2026. Június 28. - Levente, Irén

Kérdések Mazdáról a szakértőnek

Vissza a topikokhoz

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!


mazda-auto.hu | 2006-11-24 12:37

Komoly erõfeszítések is voltak már! : )

Oszi | 2006-11-24 11:47

Ezek szerint nem en vagyok az elso aki gondolt a masolasra :)

mazda-auto.hu | 2006-11-24 08:22

Oszi - A legutóbbi másolási próbálkozások kudarcot vallottak. sipi - Nincs erre vonatkozó információnk, de talán ez nem a Matsushita csoport gyártmánya. Meg kell majd néznünk. A képernyõ NTSC normás, így egy európai származású azonos gyártmánú DVD lejátszóval sem használható.

sipi | 2006-11-23 22:09

Úgy tudom Panasonic a lejátszó. Meg tudja mondani valaki a pontos típust?

Oszi | 2006-11-23 17:49

buta kerdes,de megis megkerdezem:masolt terkep dvd-t olvassa a navigacios rendszer,vagy van valami vedelme???

mazda-auto.hu | 2006-11-23 14:03

Nem tudjuk mi az oka, hogy nem teszik elérhetõvé a magyarországgal bõvített DVD-t.

sipi | 2006-11-23 12:44

Most nincs elöttem, de úgy emlékszer a hír úgy szól: Nyugat-Európától Romániáig lehet utazni a térképpel Mo-on keresztül. Útvonal tervezhetõ, és a 25000-nél több lakosú román városok is szerepelnek benne. Ez azt sugalja, hogy Mo térkép is kell legyen. A többi meg már érthetetlen. Mi lehet az oka, esetleg hivatalosan közölnek valamit?

mazda-auto.hu | 2006-11-23 08:09

Azért azt nem neveznénk semminek, hogy Nyugat-Európában nem kell térképet forgatni. Az információink szerint a Navtech már rendelkezik Magyarország "térképpel", de valamilyen oknál fogva ezt egyelõre nem teszi elérhetõvé.

peaceful | 2006-11-22 20:56

Köszönöm és sajnálom. Ha elmúlik a kezdeti varázs, belefaragok valamit. Ma betértem a legözelebbi MAZDA kereskedésbe és megkérdeztem, mire való a navigáció, ha nincs hozzá magyar térkép. Azt mondták semmire. Ehhez képest a szalonban bemutatott darabba be volt építve. Mindent én sem érthetek.:-))

mazda-auto.hu | 2006-11-22 08:01

Gratulálunk az autóhoz és örülünk, hogy a fórum is segített dönteni. A gyári DVD lejátszó nem alkalmas filmek nézésére. Az alá szoktunk DVD lejátszót beépíteni, ehhez kismértékben tovább kell vágni a kesztyûtartó belsõ részét.

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!





Autó katalógus

Monteverdi Hai 450 SS 1970.

Ajtók száma:  2
Ülések száma:  2

Hosszúság, szélesség, magasság: 4343, 1788, 1021 mm

Tengelytávolság: 2548 mm

Hasmagasság:

Gumiméret elöl: 205/70-15

Gumiméret hátul: 225/70-15

Saját tömeg: 1247 kg
Hengerelrendezés: 8 henger V alakban 90 fok (Chrysler Hemi)

Szelepek száma: 16

Furat/löket: 107,95/ 95,2 mm

Sűrítési viszony: 10,25 : 1   
Motorbeépítés:  középen, hátsó tengely előtt, hosszában

Tüzelőanyag ellátás: Dupla négytorkú karburátorok

Sebességfokozatok száma: 5 (kézi ZF)

Hajtott tengely: hátsó
Lökettérfogat (cm3):     6974    
Szelepvezérlés típusa:  
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min):     450 (335,6) / 5000
Nyomaték (Nm / 1 min):     664/ 4000

Gyorsulás 0-100 km/h: 4,9 mp

Végsebesség: 290 km/h

Több autó