2026. Június 28. - Levente, Irén
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Mazda RX-8 motor probléma megelőzés II.
Mazda3 Sport 2,5i Skyactiv-G185.
Mazda CX-5 CD175 AWD AT Revolution Top
Nem lesz új Mazda5.
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Lancia Rallye 037 Stradale 1982.
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 3915, 1850, 1245 mm
Tengelytávolság: 2440 mm
Hasmagasság:
Saját tömeg: 1170 kg
Hengerelrendezés: 4 henger (soros)
Szelepek száma: 8
Szelepvezérlés típusa: DOHC
Furat/löket: 84 / 90 mm
Sűrítési viszony: 7,5:1
Feltöltés: Abarth kompresszor
Motorbeépítés: középen, hátsó tengely előtt keresztben
Tüzelőanyagellátás: 1db duplatorkú Weber karburátor
Sebességfokozatok száma: 5
Hajtás: Hátsókerék
Lökettérfogat (cm3): 1995
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 207,8 (152,9)/ 7000
Nyomaték (Nm / 1 min): 226 / 5000
Gyorsulás 0-100 km/h: 7 mp.
Végsebesség: 220 km/h
Több autó










mazda-auto.hu2 | 2016-04-05 16:17 rasotamas részére
Előfordul, és egyértelműen a gyári a legjobb. Azt, hogy ki gyártja nem tudom.
mazda-auto.hu2 | 2016-04-05 16:14 Gulyu84 részére
Nem találkoztunk még ilyennel, de a hibajelenség alapján a féknyerget kizárnánk, és fékrásegítő szelep, főfékhenger, vagy a vákumdob környékén keresnénk a hibát.
mazda-auto.hu2 | 2016-04-05 16:12 Jang részére
Alvázszám kellene hozzá, de miért kell motort cserélni?
Ha javítható, mindenképpen azt ajánljuk, mert a bontottba nem lehet belelátni, a javítás után viszont tudom, hogy garantáltan jó lesz a motor.
sanyi122222 | 2016-04-05 14:03 EnergieLaczy részére
Tisztelt EnergieLaczi!
Köszönöm a válaszát!
Jang | 2016-04-05 13:47
Tisztelt Mazda autó fórum!
Segítséget kérnék a 2003-as Mazda 6 típusú autónk motorcserére szorul.Merre érdemes indulni, hogyan tudom meg milyen a megfelelelő motor a kocsiba. Az évjáraton kívül, mit kell nézni? Ebben kérném a segítségüket Köszönettel
Gulyu84 | 2016-04-04 15:45
Tiszelt MAzda-Autó!
Mazda 6 diesel CD TE 2003-as 2000 köbcentis 89 kw autóval rendelkezem és olyan problémám adódott, hogy egyre sűrűbben elkezd fogni a fék. Ilyenkor a fékpedál bekeményedik.
A problémára ideiglenes megoldást ad ha leállítom a motort, felpumpálom a féket keményre, közepes erővel rálépek a fékpedálra, ráadom a gyújtást majd a szervó szépen lassan behúzza (felpuhítja) a fékpedált. Ilyenkor megint lehet vele nyugodtan haladni 1-2 napig is akár, de a fék járás közben is bekeményedhet és elkezdhet fogni. A probléma megjelenése óta a fék légtelenítve lett illetve cserélve lett a jobb első féknyereg, de nem tünt el a problémám. Szeretném megérdeklődni, hogy találkoztak-e már ilyen problémával illetve tudnak-e erre megoldást.
Segítségüket előre is nagyon köszönöm!
Üdv: Gábor
rasotamas | 2016-04-04 15:42
Érdeklődni szeretnék, szokott-e meghalni a vízpumpa? Úgy néz ki, hogy erősen szivárog, sajnos alulról nem látszik pontosan. Mit érdemes betenni a helyére, ki gyártja a gyárit? Aisin jó lenne? 2004 dízel. Köszönöm!
homonnait | 2016-04-03 20:40
Tisztelt Mazda-autó!
Szeretném megtudni,hogy reális-e a km a 6-os mazdámban és volt-e valami komolyabb javítás?(145000km)
alvázszám:JMZGG128251268454
Köszönöm!
Bandee | 2016-04-03 08:37
Tisztelt Mazda-Autó!
2004-es Mazda 6-osom van és az lenne a kérdésem, hogy magyar nyelvű kezelési kézíkönyvet honnan tudnék letőlteni?
arsenaljee | 2016-04-03 07:49
Tiszelt MAzda-Autó!
2011-es dízel 2.2 mazda 6-os. Milyen típusú váltóolaj kell az autóba? Milyen márkát tanácsolnak?
köszönettel: H.Zsolt