2026. Június 27. Szombat - László
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Mazda 3 Sport 2.0i
Turbófeltöltő, vagy kompresszor?
10 perc alatt adták el a 250 darabot.
Kettős tömegű lendkerék akció!
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Mazda RX-8 2002-2012.
Ajtók száma: 2+2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4430/1770/1340 mm
Tengelytávolság: 2700 mm
Ülések száma: 4
Hengerelrendezés:
Kéttárcsás wankel elvű motor
Bolygódugattyúk száma: 2
Motorbeépítés: elöl, hosszában
Szívómotor, szekvencionális befecskendezés
Sebességfokozatok száma: 5, vagy 6 kézi
Kamratérfogat (cm3): 2 x 654 = 1308
Sűrítési viszony: 10,0:1
Változó hosszúságú szívócső rendszer
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 192 (141)/7000, illetve 231 (170)/8200
Nyomaték (Nm / 1 min): 220/5000, illetve 211/5500
Gyorsulás 0-100 km/h: 7,2 és 6,4 mp.
Végsebesség: ~223, és ~235 km/h
Több autó










mazda-auto.hu2 | 2017-02-28 15:30 Morzsi007 részére
Ha nem utánvétes nincs szállítási költség, és péntekre lenne ott. Természetesen az elsők.
mazda-auto.hu2 | 2017-02-28 15:27 ali53 részére
Egyforma a tank.
Így jó a mérés. Ha a gumi átmérője nem egyezik a gyári mérettel, akkor azon lehet állítani, mert az okzhat ekkora eltérést.
ali53 | 2017-02-28 14:05 mazda-auto.hu2 részére
Tisztelt Mazda-auto!
Az alvázszám JMZGG14R201238948
Minden tankoláskor nullázom a fedcomp átlagfogyasztás mérőjét, mivel a pillanatnyi fogyasztást sasolni szerintem értelmetlen. Az autópályás tempomatos fogyasztás is a fedcomp átlagfogyi mérője szerint lett leolvasva a tankolást követő 4-500 km múlva. Ehhez képest tűnik nagy eltérésnek a számított fogyasztás. Tudom, hogy kalibrálható a fedcomp ezen paramétere is a “rejtett” funkciók között, de ez most a 0 kompenzáción áll. Köszi a segítséget előre is!
Morzsi007 | 2017-02-28 11:58 mazda-auto.hu2 részére
Ezek az első tengelyre valóak, ugye? Mennyi idő lenne a szállítás és költsége ? Köszönöm a gyors választ.
mazda-auto.hu2 | 2017-02-28 11:32 Morzsi007 részére
A márkáját nem látni, de mindenképpen a gyárit ajánljuk.
Fékbetét garnitúra 27.608.-Ft +ÁFA
Féktárcsa 25.141.-Ft+ÁFA/db
Misike | 2017-02-28 11:23 mazda-auto.hu2 részére
Ajaj,akkor villamossági szerelés lesz,mert nagyon zavaró,hogy nem lehet kikapcsolni sehogyan és a xenonnak ez nagyon nem tesz jót. Idő közben már nézte egy autóelektronikai szaki és aztmondta,hogy lehet egyszerűen megoldható,de lehet nem lesz ilyen könnyű. Konkrétan két szál a jobb és bal oldalt ,csak első lámpákhoz jön,elvileg ennek is van relé és külön biztosíték egysége,amit ha kihúz ,lehet megoldja a “problémát”. Ha így nem jön össze,mert a canbusnak nem tetszik,egy ledes menetfény kerül beépítésre arra a szálra.
kovi2 | 2017-02-28 10:43 mazda-auto.hu2 részére
Köszönöm a gyors választ!
Morzsi007 | 2017-02-28 10:36 mazda-auto.hu2 részére
Tisztelt Szakértő !
2008-as GH-s 6-osba milyen márkájú a gyári fékbetét és tárcsa az első tengelyre és mennyi lenne, ha Önöktől rendelem. Akebono fékrendszer. Köszönöm a választ. JMZGH14L601226661
Üdv, Laci
mazda-auto.hu2 | 2017-02-28 10:06 Peti79 részére
Nem biztos, hogy kellett volna az EGR szelepet cserélni, első a vákumrendszer átvizsgálása, nincs-e lelazulva bilincs, vagy nincs-e valamelyik csövön repedés, és ha nincs, át kell vizsgálni a szelepeket, hogy melyik lehet esetleg a hibás.
mazda-auto.hu2 | 2017-02-28 10:00 ali53 részére
A tankoláskor mért érték a biztos, de a tempomatnál mutatott fogyasztás egyébként is csak a pillatnyi fogyasztás, az összehasonlításhoz az átlagfogyasztás funkciót kellene nézni, de azt is csak úgy lehet összehasonlítani a tényleges tankoláskor mért értékkel, ha előtte a tankoláskor nulláztam az átlagfogyasztás értéket.
A tankhoz alvázszám kellene, hogy lássam pontosan mikori gyártás, milyen motor, stb.