2026. Június 27. Szombat - László
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Mazda MX-5, és Subaru BRZ.
Áldott Karácsonyt, Boldog Új Évet!
Mazda3 2020
Cadillac Eldorado (egri túra).
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Ferrari 288 GTO 1984
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4225, 1850, 1150 mm
Tengelytávolság: 2450 mm
Hasmagasság: 120 mm
Saját tömeg: 1160 kg
Hengerelrendezés: 8 henger V alakban 90 fok
Szelepek száma: 32
Furat/löket: 80 / 71 mm
Sűrítési viszony: 7,6:1
Turbófeltöltő: 2 db IHI turbó, 2 db levegő-levegő köztes hűtő
Motorbeépítés: középen, hátsó tengely előtt
Benzin befecskendezés
Sebességfokozatok száma: 5
Lökettérfogat (cm3): 2855
Szelepvezérlés típusa: Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 400(294,6)/ 7000
Nyomaték (Nm / 1 min): 496/ 3800
Gyorsulás 0-100 km/h: 4,8
Végsebesség: 305 km/h
Több autó










tibor81 | 2018-08-11 14:28
bognarpeter0322 | 2018-08-11 13:44
Jó napot!
Németországból behozott 2007/10 havi Mazda 6 1.8 benzin szgk vásárlását tervezem! A jármű alvázszáma: jmzgy198271474068. Számláló szerint 155000 km-t futott! Érdeklődnék a jármű futásteljesítménye, szerviz előélete és káreseményei után!
Köszönettel: Bognár Péter
donkazoltan | 2018-08-09 11:01
Tisztelt Szakértők!
Nekem van egy 2002-es 1.8 benzines autóm(JMZGG128231102080). Olyan kérdésem lenne, hogy hosszbordás szíjat milyen intervallumban kell cserélni az autón? Nem rendelkezem információval, hogy mikor volt vagy volt-e valaha cserélve rajta.
Köszönöm!
OrchidX | 2018-08-08 19:19
Sziasztok. 3 éve tulajdonosa vagyok egy 2004-es GT AWD-nek és sajnos elkezdődött az intenzív rozsdásodás a küszöböknél, hátsó sárvédő...stb szokásos helyeken. Tudtok javasolni Budapesten és vonzáskörzetében olyan lakatost, aki a tipus ismeretében szakszerűen kilakatolná a problémás részeket?
Valamint az autómata váltóból sebességbe téve benyomott féknél álló helyzetben ronda kerregés hallatszik. Amint gurulni kezd az autó, ez megszünik. Tudtok olyan szakit, aki megnézné és mondana rá valamit?
A segítségeteket előre is köszönöm.
alk3sh | 2018-08-08 11:34
Sziasztok!
2008 gh kombi xenon lámpája tegnap este elállítodott az autó orra elé, ugye ez automatikus magasságállítással bír és elvileg mechanikus eszköz szintezése alapján állítódik ami elől s hátul található a felfüggesztés környékén.
Kérdés azt ki lehet valahogy találni hogy melyik a rossz vagy mi lehet az oka? mindekét oldal konkrétan az autó orra elé világít most. tehát nem egy eseti fényszzoró hiba hanem valameyil érzékelő adhat falsch jelet.
Gondolom maga a szenzor rossz ami a szintet adja talán ez mennyire cserélhető vagy komplett mechanikus elem kell?
köszi a választ ha valaki tudja
pusi65 | 2018-08-07 23:08 Feri_1992 részére
Még annyit tennék hozzá, hogy jóval lejjebb váltok, nem hajtom a turbót.
pusi65 | 2018-08-07 23:03 Feri_1992 részére
Kedves Feri, fogyasztásmérő nagyon játékszer kategória. Kalibrálható egy kicsit, plusz/mínusz 15% ig. Nekem a valós fogyasztás országút 5.5-6 autópálya 6-6.5 Budapest belváros 6.5-7.5 körül van. Ezek a mérések kattanásig teletankolós, papír-ceruza mérések 14 éven keresztül jó állapotú autóval.
Feri_1992 | 2018-08-07 16:11
Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Van egy 2004-es évjáratú diesel mazda 6-om hidegen indítás után kb 2 perccel az alapjárat elkezd ingadozni kb 700 és 750 között, miután bemelegedett a jelenség megszűnik. Van ötletetek, hogy mi lehet a probléma ha probléma ez egyáltalán? A másik kérdésem pedig a fogyatással kapcsolatban lenne. Országúton használom az autót, kisebb falukon megyek keresztül (munkába járok vele) és a műszer szerint az átlag fogyasztás 5-5,2 között szokott alakulni (200km-ként nullázom a műszert, hogy pontosabb eredményt kapjak és ezt átlagolom), de ha tankolás után a beletankolt mennyiséget elosztom a két tankolás között megtett kilóméterrel akkor az átlagos fogyasztás 6,5 körül alakul ( a lábam nem ólomból van :) 2000-2500-as fordulatszám között váltok fokozatot). Nektek mennyi szokott lenni az átlag fogyasztásotok? Mennyire pontos a kocsiban az átlag fogyasztást mérő műszer?
beripeti | 2018-07-26 08:22 Tomtt részére
dls | 2018-07-26 07:52
Sziasztok! 2003 1,8 Benzin. A motor ellenőrző lámpa sárgán világít. Hibakód a P0328. a kopogásérzékelőn túlfeszültség érzékelhető. A motor működésén annyit érzékelek hogy néha ingadozik az alapjárat, és alacsony fordulaton nem mindig “ indul meg “ Felsőbb fordulaton a szép egyenletes erős. Kérdésem meghibásodhat maga a jeladó és ez befolyásolhatja az előgyújtási értékeket? A válaszokat előre is köszönöm!