2026. Június 26. Péntek - János
Kérdések Mazdáról a szakértőnek
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
Mazda MX-5, és Subaru BRZ.
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Cadillac Eldorado (egri túra).
Ferrari 288 GTO. Egy örök non plus ultra.
Mazda3 Sport 2,5i Skyactiv-G185.
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Lamborghini Diablo GT 1999
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4430, 2040, 1115 mm
Tengelytávolság: 2650 mm
Hasmagasság: 110 mm
Saját tömeg: 1530 kg
Hengerelrendezés: 12 henger V alakban 60°
Szelepek száma: 48
Furat/löket: 87 / 84 mm
Lökettérfogat (cm3) : 5992
Sűrítési viszony: 10,7:1
Motorbeépítés: középen, hátsó tengely előtt
Benzin befecskendezés
Szelepvezérlés típusa: Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 574,9(422,8)/ 7300
Nyomaték (Nm / 1 min): 630 Nm / 5500
Sebességfokozatok száma: 5
Hátsókerékhajtás
Gyorsulás 0-100 km/h: 4,4 mp
Végsebesség: 338 km/h
Több autó










mazda-auto.hu2 | 2016-04-06 09:24 Hoyoke részére
90.556 km volt benne.
forgo03 | 2016-04-05 20:31
Üdv. Nem rég vásároltam egy mazda 3 1.6 sportot 2004 évjárat. A km/ó mutató nem működik illetve a megtett km se számlálja. A ködlámpa kapcsoló kikapcsolt állapotba ajtó nytáskor sípól. Mi lehet a probléma ill mennyibe kerűlne ennek szervizelése? Válaszukst előre is köszönöm.
BluElite | 2016-04-05 19:17
Szép napot Mindenkinek!
Szakértőnket kérdezném: többször voltak már itt ajánlva a xado termékek. Eddig soha nem használtan semmiféle adalékot (626 ‘98 DiTD, 90LE) sem üzemanyag adalékot (illetve egyszer a Spuri-t de nem sok értelme volt), sem olajba valót, sem motormosót, sem váltóba valót. Ajánlott lenne valami “kezelést” kapnia a gépnek? az olajat nem eszi lényegét tekintve, 10000 km-en max 1-2 deci talán ha fogy. Gyorsulni mondjuk gyorsulhatna jobban is, váltója jó és pontos. Kicsit óckodom az ilyesmitől, viszont a xado-ról máshol is jót olvastam. Amennyiben ajánlott, konkrétan mit, hova, mennyit kell tenni?
Köszönettel: BluElite
Hoyoke | 2016-03-31 17:35 mazda-auto.hu2 részére
Kedves Szakértő !
Köszönöm a gyors választ,még egy kérdés ha lehetséges,a kilóméteróra állás ról valami infó?
Köszönettel: Hoyoke
mazda-auto.hu2 | 2016-03-31 11:39 Hoyoke részére
Németországi, 2010.09.28-án helyezték forgalomba, végig szervizelt, utolsó szervize 2015.09.07-én volt. Ha meg lesz a forgalmi, elküldöm az anyagát.
A forgalmit a garai@mazda-auto.hu címre kellene majd küldeni.
Hoyoke | 2016-03-30 20:51
Tisztelt Szakértő !
Szemezgetek egy CX 7-es Mazdával, de szeretnék róla pontos adatokat tudni a vásárlás előtt.Külföldről lett behozva és az ember ilyenkor kételkedik mindenben. Az alvázszáma a következő : -JMZERH9A600215300- , és felette még egyszámsor: e11*2001/116*0308 .
Nagyon megköszönnék egy pár adatot az autó történetéről !
Üdvözlettel : Hoyoke
mazda-auto.hu2 | 2016-03-30 16:43 Bigtom3 részére
Ha még most sem működik rendesen, egy műszeres alapbeállítást kell végezni.
mazda-auto.hu2 | 2016-03-30 16:41 Morzsi007 részére
Ha még most se állt helyre, akkor egy alapbeállítást kell csináltatni műszerrel.
Eszter | 2016-03-27 18:13
Sziasztok ! Tudtok valakit aki tudna nekünk segíteni ?! Van egy Mazda b2500-as 2003-as évjáratú autónk. Az elektromos ablak bekötést szeretnénk megcsinálni elöl hátul. Elektromos ablak esetén.
BluElite | 2016-03-24 10:09
Tisztelt Szakértő!
Adott egy ‘98-as 626 DiTD. A következő, alkalmanként előforduló problémám van: indításkor izzítok, majd indítózok, de indítózás helyett csak relé meghúzást hallok a műszerfal alól, az indító motor nem forog. Az akksi vadi új, jó! Indításkor kuplung kinyomva, van hogy a féket is nyomom, megszokásból.
Többszöri próbálkozásra forog csak az indító motor.
Valami ötlet van esetleg, merre kutakodjak?
Köszönettel: BluElite