2026. Június 27. Szombat - László
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Ferrari 288 GTO. Egy örök non plus ultra.
Nem lesz új Mazda5.
Mazda3 2020
Cadillac Eldorado (egri túra).
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Ferrari 288 GTO 1984
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4225, 1850, 1150 mm
Tengelytávolság: 2450 mm
Hasmagasság: 120 mm
Saját tömeg: 1160 kg
Hengerelrendezés: 8 henger V alakban 90 fok
Szelepek száma: 32
Furat/löket: 80 / 71 mm
Sűrítési viszony: 7,6:1
Turbófeltöltő: 2 db IHI turbó, 2 db levegő-levegő köztes hűtő
Motorbeépítés: középen, hátsó tengely előtt
Benzin befecskendezés
Sebességfokozatok száma: 5
Lökettérfogat (cm3): 2855
Szelepvezérlés típusa: Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 400(294,6)/ 7000
Nyomaték (Nm / 1 min): 496/ 3800
Gyorsulás 0-100 km/h: 4,8
Végsebesség: 305 km/h
Több autó










gabi6891 | 2017-07-11 11:41 Angelo részére
Szia,
Be kell tanítani a kapcsolót ( biztos az aksi le volt merülve vagy nem volt benne)!
Ülj át a jobb első ülésbe húzd le teljesen az ablakot a kapcsolójával, tarts lenyomava a gombot!!!!, amikor már az ablak rég lent van,mindadíg amíg egy kattanást nem hallasz ( kb 2 mp), és aztán felfelé ugyanígy! Ismételd meg minden ablaknál!
És működnie kell utána!
gabi6891 | 2017-07-11 11:36
Sziasztok,

2006 os Faceliftes Mazda 6 kombi-hoz (RF7J) keresnék a hátsó lökhárítóba való jobb oldali “macskaszemet”. Boltokban sajnos nem jártam sikerrel! Japker bontón kívül tudtok valami alternatívát mondani ahol esetleg be tudok ilyet szerezni??
Előre is köszönöm!
Angelo | 2017-07-11 09:43
Tisztelt Mazda autó!
Sziasztok!
Nemrég vettem egy 2007-es Mazda 6 kombi dieselt és lenne két kérdésem:
A bal eslő ajtóról nem lehet nyitni a többi három ablakot csak a bal elsőt, viszont az ajtókról ez lehetséges, a blokkoló gomb működik, tehát nem azzal van gond
A bordcomputer sok esetben a pillanatnyi fogyasztás esetében levett gázzal is 3-4literes fogyasztás mutat, ami normálisan 0 kellene legyen.
Lehet ezeket valahogy orvosolni?
Válaszát előre köszönöm!
Yoji | 2017-07-07 13:43 Kareee84 részére
Karen 84
Szia, ez így müködik. Semmi gond vele, mondom ezt én mint felhasználó.
Az autódban alapjában van egy kiegészítő fűtés (Webasto). Télen van rá szükség, pontosabban 5 fok alatt, mivel a motor nem tudja elérni az üzemi hőfokot. (azt olvastam, nagy hatásfokkal működik) Nyáron nyilván eléri, de határon belül marad. Nyilván kapcsolna egy kemény dugó alkalmával.
mazda-auto.hu | 2017-07-07 13:23 lrc2107 részére
Ha elküldi a névre írt forgalmi, személyi igazolvány és lakcím kártya másolatát a benko@mazda-auto.hu e-mail címre, akkor elküldjük az autó előéletét.
Kareee84 | 2017-07-07 11:50
Tisztelt Mazda Auto!
Lenne nekem egy 2005-ös M6 kombim RF5C motorral 89Kw
Azt vettem észre hogy külső hőmérsékletem 30-35 fokban üzzemmeleg motornál hosszabb táv után se kapcsol a hűtő ventillátorja. Fél éve van nálam az autó és azóta nem hallottam hogy bekapcsolt volna. A motor Hőmérséklete a műszer szerint tökéletes középen megáll és onnan nem megy feljebb.
mi lehet a gond vagy mi vezérli a ventillátort mert kapcsolót nem találtam alváz szerint
Válaszát előre is köszönöm
lrc2107 | 2017-07-06 14:14 mazda-auto.hu részére
Tisztelt Mazda Auto!
Én vagyok az autó tulajdonosa, ezért szeretnék hozzá jutni az információhoz. Legyen kedves megmondani, hogy igazoljam a tulajdon jogot.
Köszönöm!
mazda-auto.hu | 2017-07-06 13:02 lrc2107 részére
Németországi forgalomba helyezés, 2014 januárig végig szervizelt márkaszervizben. Ennél többet csak a tulajdonosnak adhatunk ki
mazda-auto.hu | 2017-07-06 12:34 Yoji részére
Elméletileg a rádió és a felépítése ugyanaz mint az első generációs 6-osoké, az ALC LEVEL 1,2,3 vagy OFF állása szabályozza.
lrc2107 | 2017-07-05 17:18
Tisztelt Mazda Autó!
Az alábbi alvázszámú 6-os Mazdáról szeretnék információt szerezni kilóméter, szerviz stb. ügyben.
JMZGY19R671449874
Legyenek kedvesek információt adni az autó előéletéről!
Köszönöm!