2026. Június 27. Szombat - László
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Gyártási időszak: 1971-1978
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4355, 17688, 1134 mm
Tengelytávolság: 2000 mm
Hasmagasság: mm
Légellenállási együttható:
Saját tömeg: 1619 kg
Hengerelrendezés: 8 henger, 90 fokos V alakban.
Szelepek száma: 16
Furat/löket: 93,9 / 89 mm
Sűrítési viszony: 8,05:1
Motorbeépítés: Hátsó tengely előtt hosszában, középen
Tüzelőanyag ellátás: 4 db Weber DCNF karburátor
Sebességfokozatok száma: 5 kézi (ZF)
Meghajtott tengely: hátsó
Lökettérfogat (cm3): 4930
Szelepvezérlés típusa: Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 330 (246,1)/ 5500
Nyomaték (Nm / 1 min): 440,6/ 4000
Gyorsulás 0-100 km/h: 6,6
Végsebesség: 284 km/h
Gumiméret elöl: 205/70 VR15
Gumiméret hátul: 215/70 VR 15
Összesen 564 db készült.
Több autó










mazda-auto.hu2 | 2017-03-13 10:30 donkazoltan részére
A törésről nem tartalmaz semmilyen információt a rendszer.
zoltansen | 2017-03-13 07:20
donkazoltan | 2017-03-10 13:36
Tisztelt Mazda-Autó!
2016.08.20-tól tulaja vagyok egy 2002-es 6-osnak, a kilóméteróra állassal kapcsolatban már kaptam választ, most arra lennék kíváncsi, hogy volt-e az autó törve valahol?
JMZGG128231102080
Válaszukat előre is köszönöm!
alk3sh | 2017-03-09 08:29
2008as 6oskombi GH kormányon lévő szürke műanyag borítást lehet felújíttatni vagy van csere alkatrész? S ha van mennyibe kerül? Ha minden igaz a 664M0 kódjelű szériaalkatrész az.
Már mikor vettem 4 évvel ezelőtt is kopott volt s egyre csak csúnyább mert maga a bevonat kopik róla.A vezérlő gombok szépek csak a körülötte lévő műanyag elem ami zavar szeretném újjá varázsolni.
mazda-auto.hu2 | 2017-03-08 16:25 Misike részére
A GH-nak is meg kell, hogy tanulja.
mazda-auto.hu2 | 2017-03-08 16:10 Fery részére
Általában a második lambdaszonda okozza, de ki kell mérni melyik a hibás.
mazda-auto.hu2 | 2017-03-08 16:08 donkazoltan részére
Kellene egy alvázszám.
mazda-auto.hu2 | 2017-03-08 16:08 kovi2 részére
Ha elindult, csak nem futott végig, az üzemanyag alacsony szintje, vagy a kettőstömegű lendkerék hibája okozhatja, ha el se indult akkor a külső leveg, és az üzemanyag hőmérséklete nem alkalmas a futtatásra. Minimum 1/4-ig kell legyen a tank, a hőmérséklet adatokat pedig tudják a márkaszervizben.
mazda-auto.hu2 | 2017-03-08 14:51 hpeti3 részére
Sajnos egyetlen bejegyzése sincs, csak annyit látni, 2015.02.27-én helyezték forgalomba Franciaországban.
mazda-auto.hu2 | 2017-03-08 14:34 dani001 részére
A tompított H1-es, a tekerőknél pedig speciális Mazda izzók vannak, ráadásul nem is egyformák, és durván 4.000.-Ft darabja nettó.