2026. Június 23. Kedd - Zoltán

Mazda3

Vissza a topikokhoz

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!


horvathzoltan24 | 2017-02-27 19:34

Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni lenne emazda323f 2001év 2.0 ditd autom és villogni kezdet a izzitásnak a visszajelzöje mi lehet  a gond?Köszönöm

mazda-auto.hu2 | 2017-02-27 13:54 RemekElek részére

Ha a mazda.hu portálon az alvázszámot felismeri a rendszer, akkor letölthető.

Ha nem ismeri fel, akkor alvázszám alapján tudunk rendelni papíralapút.

mazda-auto.hu2 | 2017-02-27 13:52 Danko részére

Rendelhető, 1732.-Ft+ÁFA az ára. A rendeléshez alvázszám kell.

Mikeyy | 2017-02-23 19:05

Sziasztok!

Vettem egy 1999cm3 3-as mazdát 2004-es példány alig 100.000 futott Németországi darab.

 

Tökéletes a menettulajdonsága az autónak halk szépen fut, viszont üresben lámpánál, vagy mikor áll az autó elkezd halkan, de hallhatóan kattogni. Amint a kuplungot benyomom megszűnik a hang, de kiengedéskor ismét hallatszik. Lehet ez valami komolyabb probléma előjele? Olajcsere azonnal vásárláskor volt az autón, fékeket is kompletten cseréltettem. Kumplungra gyanakszom, de örülnék, ha valaki tudna esetleg valami okosat a problémára :)

 

Köszönöm előre is!

RemekElek | 2017-02-18 20:41

Sziasztok!

Van valakinek ötlete, hogy 2012-es Mazda 3-hoz honnan lehetne beszerezni magyar nyelvű felhasználói útmutatót? Én csak németet és angolt találtam.

Köszi.

 

Üdv,

Elek

 

Danko | 2017-02-17 22:06

Kedves Tagok! Tudnának segíteni,hogy hol lehet beszerezni 2006-os Mazda 3 hamutartó világításhoz való 1.4W os izzót?
Az összes létező autóalkatresz üzletet végigjártam már,de sehol nem sikerült ilyet találnom/rendelnem.
Ebben a fórumban olvastam, hogy feltehetően ez okozza azt a problémát hogy a gyújtás levétele után is olyan sípoló jelzés van,mint amikor a fényszóró égve marad.Ráadásul ilyenkor a műszerfal világítás sem kapcsol le.Előre is nagyon köszönöm!

isanzo | 2017-02-14 19:34 mazda-auto.hu2 részére

Köszönöm szépen a választ.

Halász | 2017-02-14 11:14

Nagyon szépen köszönöm szépen gyors válaszukat.

Üdvözlettel:

Hideg Zsolt

 

mazda-auto.hu2 | 2017-02-14 11:03 Halász részére

Valószínű, hogy valós a kilométer, mert ugyan csak az első három évben van rögzítve a szervize, de addig is keveset futott. Ha névre lesz írva, személyi és forgalmi alapján el tudjuk küldeni az anyagát.

mazda-auto.hu2 | 2017-02-14 11:00 isanzo részére

Igen, a lámpák közvetlenül kapják a tápot, oda lehet csatlakozni.

Ezt nem tudjuk.

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!





Autó katalógus

Mazda Furai

Ajtók száma:  2

Hosszúság, szélesség, magasság: 4563, 1956, 977 mm

Tengelytávolság: 2790
Ülések száma:   2

Háromtárcsás RE20B alapú wankel elvű motor  
Bolygódugattyúk száma: 3
Motorbeépítés:   középen hosszában

Szívómotor

Sebességfokozatok száma: 6 fokozatú félautomata. 
Kamratérfogat (cm3):   3 x 654 = 1962       
Változó hosszúságú szívócső rendszer
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 450/9000 
Nyomaték (Nm / 1 min): nincs adat

Gyorsulás 0-100 km/h: <4 mp

Végsebesség: ~290 km/h

Az egyetlen működő példány a TopGear showműsor epizódjának készítése közben 2008-ban kiégett.

Több autó