2026. Június 27. Szombat - László
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Cadillac Eldorado (egri túra).
Mazda 3 Kuroi.
Mazda 3 Sport 2.0i
Turbófeltöltő, vagy kompresszor?
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Lamborghini Murcielago LP670-4 Superveloce 2009
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2+2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4705, 2058, 1135 mm
Tengelytávolság: 2665 mm
Hasmagasság: mm
Légellenállási együttható:
Saját tömeg: 1565 kg
Hengerelrendezés:12 henger, 60 fokos V alakban.
Szelepek száma: 48
Furat/löket: 88 / 89 mm
Sűrítési viszony: 11,0:1
Motorbeépítés: Hátsó tengely előtt hosszában, középen
Benzin befecskendezés
Sebességfokozatok száma: 6 automata
Négykerék-hajtás
Lökettérfogat (cm3): 6496
Szelepvezérlés típusa: Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 670,2 (492,9)/ 8000
Nyomaték (Nm / 1 min): 660/ 6500
Gyorsulás 0-100 km/h: 3,3
Végsebesség: 337 km/h
Összesen 350 darab készült.
Több autó










mazda-auto.hu2 | 2017-06-12 15:54 Janekk44 részére
Nincs vele gond, járó motornál befeszíti.
mazda-auto.hu2 | 2017-06-12 15:53 Misike részére
Szivattyú, cső, csatlakozó, bármi lehet, végig kell nézni, hogy hol szelel.
Bogie78 | 2017-06-12 15:22
Tisztelt Mazda-auto.
A múlt héten kérdeztem Önöktől a kuplunggal kapcsolatban, de még nem válaszoltak rá.
Esetleg tudnak valami haszos információval szolgálni a részemre.
Előre is köszönöm a válaszukat.
Üdvözlettel
Básti Tamás
mazda-auto.hu2 | 2017-06-12 14:18 Bernii részére
Nincs benne szíj, láncos a motor.
mazda-auto.hu2 | 2017-06-12 14:17 mazda3sk részére
Olaszországban helyezték forgalomba 2014.01.31-én, de egyszer sem volt márkaszervizben.
mazda-auto.hu2 | 2017-06-12 14:14 Satyika részére
Korrozió, olajfogyasztás. Ha megkapjuk az alvázszámot, és vezetve van a digitális szervizkönyve, akkor megadjuk, hogy reális-e a kilométer.
Bernii | 2017-06-12 08:44
üdv. Vezérműszíjcsere hány km / vagy év után ajánlott? 2.0 benzinesről van szó. Néztem itt a szervízinformációt, de nem volt feltüntetve. Gondolom egy benzinesben is van vezérműszíj..
Janekk44 | 2017-06-11 21:38
Hali. Olyan kérdésem lenne, hogy van egy mazda motoros Ford Probem. Pontosítva 2.0 Fs2 benzines erőforrás. A kérdésem az volna, hogy cseréltem vezérműszíjat kb 6 hónapja és ma mikor levettem a szelepfedelet azt vettem észre, hogy a szívó és kipufogó vezérműtengelykerék között a vezérműszíj elég lazának tűnik. Egy rugó feszíti a görgőt ha azt negatív vagyis lazítás irányba eltolom csak kis mértékben feszíti vissza a szíjat. Van ennek valami gyakori hibajelensége vagy önmagában járó motornál befeszíti kellőkép? Válaszukat köszönöm.
Misike | 2017-06-11 19:51
Helló! Hosszíbb úton, mikor jóideig nincs fékezés a vákuumszivattyú,vagy a vákuumrendszer felől sípoló,sívító hang hallatszik,ami a fékpedál benyomása után megszünik. 6os GH az autó.
Tud valaki segíteni,mi lehet ez? Mintha valahol falsot szívna,vagy valami biztonsági szelepen direkt falsot szívna,amikor nem kell annyi vákuum. Lehetséges ilyen?
Egyéb kopogás,kattogás,fék,kormány hatáscsökkenés nincs,csak hosszabb fékezés nélküli úton hülye sípoló hang a motortérből első fékezésig. mint amikor egy gyenge sípot visszafelé szív valaki.
mazda3sk | 2017-06-10 23:49
Tisztelt Mazda autó!
Érdeklődni szeretnék, hogy alvázszám és km alapján le tudják kérni az autó információit? JMZGJ622821159382 63750km. Bármit, ami vásárlás előtt hasznos lehet. Köszönöm a válaszát előre is.