2026. Június 27. Szombat - László

Mazda6

Vissza a topikokhoz

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!


mazda-auto.hu2 | 2017-09-06 11:36 GTomi részére

Dániában helyezték forgalomba 2008áprilisában, és reális a kilométer.

2014-ig jártak vele márkaszervízbe.

GTomi | 2017-09-06 11:22

Tisztelt Mazda-autó!

Vásárolni szeretnék egy gépjárművet kaphatok róla infót?

Elvileg Dániai autó 172000 km alvázszáma:JMZGH19F601142803

Köszönöm

mazda-auto.hu2 | 2017-09-04 13:44 Foreszt074 részére

A GJ-s hatosokba szerelik, az Attraction és Revolution felszrelési szintekbe. Ez a Magyarországon forgalomba helyezett autókra igaz, a Német, Olasz stb. országokban mások lehetnek a felszereltségi szintek!

Foreszt074 | 2017-09-04 06:57

Tisztelt szakértő úr!Az lenne a kérdésem hogy az Adaptív LED headlig

ht mikortól került bele mazda 6 ba és milyen felszereltségi szinten!Válaszát előre is köszönöm!

Gábor1986 | 2017-09-01 12:04 mazda-auto.hu2 részére

Köszönöm a választ!

 

mazda-auto.hu2 | 2017-09-01 09:25 Gábor1986 részére

A 8,5 literes fogyasztás magasnak tűnik, de ez teljesen használatfüggő, mert 200-as tempónál a 10 litert is megeszi. Normál használatnál vegyesen általában 6-7 liter között lehet vele járni.

Javaslom, hogy alkatrész csere előtt gyári műszerrel nézze meg szakszerviz, nehogy felesleges pézkidobás legyen, mert a motor check lámpa nagyon sokmindentől kigyullad, és sok esetben feleslegesen cserélgetnek alkatrészeket, mert nem gyári műszerrel vizsgálják.

mazda-auto.hu2 | 2017-09-01 09:12 oklahomaikolyok részére

Gyárilag NGK van benne, de alvázszámfüggő. A gyári szíjra nics gyártó írva. Sebváltó olajat kellene még cserélni.

mazda-auto.hu2 | 2017-09-01 09:07 TanosJ90 részére

Nem kellene váltani, mert viszonylag kevés az olajfeltöltési mennyisége, így hamarabb el is használódik, és a 10W-40 egy ásványi alapú olaj, ami minőségben gyengébb.  Ha fogyasztaná egy kicsit az olajat akkor a 0W-40 teljesen szintetikus olajra lehetne átváltani. Természetesen ez csak akkor segít, ha most nem károsodott a motor, vagy nem ragadt le a gyűrű, mert az oljnyomás lámpa felvillanása után egyetlen métert sem lett volna szabad menni az autóval.

TanosJ90 | 2017-08-30 04:41 mazda-auto.hu részére

Köszönöm a választ! 

Az olajcsere megtörtént! Castrol Edge Titanium olajat kapott 5W 30-ast! 

Még annyi kérdés lenne, hogy 2006 1 havi az autó, váltani kellene lassan 10W 40-re vagy pedig nézni az olajfogyasztást és aszerint dönteni?

Üdv

oklahomaikolyok | 2017-08-29 22:40

Tisztelt Mazda-autó!

2003-mas évjáratú Mazda6-osomon (1.8 benzin) most lesz esedékes a 100.000km-es szervíz. A gyertyákat és a hosszbordásszíjat mindenképp cserélni szeretném. Ezekből mik a javasolt gyári alkatrész típusok? Ezen kívül érdemes még valamilyen karbantartást elvégezni? 

A választ előre is köszönöm, Marcell

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!





Autó katalógus

Lamborghini Murcielago LP670-4 Superveloce 2009

Ajtók száma:  2
Ülések száma:  2+2

Hosszúság, szélesség, magasság: 4705, 2058, 1135 mm

Tengelytávolság: 2665 mm

Hasmagasság:       mm

Légellenállási együttható:

Saját tömeg: 1565 kg
Hengerelrendezés:12 henger, 60 fokos V alakban.

Szelepek száma: 48

Furat/löket: 88 / 89 mm

Sűrítési viszony: 11,0:1   
Motorbeépítés:  Hátsó tengely előtt hosszában, középen

Benzin befecskendezés

Sebességfokozatok száma: 6 automata 

Négykerék-hajtás
Lökettérfogat (cm3):  6496    
Szelepvezérlés típusa:   Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min):   670,2 (492,9)/ 8000
Nyomaték (Nm / 1 min):     660/ 6500

Gyorsulás 0-100 km/h: 3,3

Végsebesség: 337 km/h

Összesen 350 darab készült.

Több autó