2026. Június 27. Szombat - László
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Cadillac Eldorado (egri túra).
Mazda 3 Kuroi.
Mazda 3 Sport 2.0i
Turbófeltöltő, vagy kompresszor?
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Mazda RX-8 2002-2012.
Ajtók száma: 2+2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4430/1770/1340 mm
Tengelytávolság: 2700 mm
Ülések száma: 4
Hengerelrendezés:
Kéttárcsás wankel elvű motor
Bolygódugattyúk száma: 2
Motorbeépítés: elöl, hosszában
Szívómotor, szekvencionális befecskendezés
Sebességfokozatok száma: 5, vagy 6 kézi
Kamratérfogat (cm3): 2 x 654 = 1308
Sűrítési viszony: 10,0:1
Változó hosszúságú szívócső rendszer
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 192 (141)/7000, illetve 231 (170)/8200
Nyomaték (Nm / 1 min): 220/5000, illetve 211/5500
Gyorsulás 0-100 km/h: 7,2 és 6,4 mp.
Végsebesség: ~223, és ~235 km/h
Több autó










mazda-auto.hu2 | 2017-09-11 12:01 dragonoid részére
Nem volt benne befecskendező cserélve?
mazda-auto.hu2 | 2017-09-11 11:09 robeg32 részére
Kérnénk egy alvázszámot.
robeg32 | 2017-09-11 05:56
Tisztelt Mazda-Auto.Érdeklödni szeretnèk hogy tud e valamilyen visszahívási akcióról törött vagy repedő (Mazda6 GH 2008.12 )ülésmagasság állító miatt.?
dragonoid | 2017-09-10 19:19
Tisztelt Mazda-autó! A segítségüket szeretném kérni, hogy az alábbi hibát mi okozhatja. Az autó 2004 m6 diesel , szinte mindig hosszabb út után ,csakis melegen, megálláskor az alapjárat erősen ingadozni kezd, mintha lekapcsolna egy hengert. Az üzemanyag nyomás ilyenkor 350 bár-ról 500-ra emelkedik. Néha minden lámpánál ezt tapasztalom ,van mikor hetekig nincs probléma vele. Az autó jól indul, jól megy ,nem füstöl, viszont a korrekciós eljárás nem futott le a mazda szervizben kommunikációs hiba miatt. Lehetséges, hogy azt próbálja futtatni?Nem megy végig és újra elkezdi? Önök mire gondolnak?
Előre is köszönöm a válaszukat.
kovi2 | 2017-09-07 10:50 mazda-auto.hu2 részére
Köszönöm a gyors választ!
mazda-auto.hu2 | 2017-09-07 09:06 kovi2 részére
Ezt hallani kellene, az se kizárható, hogy esetleg más okozza a csörgést.
mazda-auto.hu2 | 2017-09-07 09:04 tothga88 részére
Végig szervizelt az autó, a kilométer rendben, 2017. márciusában volt utoljára szervizen, és Németországban helyezték forgalomba.
kovi2 | 2017-09-07 08:18
Tisztelt Mazda-auto Szakértőék!
Segítséget szeretnék kérni, 2003 Mazda6 2,0 diesel 136le autóm egr szelepével kapcsolatban. Csörög részterhelésen , az autó egyébként hibátlanúl megy nem is füstöl, a szelep tiszta a járatok is.Kérdésem az lenne ,hogy egy ilyen szög egyszerű szelepen mi megy tönkre, ami a ciripelést okozza?
Válaszukat előre is köszönöm!
tothga88 | 2017-09-07 07:53
Tisztelt mazda-auto
Egy 2008-as Mazda6 vásárlását tervezem, az alvázszáma JMZGH19D601148504. A kilométeróra állása 194 ezer km.
A kérdésem az lenne, hogy milyen országból származik az autó, illetve, hogy az utolsó szervize mikor és milyen kilométeróra állásnál készült.
Előre is köszönöm!
GTomi | 2017-09-06 13:06 mazda-auto.hu2 részére
Köszönöm a gyors választ.