2026. Június 28. - Levente, Irén

Kérdések Mazdáról a szakértőnek

Vissza a topikokhoz

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!


peaceful | 2006-11-21 21:42

Tisztelt fórumlakók! Én is beálltam a MAZDA-sok közé (MAZDA 6) és ebben nem kis szerepe van ennek a fórumnak. Na de akkor most nekem is tessék tanácsot adni. :-))
Hasznaltan vettem és "véletlenül" van benne navigáció. Bár az elõzõ kérdésbeni keleteurópai térkép engem is érekelne, tulajdonképpen van egy önálló (GARMIN) navigációm már, ami nagyon jó. Ezért inkább az érdekelne, lehetne e ennek DVD lejátszóját a hátsó ülésekre szerelt TFT kijelzõk meghajtására használni ? Ehhez AV kimenetet kellene rajta találni, vagy kivezetni. Sajnos nekem úgy tûnik, hogy a lejátszó szoftvere alkalmatlan a DVD filmek lejátszására. Szóval akkor csak a helyet foglalja ?

sipi | 2006-11-21 10:01

Üdv Mindenkinek! A Navteq honlapján olvastam, hogy létezik egy frissített Kelet-Európa térképük, ami Mo-ot és Romániát ismeri. Utána tud nézni valaki hivatalosan, hogy ez tényleg valós és mire jó?

szicsu | 2006-11-20 16:10

Köszönöm szépen!Neki is állok.

mazda-auto.hu | 2006-11-20 14:48

Érdemes a munka elõtt leragasztani a kényes helyeket, nehogy megkarcolódjanak. 1. A negatív akkusaru leszerelése. 2. a váltókar elõtti konzolrészt behúzott kézifék mellett a kézifék nyílásánál kezdve(itt tudsz alányúlni) fölfelé meghúzni és levenni.3. Szivargyújtó és csikktartó kivétele. (látni fogod a csavarjait.) Vigyázni kell a szivargyújtó csatlakozó füleire. 4. 2 csavart fogsz látni a középkonzol alján. Ezek ki. 5. Kesztyûtartó ki. Innen balra "benézve" egy hatlapfejû csavart kell kivenni, ami az audio egység oldalát rögzíti a mûszerfalhoz. 6. Középkonzol magad felé húzva kijön, ameddig a vezetékek engedik. Csatl. széthúzni.

szicsu | 2006-11-20 13:38

sziasztok!az lenne a kérdésem,hogy M6-os középkonzolt hogyan lehet megbontani?A hangszórójel RCA-ra való áttalakitása miatt.Köszi!

Oszi | 2006-10-27 11:29

mukodik!
koszi a segitseget.

Oszi | 2006-10-27 11:07

Mar megyek is kiprobalni!
Ezer hala erte!!!

mazda-auto.hu | 2006-10-27 10:50

Nagyon köszönjük! Ki fogjuk az erre igényt tartó ügyfelek autóiban próbálni.

Rankó | 2006-10-26 18:59

Megoldás: A navi. távirányítóján a voice gombot 2-3 másodpercig nyomva kell tartani. Itt megjelenik a képernyõ kikapcsolása, a kontraszt és a fényerõállítás. Ha felkapcsoljuk a lámpánkat, akkor már tudunk is választani a nappali és éjjeli megvilágítási módok közül. Alapértelmezett módban éjjelin van, tehát reagál a villanykapcsoló helyzetére. Nappalin viszont folyamatos a világítása. Csak bekapcsolt lámpánál lehet nappali-ba átkapcsolni! (Természetesen utána folyamatosan úgy marad, nem kell mindig állítgatni). Remélem másoknál is mûködik. Üdv mindenkinek.

mazda-auto.hu | 2006-10-26 08:15

Gratulálunk! Természetesen nagyon érdekel bennünket a megoldás módja.

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!





Autó katalógus

Aston Martin DB7 1993

Ajtók száma:  2
Ülések száma:  2+2

Hosszúság, szélesség, magasság: 4631, 1820, 1238 mm

Tengelytávolság: 2591 mm

Hasmagasság:  152 mm

Légellenállási együttható: 0,31 cw

Saját tömeg: 1650 kg
Hengerelrendezés: 6 henger, soros

Szelepek száma: 24

Furat/löket: 91 / 83 mm

Sűrítési viszony: 8,3:1

Feltöltő: Eaton M90 kompresszor    
Motorbeépítés:  elöl, hosszában

Benzin befecskendezés

Sebességfokozatok száma: 5 
Lökettérfogat (cm3):     3239    
Szelepvezérlés típusa:   Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min):     339,7(249,8)/ 5500
Nyomaték (Nm / 1 min):     488/ 3000

Gyorsulás 0-100 km/h: 5,9

Végsebesség: 253 km/h

Több autó