2026. Június 23. Kedd - Zoltán
Mazda3
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
Mazda MX-5, és Subaru BRZ.
Mazda 3 Sport 2.0i
Lamborghini Aventador LP 750-4 SV.
Kettős tömegű lendkerék akció!
Mazda MX-5 a 24 óráson.
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Mazda Furai
Ajtók száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4563, 1956, 977 mm
Tengelytávolság: 2790
Ülések száma: 2
Háromtárcsás RE20B alapú wankel elvű motor
Bolygódugattyúk száma: 3
Motorbeépítés: középen hosszában
Szívómotor
Sebességfokozatok száma: 6 fokozatú félautomata.
Kamratérfogat (cm3): 3 x 654 = 1962
Változó hosszúságú szívócső rendszer
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 450/9000
Nyomaték (Nm / 1 min): nincs adat
Gyorsulás 0-100 km/h: <4 mp
Végsebesség: ~290 km/h
Az egyetlen működő példány a TopGear showműsor epizódjának készítése közben 2008-ban kiégett.
Több autó










horvathzoltan24 | 2017-02-27 19:34
Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni lenne emazda323f 2001év 2.0 ditd autom és villogni kezdet a izzitásnak a visszajelzöje mi lehet a gond?Köszönöm
mazda-auto.hu2 | 2017-02-27 13:54 RemekElek részére
Ha a mazda.hu portálon az alvázszámot felismeri a rendszer, akkor letölthető.
Ha nem ismeri fel, akkor alvázszám alapján tudunk rendelni papíralapút.
mazda-auto.hu2 | 2017-02-27 13:52 Danko részére
Rendelhető, 1732.-Ft+ÁFA az ára. A rendeléshez alvázszám kell.
Mikeyy | 2017-02-23 19:05
Sziasztok!
Vettem egy 1999cm3 3-as mazdát 2004-es példány alig 100.000 futott Németországi darab.
Tökéletes a menettulajdonsága az autónak halk szépen fut, viszont üresben lámpánál, vagy mikor áll az autó elkezd halkan, de hallhatóan kattogni. Amint a kuplungot benyomom megszűnik a hang, de kiengedéskor ismét hallatszik. Lehet ez valami komolyabb probléma előjele? Olajcsere azonnal vásárláskor volt az autón, fékeket is kompletten cseréltettem. Kumplungra gyanakszom, de örülnék, ha valaki tudna esetleg valami okosat a problémára :)
Köszönöm előre is!
RemekElek | 2017-02-18 20:41
Sziasztok!
Van valakinek ötlete, hogy 2012-es Mazda 3-hoz honnan lehetne beszerezni magyar nyelvű felhasználói útmutatót? Én csak németet és angolt találtam.
Köszi.
Üdv,
Elek
Danko | 2017-02-17 22:06
Kedves Tagok! Tudnának segíteni,hogy hol lehet beszerezni 2006-os Mazda 3 hamutartó világításhoz való 1.4W os izzót?
Az összes létező autóalkatresz üzletet végigjártam már,de sehol nem sikerült ilyet találnom/rendelnem.
Ebben a fórumban olvastam, hogy feltehetően ez okozza azt a problémát hogy a gyújtás levétele után is olyan sípoló jelzés van,mint amikor a fényszóró égve marad.Ráadásul ilyenkor a műszerfal világítás sem kapcsol le.Előre is nagyon köszönöm!
isanzo | 2017-02-14 19:34 mazda-auto.hu2 részére
Köszönöm szépen a választ.
Halász | 2017-02-14 11:14
Nagyon szépen köszönöm szépen gyors válaszukat.
Üdvözlettel:
Hideg Zsolt
mazda-auto.hu2 | 2017-02-14 11:03 Halász részére
Valószínű, hogy valós a kilométer, mert ugyan csak az első három évben van rögzítve a szervize, de addig is keveset futott. Ha névre lesz írva, személyi és forgalmi alapján el tudjuk küldeni az anyagát.
mazda-auto.hu2 | 2017-02-14 11:00 isanzo részére
Igen, a lámpák közvetlenül kapják a tápot, oda lehet csatlakozni.
Ezt nem tudjuk.