkül lehet szelepszárszimeringet cserélni?
Köszönöm
dobimonika | 2016-03-11 13:00
Tisztelt Mazda-autó!
Szeretném megtudni,hogy valós lehet-e a kilométeróra állás a Mazda 6-ban, amit szeretnénk megvenni? (166.000 km)
Illetve látszik-e komolyabb javítás a szervízmúltjában?
Alvázszám: JMZGG14F661645573
Köszönöm előre is!
fleto24 | 2016-03-11 10:08
Tisztelt Mazda Autó!Mazda 6 mps autómban a turbó megadta magát,felújítani sajnos nem lehet.Érdeklődnék, hogy ha más turbót raknánk rá akkor az mivel járna és meg lehet e oldani?A gyári turbó mennyibe kerülne és a felújított turbókról mi a véleményük?
mazda20te | 2016-03-10 21:09
Tisztelt Szakértők, Hozzáértők!
Vettem egy 2004-es Mazda 6 kombi 2.0 TE benzinest 141 lovast. Nem füstöl, nem ingadozik az alapjárat, de nem húz a motor. Konkrétan a 2005-ös Skoda Octavia 1.6 benzines 102 lovas sokkal dinamikusabban megy főleg alacsonyabb fordulatszámon. És nem hinném, sőt biztosan állíthatom, hogy nem az érzékeim csalnak meg a 2 autó közötti váltó, hang és futómű különbség miatt. Ráadásul a 2 kocsi kb. azonos súlyú. Mi lehet a gond a motorral?
Zuggi | 2016-03-10 14:26
2009-es Mazda 6-osomra szerenék Enkei 8x18” 5x114,3 ET45-ös felnit vásárolni. Ilyen paraméterekkel rendelkező felni jó az autóra?
Az autó alvázszáma: JMZGH14F601202838
Fullánk77 | 2016-03-10 01:21 eliasl részére
Kedves eliasl!
Köszönöm a gyors válasz.Megnyugodtam végre.
pusi65 | 2016-03-09 15:44 louiking részére
Érdemes megengedett és pontos váltóméretet használni a baleset és egyéb kellemetlenségek elkerülése érdekében!!
http://www.autogumibolt.hu/autogumi/gumiszerviz/valtomeret