2026. Június 28. - Levente, Irén
Kérdések Mazdáról a szakértőnek
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Mazda RX-8 motor probléma megelőzés II.
Mazda3 Sport 2,5i Skyactiv-G185.
Mazda CX-5 CD175 AWD AT Revolution Top
Nem lesz új Mazda5.
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Jaguar XJ-13 1964
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4483, 1854, 965 mm
Tengelytávolság: 2438 mm
Saját tömeg: 998 kg
Hengerelrendezés: 12 henger V alakban
Szelepek száma: 24
Furat/löket: 87 / 70 mm
Sűrítési viszony: 10,4:1
Motorbeépítés: középen, hátsó tengely előtt
Benzin befecskendezés
Lökettérfogat (cm3): 4994
Szelepvezérlés típusa: DOHC
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 509(374,3)/ 7600
Nyomaték (Nm / 1 min): 523/ 6300
Sebességfokozatok száma: 5
Gyorsulás 0-100 km/h: nincs adat
Végsebesség: 274 km/h
Mindössze 1 darab példány készült.
Több autó










mazda-auto.hu | 2007-02-01 14:12
Csak a gyárit. Az ügyfelek által hozott utángyártottakkal eddig csak gond volt.
kaktusz | 2007-02-01 14:05
Sziasztok!
Tudnátok néhány tippet adni az ügyben, hogy 626 GE (`92-es 2.0i FS motor) típushoz milyen lambdaszondát érdemes venni?
mazda-auto.hu | 2007-01-31 08:10
1.A text gomb, az hangszínállító..stb.. gomb. A BOSE rendszer egyébként a fejegység "után" indul, a hangszórókkal, és azok egyedi erõsítõivel, illetve egyes típusokban a processzorral. A fejegység a normál Mazda6 egység, 6 lemezes CD váltóval. 2. Mit takar a súlyosodó probléma? Mit produkál az autó?
sipi | 2007-01-30 18:31
Szai Oszi. Hívtalak telefonon többször is, és egyszer hagytam a hangpostán üzenetet. Azt hittem, nem érsz rá. Amúgy nincs változás, de nem tudok foglalkozni vele, mert súlyosabb problémák vannak. Csak abban bízom nem áll meg az autó, mert nagyon kell. Amúgy kiderült, hogy a legutóbbi gar szervíznél is átvágtak a pollenszûrõvel.
Mazdaautó. Köszi én is így tapasztalom, bár nem tudom melyik a TEXT gomb. Az asztali hifi-n választhatom a text-nél az állomás, a freki, az RDS text kijelzését, de a Bose-on nem jön elõ. Ugyanazon az adón a hifi kiírja. Többször megjártam a garázst, hogy ellenõrizzem... Esetleg valahol valamit szoftveresen kell engedélyezni? Mellesleg elég buta ez a Bose készülék. Nem tudja a CDtextet, nem kezeli rendesen a mobil telefont, stb.
Oszi | 2007-01-30 16:28
sipi:sikerult elobre jutnod a problemaiddal???Szilveszetrkor irtma SMS-t de nem jott valasz.
mazda-auto.hu | 2007-01-30 12:23
Nekünk sem sikerült elõcsalogatni ilyen információkat, bár ez adófüggõ is. A TEXT gomb lenyomásával és egyidejû nyomva tartásával kellene megjelennie.
sipi | 2007-01-29 15:42
Üdv. Megtudnátok mondani, hogy az M6 Bose hifi tudja-e az RDS-text megjelenítését és ha igen, hogyan lehet elõcsalogatni? Nem az adó nevére gondolok, hanem pl. a zeneszámok elõadója, címe megjelenítésére. Köszi
Balda | 2007-01-24 15:11
Köszönöm szépen mégegyszer az iPod adapterre adott válaszaikat, jelentkezem telefonon, amint aktuálissá válik a vásárlás/szerelés.
mazda-auto.hu | 2007-01-24 08:55
A középkonzolt ki kell szerelni, így javasolnánk a szervízben beszerelést. Maximum 1 órát vesz igénybe nálunk a beszerelés, így Önhöz alkalmazkodva rugalmasan tudunk idõpontot egyeztetni, és adapterünk is van raktáron. Bejelentkezés 66/430-585 Varga István.
Balda | 2007-01-24 08:10
Köszönöm az iPod adapterre vonatkozó válaszukat. Igényel sszervízben történõ beszerelést (elõre egyeztetve Önöknél reggeli érkezéstkövetõen még aznap elhozható az autó) vagy postázás után (Budapesten lakom) ez házilag is megoldható?