2026. Június 27. Szombat - László
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Kiváló eredménnyel zárta a Euro-NCAP töréstesztet az új Mazda6.
Nem lesz utódja az RX-8-nak?
Magyarország: háromból két motorolaj hamis.
Bemutatkozott az új Mazda CX-5
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Lamborghini Diablo GT 1999
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4430, 2040, 1115 mm
Tengelytávolság: 2650 mm
Hasmagasság: 110 mm
Saját tömeg: 1530 kg
Hengerelrendezés: 12 henger V alakban 60°
Szelepek száma: 48
Furat/löket: 87 / 84 mm
Lökettérfogat (cm3) : 5992
Sűrítési viszony: 10,7:1
Motorbeépítés: középen, hátsó tengely előtt
Benzin befecskendezés
Szelepvezérlés típusa: Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 574,9(422,8)/ 7300
Nyomaték (Nm / 1 min): 630 Nm / 5500
Sebességfokozatok száma: 5
Hátsókerékhajtás
Gyorsulás 0-100 km/h: 4,4 mp
Végsebesség: 338 km/h
Több autó










mazda-auto.hu2 | 2017-06-15 15:12 Satyika részére
Svájcban lett forgalombahelyezve, nincs digitális szervizkönyve, de a kilométer állás reális.
mazda-auto.hu2 | 2017-06-15 15:08 dobal részére
A 10W-60 nagyon rossz választás volt!
Nem ismerem a Motul specifikációját, így nem tudom megnondani melyik a jó bele. Mi alapesetben a Castrol Edge Professional 0W-30 C3-as olajat használjuk ebbe a típusba, de az 5W-30 is jó bele, csak tudja vagy az ACEA:A3/B4 -et, vagy az API: SL/CF-et. Hajtóműolajnak jó 75W-90-es.
mazda-auto.hu2 | 2017-06-15 15:00 Misike részére
Vákummérő műszer van, a méréshez.
Yoji | 2017-06-15 14:20
Üdv!
Kérdésem dpf-re vonatkozna.
Lehet tudni, hogy a szűrő hány kilométerenként regenerál?
Satyika | 2017-06-15 13:01
Tisztelt MazdaAuto!
A vége az lett volna Köszönöm a segítséget, viszonylag sürgős lenne.
Satyika | 2017-06-15 12:01
Tisztelt MazdaAuto!
Digitális szervizkonyv ügyében szeretnék kérni, Mazda6, 2.3 kombi, 2002 évjárat, alv JMZGY193231101146. 140 km! Koso
dobal | 2017-06-14 12:11
Tisztelt Mazda-auto!
Egy 2007-es Mazda 6 MPS-ben szeretnék olajat cserélni. A Motul olajokkal szimpatizálok, ezért 300V-ben gondolkodom (5W-30 vagy 5W-40). Jelenleg LIQUI MOLY Synthoil Race Tech GT1 10W-60 van az autóban, még az előző tulaj által, viszont nem értem a miértjét.
A kérdésem az lenne, hogy a felsorolt olajokból melyik lenne az optimális választás?
Valamint váltóban,difiben,osztóműben is szeretnék olajat cserélni, itt a Motul Gear 300-ra gondoltam (75W-90), ez megfelelő lehet?
Válaszát előre is köszönöm!
Köszönettel:
Balázs
Bogie78 | 2017-06-12 17:47 mazda-auto.hu2 részére
Tisztelt Mazda-auto
Nagyon szepen koszonom a gyors es korrekt valaszt utana jarok!
Misike | 2017-06-12 16:40 mazda-auto.hu2 részére
Köszönöm! Vákkuumot mivel lehet vizsgálni? Van erre is külön spray?
mazda-auto.hu2 | 2017-06-12 16:00 Bogie78 részére
Igen, elnézést, valóban kimaradt.
Meg kellene nézni a kuplungcsövet, hogy nincs-e rajta valami kitüremkedés vagy repedés, mert duplafalú a cső, és elképzelhető, hogy a belső cső szakadt, és a két cső (külső-belső) közötti nyomás elszűkíti a járatot.