2026. Június 28. - Levente, Irén
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Nem lesz új Mazda5.
Mazda - Ötcsillagos show Genfben
Ferrari 288 GTO. Egy örök non plus ultra.
Mazda3 2020
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Mazda Furai
Ajtók száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4563, 1956, 977 mm
Tengelytávolság: 2790
Ülések száma: 2
Háromtárcsás RE20B alapú wankel elvű motor
Bolygódugattyúk száma: 3
Motorbeépítés: középen hosszában
Szívómotor
Sebességfokozatok száma: 6 fokozatú félautomata.
Kamratérfogat (cm3): 3 x 654 = 1962
Változó hosszúságú szívócső rendszer
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 450/9000
Nyomaték (Nm / 1 min): nincs adat
Gyorsulás 0-100 km/h: <4 mp
Végsebesség: ~290 km/h
Az egyetlen működő példány a TopGear showműsor epizódjának készítése közben 2008-ban kiégett.
Több autó










alk3sh | 2016-03-18 18:03
Hello!
A központi záram tegnapról mára elkezdett furán viselkedni 2008 6os kombimban.... az egyik kulcs csak nyitja az autót a másik csak zárja erre tudja valaki a megoldást? Lehet programozni vagy szervízbe kell mennem? az automatikus ablakok működnek ahogy kell igazából csakmintha elfelejtett volna hogyan kell működnie… egyszer egyszer sikerül bezárni is meg nyitni is az egyikkel de nem normálisan működik mint eddig.
Mindkettőben cseréltem elemet mert először azt hittem az a baj de a jelenség ugyan az maradt…
másik 323as topicban leírtak szerint újratanítottam volna :) de sajnos még mindig ugyan az egyik csak nyit a másik csak zár
valaki?
mazda-auto.hu2 | 2016-03-18 15:53 dobimonika részére
Valós a kilométer. A digitális szervizkonyv csak a karbantartásokat tartalmazza, így ha volt is nagyjavítás, az nem látható.
mazda-auto.hu2 | 2016-03-18 15:24 Faithless részére
Olaszországi az autó, 2007.04.24-én helyezték forgalomba.
Utolsó szervízbejegyzése 2010.05.12-én volt.
Ha kapok egy forgalmi másolatot a garai@mazda-auto.hu címre, megküldöm az előéletét. Ha nincs még névre írva, akkor egy kilóméter óra állás kellene, és megadom, hogy reális, vagy sem.
Banesz | 2016-03-18 14:56
Tisztelt Mazda-autó!
Nekem egy 2011 2.2 mazda 6 om van. Az lenne a kérdésem hogy ha a kormányt tekerem jobbra vagy balra erős nyekergő hangot hallok. A kormánykeréknek meg olyan hangja van mint amikor a szimulátoron játszottam és a kormány force feedbeck je nyikorogna. Azt kérdeznem hogy elég csak a porvédőket cserélni vagy más is lenne a baj.
Köszönöm.
mpasztor85 | 2016-03-18 08:04 Szenyor részére
Szia!
Előző autóm egy 1.8-as Focus volt, 5 sebességes, 140 körörül volt 3000-es fordulaton ötödikbe… Azért csodálkoztam picit, de nyilván minden autó más és ahogy az előttem szóló is mondta, a váltó áttétel ami meghatározza. Gondolom az autómatánál megint más a helyzet.
mpasztor85 | 2016-03-18 07:59 arsenaljee részére
Szia!
Hát, hogy 150-nél mennyit forog, azt nem néztem még. Amúgy 10,5-el eljárok vele, túlnyomórészt városban (Szolnok). A gyári adatai 166 Le, 207 Nm
Szenyor | 2016-03-17 20:59 mpasztor85 részére
Tudom nem ugyan az, de (GY)2.0benzin 4seb.aut. 4.ben 120-nál 3200
arsenaljee | 2016-03-17 17:35 mpasztor85 részére
hali, ja tényleg benzines a 2.3as. :D
akkor tényleg nem kell visszaváltani. mekkérdezhetem, hogy mekkora fordulaton van 149 km/h-án? mekkora a fogyasztása ill. a nyomatéka?
mpasztor85 | 2016-03-17 16:10 Morzsi007 részére
Köszi! igen-igen...azt tudom, hogy a benzin és a dízel ég és föld. de benzines létére is sokalltam, de ha ilyen a váltó áttétele, akkor ilyen. visszaváltani nemnagyon kell… :D köszi!
Morzsi007 | 2016-03-17 15:37 mpasztor85 részére