2026. Június 27. Szombat - László
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Kiváló eredménnyel zárta a Euro-NCAP töréstesztet az új Mazda6.
Megújult Mazda BT-50.
Magyarország: háromból két motorolaj hamis.
Nem lesz utódja az RX-8-nak?
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Aston Martin DB7 1993
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2+2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4631, 1820, 1238 mm
Tengelytávolság: 2591 mm
Hasmagasság: 152 mm
Légellenállási együttható: 0,31 cw
Saját tömeg: 1650 kg
Hengerelrendezés: 6 henger, soros
Szelepek száma: 24
Furat/löket: 91 / 83 mm
Sűrítési viszony: 8,3:1
Feltöltő: Eaton M90 kompresszor
Motorbeépítés: elöl, hosszában
Benzin befecskendezés
Sebességfokozatok száma: 5
Lökettérfogat (cm3): 3239
Szelepvezérlés típusa: Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 339,7(249,8)/ 5500
Nyomaték (Nm / 1 min): 488/ 3000
Gyorsulás 0-100 km/h: 5,9
Végsebesség: 253 km/h
Több autó










Peti79 | 2017-02-21 19:24 mazda-auto.hu2 részére
Köszönöm előre is a segítséget az alvázszám: JMZGY19R 201162617
mazda-auto.hu2 | 2017-02-21 12:47 Foreszt074 részére
Nem, esetleg alvázszám alapján rendelni tudunk kezelési könyvet, ami 3.200.-Ft + ÁFA + postaköltség.
mazda-auto.hu2 | 2017-02-21 12:45 Peti79 részére
A vészhárítóban lévő vonószem takaró belső oldalán, de valószínűleg már lekopott. Alvázszám alapján tudunk segíteni.
mazda-auto.hu2 | 2017-02-21 12:43 dani001 részére
mazda-auto.hu2 | 2017-02-21 12:33 Ladis részére
A benzineseknél az üzemanyag szivattyűval van összeépítve, nem szoktuk cserélni.
Ladis | 2017-02-20 15:17 pusi65 részére
Az autómban jelenleg 125 000km van használtam vettem és nemtudom cserélték-e már ezért gondoltam ki cseréltettem benne.Még elgondolkodok rajta hogy mit is csináljak vele,de a válaszaidat hasznosnak találtam és nagy köszönet érte.
pusi65 | 2017-02-20 10:07 Ladis részére
Hátsó kerék környékén (alaposan sérülékeny hely!) eddig csak VW polo -nál volt “szerencsém” találkozni, mivel messze kerülöm az EU autókat. Mazda6 GY-GG nél minden bizonnyal benzinszűrő a tankban van. Nipparts, Japparts terméket keresek többnyire, ami nem jelenti azt, hogy más gyártó feltétlenül rosszat gyárt.
ez komplett kütyü, neked csak a betét kell. Mivel ez “hosszú élettartamú” ? én biztosan megvizsgálnám a benne lévőt és feltehetően 50-100 ezrenként cseréném. Csodák nincsenek, csak mesék...:)
http://www.bardiauto.hu/webshop/autoalkatresz/szemelygepjarmu/MAZDA/MAZDA-6/2004/2_0/BENZIN/szurok/uzemanyag-szuro/
például: https://autoalkatreszed.hu/alkatresz/mazda/6-gg/16684/üzemanyagszűrő/1.html
Ki és szétszedés csak hozzáértő kezekkel javasolt!
Rentlerrobert | 2017-02-20 09:55
Sziasztok,
még új vagyok a fórumon, úgyhogy előre is elnézést ha már valaki feltette az alábbi kérdést.
Az autóm típusa: 2008 Mazda 6 GH 2.5 sportkombi
Arra lennék kíváncsi, hogy van-e valakinek tapasztalata GH Mazda 6 hangszigetelésével kapcsolatban? Az autó sajnos 130 km/h-s sebesség felett elég zajos és elgondolkodtam rajta, hogy leszigeteltetem az ajtókat illetve a motorháztetőt. A kérdésem csupán annyi lenne, hogy érdemes-e beruházni erre vagy nem ér annyit az egész?
előre is köszönöm a válaszokat.
Üdv.
Robi
Ladis | 2017-02-20 08:02 pusi65 részére
Utána nézek akkor hol lehet a szűrő lehet a hatsó kerék előtt és milyen fajta majd meglassuk.Abban tudsz esetleg tanácsot adni melyik szűrő márka a jobb?Ha már cserélem jó minőségűt tegyek bele.
Foreszt074 | 2017-02-20 07:20
Jónapot Kivánok!Szeretném megkérdezni önöknél hozzáférhető-e a mazda 6 2008 javítási kézikönyv pdf formában?Válaszát köszönöm Tisztelettel Kelemen István