2026. Június 27. Szombat - László

Mazda6

Vissza a topikokhoz

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!


mazda-auto.hu2 | 2017-02-28 15:30 Morzsi007 részére

Ha nem utánvétes nincs szállítási költség, és péntekre lenne ott. Természetesen az elsők.

mazda-auto.hu2 | 2017-02-28 15:27 ali53 részére

Egyforma a tank.

Így jó a mérés. Ha a gumi átmérője nem egyezik a gyári mérettel, akkor azon lehet állítani, mert az okzhat ekkora eltérést.

ali53 | 2017-02-28 14:05 mazda-auto.hu2 részére

Tisztelt Mazda-auto!

Az alvázszám JMZGG14R201238948

Minden tankoláskor nullázom a fedcomp átlagfogyasztás mérőjét, mivel a pillanatnyi fogyasztást sasolni szerintem értelmetlen. Az autópályás tempomatos fogyasztás is a fedcomp átlagfogyi mérője szerint lett leolvasva a tankolást követő 4-500 km múlva. Ehhez képest tűnik nagy eltérésnek a számított fogyasztás. Tudom, hogy kalibrálható a fedcomp ezen paramétere is a “rejtett” funkciók között, de ez most a 0 kompenzáción áll. Köszi a segítséget előre is!

Morzsi007 | 2017-02-28 11:58 mazda-auto.hu2 részére

Ezek az első tengelyre valóak, ugye? Mennyi idő lenne a szállítás és költsége ? Köszönöm a gyors választ. 

mazda-auto.hu2 | 2017-02-28 11:32 Morzsi007 részére

A márkáját nem látni, de mindenképpen a gyárit ajánljuk.

Fékbetét garnitúra 27.608.-Ft +ÁFA

Féktárcsa 25.141.-Ft+ÁFA/db

Misike | 2017-02-28 11:23 mazda-auto.hu2 részére

Ajaj,akkor villamossági szerelés lesz,mert nagyon zavaró,hogy nem lehet kikapcsolni sehogyan és a xenonnak ez nagyon nem tesz jót. Idő közben már nézte egy autóelektronikai szaki és aztmondta,hogy lehet egyszerűen megoldható,de lehet nem lesz ilyen könnyű. Konkrétan két szál a jobb és bal oldalt ,csak első lámpákhoz jön,elvileg ennek is van relé és külön biztosíték egysége,amit ha kihúz ,lehet megoldja a “problémát”. Ha így nem jön össze,mert a canbusnak nem tetszik,egy ledes menetfény kerül beépítésre arra a szálra.

kovi2 | 2017-02-28 10:43 mazda-auto.hu2 részére

Köszönöm a gyors választ!

Morzsi007 | 2017-02-28 10:36 mazda-auto.hu2 részére

Tisztelt Szakértő !

2008-as GH-s 6-osba milyen márkájú a gyári fékbetét és tárcsa az első tengelyre és mennyi lenne, ha Önöktől rendelem. Akebono fékrendszer. Köszönöm a választ. JMZGH14L601226661

Üdv, Laci 

mazda-auto.hu2 | 2017-02-28 10:06 Peti79 részére

Nem biztos, hogy kellett volna az EGR szelepet cserélni, első a vákumrendszer átvizsgálása, nincs-e lelazulva bilincs, vagy nincs-e valamelyik csövön repedés, és ha nincs, át kell vizsgálni a szelepeket, hogy melyik lehet esetleg a hibás.

mazda-auto.hu2 | 2017-02-28 10:00 ali53 részére

A tankoláskor mért érték a biztos, de a tempomatnál mutatott fogyasztás egyébként is csak a pillatnyi fogyasztás, az összehasonlításhoz az átlagfogyasztás funkciót kellene nézni, de azt is csak úgy lehet összehasonlítani a tényleges tankoláskor mért értékkel, ha előtte a tankoláskor nulláztam az átlagfogyasztás értéket.

A tankhoz alvázszám kellene, hogy lássam pontosan mikori gyártás, milyen motor, stb.

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!





Autó katalógus

Mazda RX-8 2002-2012.

Ajtók száma:  2+2

Hosszúság, szélesség, magasság: 4430/1770/1340 mm

Tengelytávolság: 2700 mm
Ülések száma:   4
Hengerelrendezés: 

Kéttárcsás wankel elvű motor  
Bolygódugattyúk száma: 2
Motorbeépítés:   elöl, hosszában

Szívómotor, szekvencionális befecskendezés

Sebességfokozatok száma: 5, vagy 6 kézi 
Kamratérfogat (cm3):   2 x 654 = 1308   
Sűrítési viszony: 10,0:1    
Változó hosszúságú szívócső rendszer
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 192 (141)/7000, illetve 231 (170)/8200 
Nyomaték (Nm / 1 min): 220/5000, illetve 211/5500

Gyorsulás 0-100 km/h: 7,2 és 6,4 mp.

Végsebesség: ~223, és ~235 km/h

Több autó