2026. Június 28. - Levente, Irén
Kérdések Mazdáról a szakértőnek
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Nem lesz új Mazda5.
Mazda - Ötcsillagos show Genfben
Ferrari 288 GTO. Egy örök non plus ultra.
Mazda3 2020
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Aston Martin DB7 1993
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2+2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4631, 1820, 1238 mm
Tengelytávolság: 2591 mm
Hasmagasság: 152 mm
Légellenállási együttható: 0,31 cw
Saját tömeg: 1650 kg
Hengerelrendezés: 6 henger, soros
Szelepek száma: 24
Furat/löket: 91 / 83 mm
Sűrítési viszony: 8,3:1
Feltöltő: Eaton M90 kompresszor
Motorbeépítés: elöl, hosszában
Benzin befecskendezés
Sebességfokozatok száma: 5
Lökettérfogat (cm3): 3239
Szelepvezérlés típusa: Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 339,7(249,8)/ 5500
Nyomaték (Nm / 1 min): 488/ 3000
Gyorsulás 0-100 km/h: 5,9
Végsebesség: 253 km/h
Több autó










mazda-auto.hu | 2006-12-01 08:47
Ebben azért kételkednénk, mert a gyári iPod adapter is a 16 tûs csatlakozón keresztül használható.
vinte | 2006-11-30 17:37
Egy ice>Link Plus-al szeretnék egy Apple iPod-ot beköt(tet)ni a CD-changer verzérlõ segítségével - Mazda 6, egy CD-s rádió. A hivatalas válasz az, hogy a 2006-os Mazda 6 esetében az egy CD-s változatnál a CD-changer szoftveresen le van tiltva. Kérdés: meg lehet-e szüntenti ezt a letiltást? (Bosszantó ez az "újítás" - a 2006 elõtt gyártottak esetében ez még nem volt letiltva... )
peaceful | 2006-11-30 01:29
Annyira tetszett a gyári GPS elhelyezése, hogy kiszereltem a helyérõl és beépítettem helyette a jól mûködõ GARMIN-t. Vittem neki külön tápot a szivargyújtóról, jó lett. Ha elérhetõ lesz magyar térkép szépen visszaszerelem, addig a polcon pihen. Helyreállt a lelki békém.
sipi | 2006-11-29 21:04
Azért a DVD megérne egy próbát, nem tudom ki, hogyan próbálkozott.
Oszi | 2006-11-27 11:51
Igen az en is eszre vettem,koszonom hogy torolted,es elnezest hogy osszekavartam. :)
mazda-auto.hu | 2006-11-27 08:32
Túl sok infót nem adnak róla, de elvileg az RGB bontást tudja, és ez a lényeg, bár a Nissan kompatibilis csatlakozókat le kell vagdosni róla. A Maserati-s linkedet töröltük Oszi, mivel megbolygatta egy kissé az oldal összképét. Elnézést!
Oszi | 2006-11-26 13:26
http://www.martincaraudio.hu/index.php?page=statikus&page_id=33
Van kep egy mazda navirol amin fut egy dvd-film es ezzel a konverterrel lett bekotve.
Oszi | 2006-11-26 13:13
http://www.martincaraudio.hu/akcio?kat_id=15&gyarto_id=57
Errol a mudolrol mi a velemenyetek?Mukodhet a Mazda gyari kijelzojevel???
mazda-auto.hu | 2006-11-24 14:55
Nem. ):
Oszi | 2006-11-24 14:42
Akkor gyakorlatilag meg a vedelmerol sem tudunk semmi konkretat???