2026. Június 27. Szombat - László
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4343, 1788, 1021 mm
Tengelytávolság: 2548 mm
Hasmagasság:
Gumiméret elöl: 205/70-15
Gumiméret hátul: 225/70-15
Saját tömeg: 1247 kg
Hengerelrendezés: 8 henger V alakban 90 fok (Chrysler Hemi)
Szelepek száma: 16
Furat/löket: 107,95/ 95,2 mm
Sűrítési viszony: 10,25 : 1
Motorbeépítés: középen, hátsó tengely előtt, hosszában
Tüzelőanyag ellátás: Dupla négytorkú karburátorok
Sebességfokozatok száma: 5 (kézi ZF)
Hajtott tengely: hátsó
Lökettérfogat (cm3): 6974
Szelepvezérlés típusa:
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 450 (335,6) / 5000
Nyomaték (Nm / 1 min): 664/ 4000
Gyorsulás 0-100 km/h: 4,9 mp
Végsebesség: 290 km/h
Több autó










mazda-auto.hu | 2017-08-01 08:12 lrc2107 részére
Rendelhető és tényleg drága. GH modell esetén 16157.- Ft + Áfa, GG modellnél 23901.- Ft + Áfa. Kérnék alvázszámot és keresek hozzá bontott alkatrészt.
Banesz | 2017-07-31 18:59
Tisztelt Mazda-auto!
Van egy 2011 es 2.2 180 le diselem. Voltam teljesitmény mérésen és ott derült ki hogy nem 180 le hanem picivel kevesebb mint 163 le. Azt mondták hogy szoftveresen ki lett ütve a dpf és rossz szoftvert raktak vissza. Sajnos én már igy vettem meg. Az lenne a kérdésem hogy mennyi lenne bele a gyári 180 le szoftvert visszarakni?
Vállaszát előre is köszönöm.
Kicsitoto | 2017-07-31 18:57
201000-ben van
gojo | 2017-07-31 18:08 mazda-auto.hu2 részére
128000- Ben van,nagyon köszönöm.
lrc2107 | 2017-07-31 17:05
Tisztelt Mindenki!
Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy van egy 2007-es xenon-os 6-os Mazdám, amihez kellene a lökháritóba való lámpamosó fúvóka, mert a jobb szélső kitört és szeretném pótolni. Az autós boltban horror összeget mondtak rá, ha tudjátok hol lehet ilyet szerezni, akár bontottan is irjátok meg légyszi!
Köszönöm
mazda-auto.hu2 | 2017-07-31 16:23 Kicsitoto részére
Németországi, végig szervizelt, ha kapok egy kilométeróra állást, megmondom, hogy reális, vagy sem.
mazda-auto.hu2 | 2017-07-31 16:19 gojo részére
mazda-auto.hu2 | 2017-07-31 16:03
Több hiba is okozhatja.
Szelepszár szimering, befecskendező alátét, intercooler, gyűrű stb.
mazda-auto.hu2 | 2017-07-31 15:57 Peti79 részére
Biztos van hibakód, három lámpa nem világít ok nélkül.
mazda-auto.hu2 | 2017-07-31 15:55 SanZi részére
Igen, Holland, és végig szervizelt, a kilométert nem adhatom meg, de ha kapok egy óraállást, megírom, hogy annyi vagy sem.