2026. Június 26. Péntek - János
Kérdések Mazdáról a szakértőnek
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Gyártási időszak: 1971-1978
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4355, 17688, 1134 mm
Tengelytávolság: 2000 mm
Hasmagasság: mm
Légellenállási együttható:
Saját tömeg: 1619 kg
Hengerelrendezés: 8 henger, 90 fokos V alakban.
Szelepek száma: 16
Furat/löket: 93,9 / 89 mm
Sűrítési viszony: 8,05:1
Motorbeépítés: Hátsó tengely előtt hosszában, középen
Tüzelőanyag ellátás: 4 db Weber DCNF karburátor
Sebességfokozatok száma: 5 kézi (ZF)
Meghajtott tengely: hátsó
Lökettérfogat (cm3): 4930
Szelepvezérlés típusa: Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 330 (246,1)/ 5500
Nyomaték (Nm / 1 min): 440,6/ 4000
Gyorsulás 0-100 km/h: 6,6
Végsebesség: 284 km/h
Gumiméret elöl: 205/70 VR15
Gumiméret hátul: 215/70 VR 15
Összesen 564 db készült.
Több autó










mazda-auto.hu | 2016-02-12 16:12 BluElite részére
22.357.- Ft bruttó darab áron tudunk rendelni, elméletileg jó lesz, de akkor derül ki, mikor nekünk is leszállítják, ami 3-4 munkanap.
crow79 | 2016-02-11 18:09
Tisztelt Mazda auto!
En egy 2006-os Mazda 3 ts2 (1.6 benzin) tulajdonosa vagyok. Szeretnem lecserelni az autom felnieit,es vele egyutt a gumikat is. Talaltam egy felnit, de sajnos nem tudom,hogy jo e az automra,mivel ez egy 20013-as Mazdara valo. A felni 6.5x16-os ET 50 design 62 ezust. cikkszama:BJD9-V3-810 ez megtalalhato az onok hivatalos mazda honlapjan. Amennyiben van ra lehetosege kerem jelezze felem,hogy megvehetem e ,vagy keressek mast,es hogy milyen gumimeretet ajanlatos hasznalnom.
Valaszat elore is koszonom!!!
BluElite | 2016-02-11 12:55
Tisztelt Mazda-Auto!
‘98-as évjáratú 626 mazda kombihoz mennyibe kerülne egy jobbos és egy balos küszöb? Alvázszám: JMZGW19T201121647. Utángyártott is bőven jó, ha van. Sajnos rendeltem a múltkor máshonnét, és hiába az alvázszám alapján történő rendelés, rövid volt az autóra, gondolom 5 ajtóshoz való lehetett (a címkén kombit jelöltek meg egyébként). Ha esetleg bele lehet alkudni némi kedvezményt, az csak pozitívum :)
Előre is köszönöm!
mazda-auto.hu2 | 2016-02-09 10:16 Lantos749 részére
A max jelzésig kell tölteni, és DOT 4 fékfolyadék kell bele.
mazda-auto.hu2 | 2016-02-09 10:13 fkatona részére
Elméletileg akár kikapcsolt, akár automata állásban van a világítás kapcsoló, a tompított világít, kivéve a park állást mert ott nem világít. Tanítani nem lehet, de még csak ötletünk sincs mi lehet, mert sose kerestek még ilyen problémával.
fkatona | 2016-02-06 14:37
Tisztelt Mazda autó!
Az autóban van automata világítás, ami eddig úgy működött, hogy a gyújtás ráadáskor kapcsolta is fel a tompított világítást, kivéve a műszerfal világítást, azt csak sötétben. Most valamiért akkor kapcsol fel mindent amikor sötét van. Mi lehet a hiba oka? Van esetleg valami tanítási mód? 2006-os M6.
akyy | 2016-02-04 23:40 mazda-auto.hu2 részére
üdv!
A testkábelek rendben vannak, viszont nem akar működni.
Az autón le tudtunk futtatni öntesztet, ami az injektorokat a hűtőventilátort, a fojtószelepet működtette meg, a fojtószelep látványosan nyit-zár.
Van egy bizonyos vészüzem, amikor az autónak beáll az alapjárata, ilyenkor viszont nem működik a gázpedál, nem reagál rá.
Előfordulhat Ecu hiba?
Lantos749 | 2016-02-04 12:48
Üdv! Segítséget szeretnék kérni fékfolyadék ügyben…
Az autó:
2001-es évjáratú Mazda 626 GW (1.8 benzines /74kW/)
A kérdésem, hogy milyen és mennyi fékfolyadék kell bele?
mazda-auto.hu2 | 2016-02-03 09:32 Fecóó részére
Ellenőrizni kellene a holtponti jeladót, és a gyujtáselosztóban lévő jeladókat.
mazda-auto.hu2 | 2016-02-03 09:30 akyy részére
A testkábeleket kellene átnézni.