2026. Június 28. - Levente, Irén
Kérdések Mazdáról a szakértőnek
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4343, 1788, 1021 mm
Tengelytávolság: 2548 mm
Hasmagasság:
Gumiméret elöl: 205/70-15
Gumiméret hátul: 225/70-15
Saját tömeg: 1247 kg
Hengerelrendezés: 8 henger V alakban 90 fok (Chrysler Hemi)
Szelepek száma: 16
Furat/löket: 107,95/ 95,2 mm
Sűrítési viszony: 10,25 : 1
Motorbeépítés: középen, hátsó tengely előtt, hosszában
Tüzelőanyag ellátás: Dupla négytorkú karburátorok
Sebességfokozatok száma: 5 (kézi ZF)
Hajtott tengely: hátsó
Lökettérfogat (cm3): 6974
Szelepvezérlés típusa:
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 450 (335,6) / 5000
Nyomaték (Nm / 1 min): 664/ 4000
Gyorsulás 0-100 km/h: 4,9 mp
Végsebesség: 290 km/h
Több autó










mazda-auto.hu | 2006-11-24 12:37
Komoly erõfeszítések is voltak már! : )
Oszi | 2006-11-24 11:47
Ezek szerint nem en vagyok az elso aki gondolt a masolasra :)
mazda-auto.hu | 2006-11-24 08:22
Oszi - A legutóbbi másolási próbálkozások kudarcot vallottak. sipi - Nincs erre vonatkozó információnk, de talán ez nem a Matsushita csoport gyártmánya. Meg kell majd néznünk. A képernyõ NTSC normás, így egy európai származású azonos gyártmánú DVD lejátszóval sem használható.
sipi | 2006-11-23 22:09
Úgy tudom Panasonic a lejátszó. Meg tudja mondani valaki a pontos típust?
Oszi | 2006-11-23 17:49
buta kerdes,de megis megkerdezem:masolt terkep dvd-t olvassa a navigacios rendszer,vagy van valami vedelme???
mazda-auto.hu | 2006-11-23 14:03
Nem tudjuk mi az oka, hogy nem teszik elérhetõvé a magyarországgal bõvített DVD-t.
sipi | 2006-11-23 12:44
Most nincs elöttem, de úgy emlékszer a hír úgy szól: Nyugat-Európától Romániáig lehet utazni a térképpel Mo-on keresztül. Útvonal tervezhetõ, és a 25000-nél több lakosú román városok is szerepelnek benne. Ez azt sugalja, hogy Mo térkép is kell legyen. A többi meg már érthetetlen. Mi lehet az oka, esetleg hivatalosan közölnek valamit?
mazda-auto.hu | 2006-11-23 08:09
Azért azt nem neveznénk semminek, hogy Nyugat-Európában nem kell térképet forgatni. Az információink szerint a Navtech már rendelkezik Magyarország "térképpel", de valamilyen oknál fogva ezt egyelõre nem teszi elérhetõvé.
peaceful | 2006-11-22 20:56
Köszönöm és sajnálom. Ha elmúlik a kezdeti varázs, belefaragok valamit. Ma betértem a legözelebbi MAZDA kereskedésbe és megkérdeztem, mire való a navigáció, ha nincs hozzá magyar térkép. Azt mondták semmire. Ehhez képest a szalonban bemutatott darabba be volt építve. Mindent én sem érthetek.:-))
mazda-auto.hu | 2006-11-22 08:01
Gratulálunk az autóhoz és örülünk, hogy a fórum is segített dönteni. A gyári DVD lejátszó nem alkalmas filmek nézésére. Az alá szoktunk DVD lejátszót beépíteni, ehhez kismértékben tovább kell vágni a kesztyûtartó belsõ részét.