2026. Június 25. Csütörtök - Vilmos
Mazda DPF részecske szûrõ
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
Mazda MX-5, és Subaru BRZ.
Mazda 3 MPS KW futómű tuning.
Mazda 3 Kuroi.
Mazda 3 Sport 2.0i
Kettős tömegű lendkerék akció!
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Mazda3 MPS BL 2009-
Ajtók száma: 5
Ülések száma: 5
Hossz./szél./mag.: 4505/1770/1460 mm
Tengelytávolság: 2640 mm
Hasmagasság: 145 mm
Saját tömeg: 1460 kg
Légellenállási együttható: 0,32 cw
Hengerelrendezés: soros
Turbófeltöltő.
Hengerszám: 4
Motorbeépítés: elöl, keresztben
Nagynyomású, közvetlen benzin befecskendezés.
Sebességfokozatok száma: 6
Lökettérfogat (cm3): 2261
Furat / löket (mm): 87,5 / 94
Sűrítési viszony: 9,5:1
Hengerenkénti szelepszám: 4
Szelepvezérlés típusa: változtatható Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 260(191)/ 5500
Nyomaték (Nm / 1 min): 380/3000
Gyorsulás 0-100 km/h: 6,1 mp.
Végsebesség: 250 km/h
Több autó










Oszi | 2007-12-17 09:57 mazda-auto.hu részére
Moszonom,mar el is olvastam es nagyon jol sikerult a megfogalmazas es tetszenek a kepek.
Kozben tegnap vegre megszuletett a kisfiam :)
kaboca | 2007-12-17 09:01 Pöcs Gulyás részére
Én meg autóztam 600 km-t majd a város közepén araszolás közben nekiállt regenereálni. :@ Honnan tudom, honnan tudom; betakartam a mögöttem álló autókat fehér inkubátorba való "kondenzzel" a mögöttem álló autók ennek úgy megörültek, hogy egyszerre kezdtek mind dudálni.
mazda-auto.hu | 2007-12-17 08:17 Oszi részére
Már olvasható! Köszönjük az érdeklődést!
Pöcs Gulyás | 2007-12-16 19:54 kaboca részére
sajnos a dolgok nem ebbe az iranyba mennek. mar egy fordulatszammerönek, söt a vizhömerönek is örülni kell.
amugy a nemet szoftverek (a japant nem ismerem) szamolnak ezzel, es ha kedvezöek a körülmenyek a regeneraciohoz, nekiallnak 80%-os telitettsegnel is.
kaboca | 2007-12-16 12:50 Pöcs Gulyás részére
Én azt sem nagyon értem, hogy miért nem kaptunk egy nyomáskülömbség mérő műszert, illetve miért nem lehet a kiégetést a vezetőnek külön indítani. Mondjuk péntek du jövök haza az M3-on Bp felé és Szadá-nál jól kiégetem, majd irány a dugó.
zexel | 2007-12-16 09:06
Sziasztok,ha esetleg valakinek szüksége lenne mazda6 magasnyomásu szivattyura(új 548000ft)akkor van itt egy lezuzott 6 os-ból 27000km-t futott,egy használt szivattyu mindössze 97000ft ért,ha valakit érdekel akkor zexel@freemail.hu képeket is tudok küldeni róla.
Oszi | 2007-12-15 20:51 kaboca részére
Nem nem arrol hanem az UJ MAZDA 6-rol amnit teszteltek mazda auto-ek becsben:)
Pöcs Gulyás | 2007-12-15 19:12 IanSnail részére
gulyas.gusztav@freemail.hu
ha ide küldesz barmit, azt nagyon megköszönöm.
amugy eszemben sincs kiszerelni a szüröt, sem atverni a vezerlöt. de nagyon nem szeretnem elkiabalni a dolgot, inkabb csak kiserletezem. ha veletlenül valami hasznalhato dolog sülne ki belöle, becsszora reszletesen beszamolok rola.
kaboca | 2007-12-15 16:46
Oszi DPF-es élménybeszámolóra vágysz az új 6-osról. Inkább ne.
kaboca | 2007-12-15 16:44
Az is kérdés persze, hogy ki áll neki a garanciális autót átalakítani. Ezt a problémát a Mazdának KELL (kellene) megoldania. Észre kellene venni, hogy a világ legmegbízhatóbb autója ezzel a találmánnyal megbízhatóságban elég mélyre süllyedt.