2026. Június 28. - Levente, Irén
Kérdések Mazdáról a szakértőnek
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Nem lesz új Mazda5.
Mazda - Ötcsillagos show Genfben
Ferrari 288 GTO. Egy örök non plus ultra.
Mazda3 2020
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Jaguar XJ-13 1964
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4483, 1854, 965 mm
Tengelytávolság: 2438 mm
Saját tömeg: 998 kg
Hengerelrendezés: 12 henger V alakban
Szelepek száma: 24
Furat/löket: 87 / 70 mm
Sűrítési viszony: 10,4:1
Motorbeépítés: középen, hátsó tengely előtt
Benzin befecskendezés
Lökettérfogat (cm3): 4994
Szelepvezérlés típusa: DOHC
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 509(374,3)/ 7600
Nyomaték (Nm / 1 min): 523/ 6300
Sebességfokozatok száma: 5
Gyorsulás 0-100 km/h: nincs adat
Végsebesség: 274 km/h
Mindössze 1 darab példány készült.
Több autó










Rankó | 2006-10-25 20:47
Üdv mindenkinek.
2003-as M6 GT-m van, és sikerült a nevigáció képernyõjének a megvilágítását (kb. fél óra mérgelõdés, és a japán tervezõk elõdeinek szidása közepette) a navigációs program menüjében függetlenné tenni. Tehát a világításkapcsoló bármely állásánál max fényerõ. Ha érdekel még valakit, holnapra kiböngészem, hol találtam.
mazda-auto.hu | 2006-10-05 14:30
A legújabb állás szerint elképzelhetõ, hogy világítástól függetlenül ki tudjuk iktatni a navigációs képernyõ sötétedését. Hamarosan jelentkezünk az eredménnyel. Ha összejön, nem kell az állandó világításon gondolkodni.
mazda-auto.hu | 2006-09-28 14:49
Ha pont kerül a dolog végére, mindenképpen szólunk.
Oszi | 2006-09-28 14:08
Az jo lenne ha mukodne,ha ossze jon akkor megosztjatok velunk a tapasztalatokat?
mazda-auto.hu | 2006-09-28 12:22
Persze, elõbb majd ki kell próbálnunk.
mazda-auto.hu | 2006-09-28 12:10
Milyen jó ötlet, és ez eddig nem jutott eszünkbe! Úgy néz ki, hogy kivitelezhetõ a dolog.
Oszi | 2006-09-28 11:42
2003 xenonost nem lehet atvarialni ugy hogy gyujtasra felkapcsoljon a fenyszoro?
mazda-auto.hu | 2006-09-27 15:03
Egy kézzelfogható elõnye máris van az állandó világításnak, nem halványul nappal a kijelzõ. Sajnos a navigáció képének sötétítése CAN-BUS-os "információként" megy, így nem tudjuk egyszerûen vezeték kiiktatással megszüntetni.
Oszi | 2006-09-27 12:14
Errol jut eszembe.2003 M6 navigaciot nem lehet lekotni a vilagitasro?mikor felkapcsolom a fenyszorot akkor a navi atkapcsol ejszakai szinre es semmi sem latszik rajta.az uj 6ban telesen mashogy muxik.
mazda-auto.hu | 2006-09-27 08:18
Akkor ezek szerint még nem állandó "világításos" az autó. Ezeknél egyszerûen nem kell nappal világítást kapcsolni és ilyenkor a mûszerfalvilágítás nélkül mûködnek a fényszórók. A hagyományos "bekapcsolós világításos" kivitelekben (más típusokban is) egyes fényviszonyok között elõfordulhat, hogy nem igazán jól látható a kijelzõ, a mûszerfali világításerõsség maximumra állítása ellenére. (Ez biztos maxon van?) Mivel CAN-BUS rendszerû a vezérlés, így nem tudjuk megkerülni a fényerõ gyengülést a világítás bekapcsolásakor.