2026. Június 27. Szombat - László
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Cadillac Eldorado (egri túra).
Mazda 3 Kuroi.
Turbófeltöltő, vagy kompresszor?
Mazda 3 Sport 2.0i
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Ferrari 288 GTO 1984
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4225, 1850, 1150 mm
Tengelytávolság: 2450 mm
Hasmagasság: 120 mm
Saját tömeg: 1160 kg
Hengerelrendezés: 8 henger V alakban 90 fok
Szelepek száma: 32
Furat/löket: 80 / 71 mm
Sűrítési viszony: 7,6:1
Turbófeltöltő: 2 db IHI turbó, 2 db levegő-levegő köztes hűtő
Motorbeépítés: középen, hátsó tengely előtt
Benzin befecskendezés
Sebességfokozatok száma: 5
Lökettérfogat (cm3): 2855
Szelepvezérlés típusa: Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 400(294,6)/ 7000
Nyomaték (Nm / 1 min): 496/ 3800
Gyorsulás 0-100 km/h: 4,8
Végsebesség: 305 km/h
Több autó










mazda-auto.hu | 2018-06-20 15:12 Wombat részére
Igen, ki kell vágni a löklapot és kell műbizonylat a műszaki vizsgához.
mazda-auto.hu | 2018-06-20 15:11 szurotibi részére
Igen, reális
szraplaw | 2018-06-20 11:08
Tisztelt Szakértők!
2017 Márciusában vásároltam újonnan egy csodaszép Mazda 6 sportkombit G192 revolution top felszereltséggel. A problémám az lenne, hogy 8.000km-nél elkezdett rázni a kormány 90km/h-ről folyamatos lassításnál, ennél kisebb tempónál nem. Bevizsgálták a tárcsákat hullámosak voltak, ki kellett cserélni, most elment ismét közel 10.000km-et és újra előjött a probléma! Főleg városban használom az autót és csak nagyobb családi utaknál jön elő újra és újra a kormány rázkódás. Mi lehet a probléma? Több automata váltós autóm volt amit szintén ilyen körülmények között használtam és 100.000km alatt egyikben sem cseréltek tárcsát.. Válaszukat megköszönve, üdvözlettel: Istvan
AlbertoGrande | 2018-06-19 08:51
Tisztelt Mazda-Auto!
Újra vásároltam egy 6-os MPS-t, 200 ezer körüli méterrel. A lánc már nagyon szól benne. Milyen szettet érdemes beszerelni, azt hol érdemes beszerezni és mire kell figyelni? Kell/ajánlott-e az okoskereket is egyidejűleg cserélni?
Az ebay tele van komplett szettekkel, de inkább a megbízható forrásokat preferálnám.
Köszönettel, Albert
arde0902 | 2018-06-17 20:34
Üdv Szakértők!
Elég összetett problémám van egy motorcsere miatt,nem terhelném a fórumot rögtön.Első körben annyit kérdeznék,hogy van-e olyan adatbázishoz hozzáférésük,ami a különböző típusú Mazdákba beszerelt motorvariánsokat motorszám alapján katalógizálja?
Köszönöm megtisztelő válaszukat&üdv!
Sz.Árpi.
Wombat | 2018-06-17 16:29
Üdvözletem!
Ha bontott gyári vonóhorgot veszek a 2002-es GY-hoz akkor ahhoz kell-e a hátsó lökhárító alját vágni?
Valamint, hogy a gyári vonóhorog mellé műszakin kell-e valamiféle műbizonylat (amit be kell majd szereznem, ha igen)?
szurotibi | 2018-06-17 10:30
Tisztelt Mazda Autó!
Egy 2007-es Mazda 6-ost nézegetek. Elvileg benzines és gázos 2 literes, alvázszáma JMZGY19F671473626 . Reális, hogy ebben az autóban csak 190 000 km van? Köszönöm.
mazda-auto.hu2 | 2018-06-14 15:50 palgabi87 részére
Nincs rögzítve a digitális rendszerben.
mazda-auto.hu2 | 2018-06-14 15:48 kisplutó részére
Mazda műszerre kell tenni, hogy van-e hibakódja.
mazda-auto.hu2 | 2018-06-14 15:45 kimre részére
Nincs felrögzítve a digitális rendszerbe.