2026. Június 28. - Levente, Irén
Kérdések Mazdáról a szakértőnek
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Mazda 3 Sport 2.0i
Mazda MX-5 kiadás, emlékül a 25 évnek.
Megújult Mazda BT-50.
Mazda 3 MPS KW futómű tuning.
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Mazda RX-8 2002-2012.
Ajtók száma: 2+2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4430/1770/1340 mm
Tengelytávolság: 2700 mm
Ülések száma: 4
Hengerelrendezés:
Kéttárcsás wankel elvű motor
Bolygódugattyúk száma: 2
Motorbeépítés: elöl, hosszában
Szívómotor, szekvencionális befecskendezés
Sebességfokozatok száma: 5, vagy 6 kézi
Kamratérfogat (cm3): 2 x 654 = 1308
Sűrítési viszony: 10,0:1
Változó hosszúságú szívócső rendszer
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 192 (141)/7000, illetve 231 (170)/8200
Nyomaték (Nm / 1 min): 220/5000, illetve 211/5500
Gyorsulás 0-100 km/h: 7,2 és 6,4 mp.
Végsebesség: ~223, és ~235 km/h
Több autó










mazda-auto.hu | 2006-08-14 15:38
Sajnos igen.
peet | 2006-08-14 11:13
Köszönöm, nem jó hír. Lehetséges tehát a nem szervzes beavatkozás a computerbe, talélkoztak már ilyennel?
mazda-auto.hu | 2006-08-14 08:26
Laszlo_ - 680km, és még nem volt üzembe helyezve? Nem találkoztunk még ilyen zörgéssel. Valószínûleg a váltókar és a váltó közötti "szakaszon" nincs valami rendben. Nem gondoljuk, hogy komoly a gond.
mazda-auto.hu | 2006-08-14 08:15
peet - Sajnos nem tárolja a komputer, illetve nem hívhatóak le, a futásteljesítmény adatok. Ha magyarországi lenne az autó, akkor a MES alapján lehívható, hogy mikor szervizelték Mazda szervízben az autót.
Laszlo_ | 2006-08-12 17:49
Szeretnek egy Mazda 5-öst (2.0d Sport) venni. Az autó váltója (kézi) a próbaúton nagyon rövid ideig és nem rendszeresen "zörgött".
Ez lenne az autó elsõ üzembehelyezése (kilométeróra - 680 km).
Kérdésemre az eladó megerõsítette a "zörgés" tényét és természetesen biztosított róla, hogy ezt a vásárlás megtörténtéig megszûntetik. Szeretném megtudni, hogy mi okzhatja a zajt és mit kell tudni a "javításról"
peet | 2006-08-11 20:42
Nemtországból behozott a hatosom. Én 69000km-rel vettem. Miután szervíkönxvében nagyítóval kaparásokat láttam, megkerestem a német kereskedõt akinél még 88.007 km-nél volt az autó. Ezek szerint nem gyári módzserrel hekkelték? Tárolódik-e a valós futott km a computerben?
mazda-auto.hu | 2006-08-11 08:00
A Mazda szervízekben található gyári mûszerrel-teszterrel nem.
peet | 2006-08-10 21:19
Lehet mnipulálni a Mazda6 km óráját?
mazda-auto.hu | 2006-08-07 08:18
A legutóbbi 1 éves határidõ megjelenése óta 1/4 év eltelt, így sajnos még 3/4 évet várni kell.
Oszi | 2006-08-05 12:40
Mazda 6hoz bose hifis gyari navishoz van e mar valamilyen magyar terkep?