2026. Június 25. Csütörtök - Vilmos

Mazda DPF részecske szûrõ

Vissza a topikokhoz

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!


nzss | 2007-12-14 14:47

A nívópálca csere csak szoftverfrissítéssel együtt megy (ha jól tudom). Ezt követően elég 4 liter olaj a motorba? Ezzel nem okozunk valamilyen kárt hosszútávon?

Pöcs Gulyás | 2007-12-14 13:22

Kedves mazda-auto,

esetleg tudnatok egy - nem hivatalos - robbantott abraval segiteni?

Elöre is köszi.

mazda-auto.hu | 2007-12-14 12:15 Tibor részére

A nívópálca csere valóban létezik, de mi felajánljuk a választás lehetőségét. Kéri valaki az új pálcát, vagy nem? Nem cseréljük automatikusan.

Pöcs Gulyás | 2007-12-13 21:23

Urak!

Van egy ötletem, ami talan valamikor Nektek is jo lehet. De egyelöre nekem kene 1 kis segitseg ahhoz, hogy ez kiderüljön.

Kerdes: hogy nez ki Nalatok a kipufogorendszer? Körülbelüli leiras kene, körülbelüli csöhosszakkal centiben az egyes elemek között.

Pl: leömlö - 5cm - elökatalizator - 60 cm - fökatalizator+reszecskeszürö - 40 cm - közepsö dob - 60 cm - hatso dob

Vagy valami ilyesmi. Ha valaki esetleg fotot is tudna küldeni emilben, azert külön nagyon halas lennek.

Köszi & üdv: G

Tibor | 2007-12-12 18:38

A közelmúltban voltam szervízben diesel 6-ossal. Azt mondta a szerelő hogy talált frissítést a szoftverhez és fel is töltötte. Nívópálcát is cseréltek és így ha jól emlékszem kevesebb olajat kell tölteni a motorba.

mazda-auto.hu | 2007-12-11 16:34

Üzenet: mazda-auto legközelebb pénteken lesz, mivel 12-13-án az új Mazda6 tesztjén vesz részt.

mazda-auto.hu | 2007-12-11 14:48 nzss részére

Ki kellene próbálni, hogy ha ki van pattintva a kipufogó vég feletti kipattintható lökhárító rész (csak F/L), akkor is kottyan-e.

Oszi | 2007-12-11 13:23 nzss részére

Ezt szerintem csak az auto felemelese es atvizsgalasa derithetne ki,igy hallomasra nagyon sok minden lehet es igy nehez megmondani a problema okat.Szerintem nem kapna zoldkartyat mivel motorszam szerint nem teljesiti az eloirasokat es meg nem hallotam rola hogy vissza minositettek volna autot ugyhogy szerintem inkabb nem kapna zoldkartyat,de lehot hogy rosszul gondolom :)

nzss | 2007-12-11 11:11 mazda-auto.hu részére

Nem tűnik rentábilisnak. A kipufogó(vég) adhat kottyanó hangot ha lyukak vannak az úton? (sebességtől függetlenül és csak lyukaknál). Vagy ez szilentprobléma lesz?

mazda-auto.hu | 2007-12-11 10:29 nzss részére

A vezérlőegység 530000,-Ft, de ahogy Oszi írta, a zöldkártyánál gondok lehetnek. Ráadásul szinte biztos, hogy EURO3-ba kerülne vissza az autó

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!





Autó katalógus

Monteverdi Hai 450 SS 1970.

Ajtók száma:  2
Ülések száma:  2

Hosszúság, szélesség, magasság: 4343, 1788, 1021 mm

Tengelytávolság: 2548 mm

Hasmagasság:

Gumiméret elöl: 205/70-15

Gumiméret hátul: 225/70-15

Saját tömeg: 1247 kg
Hengerelrendezés: 8 henger V alakban 90 fok (Chrysler Hemi)

Szelepek száma: 16

Furat/löket: 107,95/ 95,2 mm

Sűrítési viszony: 10,25 : 1   
Motorbeépítés:  középen, hátsó tengely előtt, hosszában

Tüzelőanyag ellátás: Dupla négytorkú karburátorok

Sebességfokozatok száma: 5 (kézi ZF)

Hajtott tengely: hátsó
Lökettérfogat (cm3):     6974    
Szelepvezérlés típusa:  
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min):     450 (335,6) / 5000
Nyomaték (Nm / 1 min):     664/ 4000

Gyorsulás 0-100 km/h: 4,9 mp

Végsebesség: 290 km/h

Több autó