2026. Június 28. - Levente, Irén
Kérdések Mazdáról a szakértőnek
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Mazda 3 MPS KW futómű tuning.
10 perc alatt adták el a 250 darabot.
Kiváló eredménnyel zárta a Euro-NCAP töréstesztet az új Mazda6.
Nem lesz utódja az RX-8-nak?
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Mazda RX-8 2002-2012.
Ajtók száma: 2+2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4430/1770/1340 mm
Tengelytávolság: 2700 mm
Ülések száma: 4
Hengerelrendezés:
Kéttárcsás wankel elvű motor
Bolygódugattyúk száma: 2
Motorbeépítés: elöl, hosszában
Szívómotor, szekvencionális befecskendezés
Sebességfokozatok száma: 5, vagy 6 kézi
Kamratérfogat (cm3): 2 x 654 = 1308
Sűrítési viszony: 10,0:1
Változó hosszúságú szívócső rendszer
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 192 (141)/7000, illetve 231 (170)/8200
Nyomaték (Nm / 1 min): 220/5000, illetve 211/5500
Gyorsulás 0-100 km/h: 7,2 és 6,4 mp.
Végsebesség: ~223, és ~235 km/h
Több autó










mazda-auto.hu | 2006-07-31 08:58
A mindent tudó (Kelet és Nyugat-Európa), kivehetõ, de a középkonzol felsõ tárolójába beférõ egység 176.000.- Ft. Csak Kelet-Európa 129.168.-Ft. Csak Nyugat-Európa teljes, illetve egyelõre nem részletes Magyarországgal 109.990.-. A külön fixen beépített monitoros, és rejtett (kesztyûtartó) alapegységes összeállítások ára 300000Ft felett mozog.
eldiablo | 2006-07-27 14:02
Azt szeretném kérdezni hogy, van-e rá lehetõség hogy mazda 6-ba utólag navigációt szereljünk be a közébkonzolra. ha igen kb mennyibe kerül? elõrre is köszi
mazda-auto.hu | 2006-07-21 15:46
TÁJÉKOZTATJUK kedves fórumozóinkat, hogy legközelebb 2006.07.31-én tudunk válaszolni az esetleges kérdésekre.
sporttengely | 2006-05-31 18:56
akkor irom újra:323f 1.5
96 autóm van 1.8 vagy V6 érdekelne
sporttengely | 2006-05-31 18:54
nem értem holtudom olvasni amit kérdezek
mazda-auto.hu | 2006-05-09 09:14
Segítünk. A BOSE erõsítõ bemeneteire hangszórójel érkezik, azaz nem vonalszint. Ezért vagy olyan erõsítõ kell ami hangszórójeleket is tud fogadni, vagy pedig kell egy hangszórójel-RCA átalakító, az erõsítõ elé. A gyári hangszórók elöl oldalanként 20cm mélyközép+magas, illetve 1 center, hátul 2 ovál+2 magassugárzó.
Mazda rx-8 | 2006-05-08 20:33
Olvastam az RX-8 hifi tuning cikketeket. Én úgy gondolom, hogy fejegységet nem cserélnék, az elõzõ autómban is tökéletesen mûködik a gyári, egyébként az RX-énél gyengébb fejegység, de úgy, hogy erõsítõt és új hangfalszettet kötöttünk rá. Szóval ezt ami kijött belõle, meg sem közelít a gyári BOSE, úgyhogy gondolkodom azon, hogy az RX-8-on is tuningolom kicsit ezt a dolgot. Ebben a verzióban tudtok segítséget nyújtani?