2026. Június 27. Szombat - László
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Kettős tömegű lendkerék akció!
Mazda 3 MPS KW futómű tuning.
Megújult Mazda BT-50.
Kiváló eredménnyel zárta a Euro-NCAP töréstesztet az új Mazda6.
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Lamborghini Murcielago LP670-4 Superveloce 2009
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2+2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4705, 2058, 1135 mm
Tengelytávolság: 2665 mm
Hasmagasság: mm
Légellenállási együttható:
Saját tömeg: 1565 kg
Hengerelrendezés:12 henger, 60 fokos V alakban.
Szelepek száma: 48
Furat/löket: 88 / 89 mm
Sűrítési viszony: 11,0:1
Motorbeépítés: Hátsó tengely előtt hosszában, középen
Benzin befecskendezés
Sebességfokozatok száma: 6 automata
Négykerék-hajtás
Lökettérfogat (cm3): 6496
Szelepvezérlés típusa: Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 670,2 (492,9)/ 8000
Nyomaték (Nm / 1 min): 660/ 6500
Gyorsulás 0-100 km/h: 3,3
Végsebesség: 337 km/h
Összesen 350 darab készült.
Több autó










mazda-auto.hu2 | 2017-09-06 11:36 GTomi részére
Dániában helyezték forgalomba 2008áprilisában, és reális a kilométer.
2014-ig jártak vele márkaszervízbe.
GTomi | 2017-09-06 11:22
Tisztelt Mazda-autó!
Vásárolni szeretnék egy gépjárművet kaphatok róla infót?
Elvileg Dániai autó 172000 km alvázszáma:JMZGH19F601142803
Köszönöm
mazda-auto.hu2 | 2017-09-04 13:44 Foreszt074 részére
A GJ-s hatosokba szerelik, az Attraction és Revolution felszrelési szintekbe. Ez a Magyarországon forgalomba helyezett autókra igaz, a Német, Olasz stb. országokban mások lehetnek a felszereltségi szintek!
Foreszt074 | 2017-09-04 06:57
Tisztelt szakértő úr!Az lenne a kérdésem hogy az Adaptív LED headlig
ht mikortól került bele mazda 6 ba és milyen felszereltségi szinten!Válaszát előre is köszönöm!
Gábor1986 | 2017-09-01 12:04 mazda-auto.hu2 részére
Köszönöm a választ!
mazda-auto.hu2 | 2017-09-01 09:25 Gábor1986 részére
A 8,5 literes fogyasztás magasnak tűnik, de ez teljesen használatfüggő, mert 200-as tempónál a 10 litert is megeszi. Normál használatnál vegyesen általában 6-7 liter között lehet vele járni.
Javaslom, hogy alkatrész csere előtt gyári műszerrel nézze meg szakszerviz, nehogy felesleges pézkidobás legyen, mert a motor check lámpa nagyon sokmindentől kigyullad, és sok esetben feleslegesen cserélgetnek alkatrészeket, mert nem gyári műszerrel vizsgálják.
mazda-auto.hu2 | 2017-09-01 09:12 oklahomaikolyok részére
Gyárilag NGK van benne, de alvázszámfüggő. A gyári szíjra nics gyártó írva. Sebváltó olajat kellene még cserélni.
mazda-auto.hu2 | 2017-09-01 09:07 TanosJ90 részére
Nem kellene váltani, mert viszonylag kevés az olajfeltöltési mennyisége, így hamarabb el is használódik, és a 10W-40 egy ásványi alapú olaj, ami minőségben gyengébb. Ha fogyasztaná egy kicsit az olajat akkor a 0W-40 teljesen szintetikus olajra lehetne átváltani. Természetesen ez csak akkor segít, ha most nem károsodott a motor, vagy nem ragadt le a gyűrű, mert az oljnyomás lámpa felvillanása után egyetlen métert sem lett volna szabad menni az autóval.
TanosJ90 | 2017-08-30 04:41 mazda-auto.hu részére
Köszönöm a választ!
Az olajcsere megtörtént! Castrol Edge Titanium olajat kapott 5W 30-ast!
Még annyi kérdés lenne, hogy 2006 1 havi az autó, váltani kellene lassan 10W 40-re vagy pedig nézni az olajfogyasztást és aszerint dönteni?
Üdv
oklahomaikolyok | 2017-08-29 22:40
Tisztelt Mazda-autó!
2003-mas évjáratú Mazda6-osomon (1.8 benzin) most lesz esedékes a 100.000km-es szervíz. A gyertyákat és a hosszbordásszíjat mindenképp cserélni szeretném. Ezekből mik a javasolt gyári alkatrész típusok? Ezen kívül érdemes még valamilyen karbantartást elvégezni?
A választ előre is köszönöm, Marcell