2026. Június 27. Szombat - László
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Mazda3 Sport 2,5i Skyactiv-G185.
Mazda - Ötcsillagos show Genfben
Ferrari 288 GTO. Egy örök non plus ultra.
Nem lesz új Mazda5.
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Lamborghini Countach QV 1985-1988.
Több autó
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4170, 2000, 1070 mm
Tengelytávolság: 2500 mm
Hasmagasság: 105 mm
Hengerek: 12 henger V alakban 60°
Szelepek száma: 48
Motorbeépítés: hátsó tengely előtt hosszában
Szívómotor, karburátorok. (néhány késői USA verzió befecskendezővel)
Lökettérfogat (cm3): 5167
Furatxlöket (mm): 85,5x75 mm
Sűrítési viszony: 9,5:1
Teljesítmény (LE/ 1 min): 455 /7000
Nyomaték (Nm / 1 min): 501/5200
Sebességfokozatok száma: 5
Hátsókerékhajtás
Gyorsulás 0-100 km/h: 4,8 mp.
Gyártott darabszám: 610
Végsebesség: ~295-310 km/h










mazda-auto.hu2 | 2017-03-13 10:30 donkazoltan részére
A törésről nem tartalmaz semmilyen információt a rendszer.
zoltansen | 2017-03-13 07:20
donkazoltan | 2017-03-10 13:36
Tisztelt Mazda-Autó!
2016.08.20-tól tulaja vagyok egy 2002-es 6-osnak, a kilóméteróra állassal kapcsolatban már kaptam választ, most arra lennék kíváncsi, hogy volt-e az autó törve valahol?
JMZGG128231102080
Válaszukat előre is köszönöm!
alk3sh | 2017-03-09 08:29
2008as 6oskombi GH kormányon lévő szürke műanyag borítást lehet felújíttatni vagy van csere alkatrész? S ha van mennyibe kerül? Ha minden igaz a 664M0 kódjelű szériaalkatrész az.
Már mikor vettem 4 évvel ezelőtt is kopott volt s egyre csak csúnyább mert maga a bevonat kopik róla.A vezérlő gombok szépek csak a körülötte lévő műanyag elem ami zavar szeretném újjá varázsolni.
mazda-auto.hu2 | 2017-03-08 16:25 Misike részére
A GH-nak is meg kell, hogy tanulja.
mazda-auto.hu2 | 2017-03-08 16:10 Fery részére
Általában a második lambdaszonda okozza, de ki kell mérni melyik a hibás.
mazda-auto.hu2 | 2017-03-08 16:08 donkazoltan részére
Kellene egy alvázszám.
mazda-auto.hu2 | 2017-03-08 16:08 kovi2 részére
Ha elindult, csak nem futott végig, az üzemanyag alacsony szintje, vagy a kettőstömegű lendkerék hibája okozhatja, ha el se indult akkor a külső leveg, és az üzemanyag hőmérséklete nem alkalmas a futtatásra. Minimum 1/4-ig kell legyen a tank, a hőmérséklet adatokat pedig tudják a márkaszervizben.
mazda-auto.hu2 | 2017-03-08 14:51 hpeti3 részére
Sajnos egyetlen bejegyzése sincs, csak annyit látni, 2015.02.27-én helyezték forgalomba Franciaországban.
mazda-auto.hu2 | 2017-03-08 14:34 dani001 részére
A tompított H1-es, a tekerőknél pedig speciális Mazda izzók vannak, ráadásul nem is egyformák, és durván 4.000.-Ft darabja nettó.