2026. Június 27. Szombat - László

Mazda6

Vissza a topikokhoz

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!


mazda-auto.hu | 2018-06-20 15:12 Wombat részére

Igen, ki kell vágni a löklapot és kell műbizonylat a műszaki vizsgához.

mazda-auto.hu | 2018-06-20 15:11 szurotibi részére

Igen, reális

szraplaw | 2018-06-20 11:08

Tisztelt Szakértők!

2017 Márciusában vásároltam újonnan egy csodaszép Mazda 6 sportkombit G192 revolution top felszereltséggel. A problémám az lenne, hogy 8.000km-nél elkezdett rázni a kormány 90km/h-ről folyamatos lassításnál, ennél kisebb tempónál nem. Bevizsgálták a tárcsákat hullámosak voltak, ki kellett cserélni, most elment ismét közel 10.000km-et és újra előjött a probléma! Főleg városban használom az autót és csak nagyobb családi utaknál jön elő újra és újra a kormány rázkódás. Mi lehet a probléma? Több automata váltós autóm volt amit szintén ilyen körülmények között használtam és 100.000km alatt egyikben sem cseréltek tárcsát.. Válaszukat megköszönve, üdvözlettel: Istvan

AlbertoGrande | 2018-06-19 08:51

Tisztelt Mazda-Auto!

Újra vásároltam egy 6-os MPS-t, 200 ezer körüli méterrel. A lánc már nagyon szól benne. Milyen szettet érdemes beszerelni, azt hol érdemes beszerezni és mire kell figyelni? Kell/ajánlott-e az okoskereket is egyidejűleg cserélni?

Az ebay tele van komplett szettekkel, de inkább a megbízható forrásokat preferálnám.

Köszönettel, Albert

arde0902 | 2018-06-17 20:34

Üdv Szakértők!

Elég összetett problémám van egy motorcsere miatt,nem terhelném a fórumot rögtön.Első körben annyit kérdeznék,hogy van-e olyan adatbázishoz hozzáférésük,ami a különböző típusú Mazdákba beszerelt motorvariánsokat motorszám alapján katalógizálja?

Köszönöm megtisztelő válaszukat&üdv!

Sz.Árpi.

Wombat | 2018-06-17 16:29

Üdvözletem!

Ha bontott gyári vonóhorgot veszek a 2002-es GY-hoz akkor ahhoz kell-e a hátsó lökhárító alját vágni?

Valamint, hogy a gyári vonóhorog mellé műszakin kell-e valamiféle műbizonylat (amit be kell majd szereznem, ha igen)?

szurotibi | 2018-06-17 10:30

Tisztelt Mazda Autó!

Egy 2007-es Mazda 6-ost nézegetek. Elvileg benzines és gázos 2 literes, alvázszáma JMZGY19F671473626 . Reális, hogy ebben az autóban csak 190 000 km van? Köszönöm.

mazda-auto.hu2 | 2018-06-14 15:50 palgabi87 részére

Nincs rögzítve a digitális rendszerben.

mazda-auto.hu2 | 2018-06-14 15:48 kisplutó részére

Mazda műszerre kell tenni, hogy van-e hibakódja.

mazda-auto.hu2 | 2018-06-14 15:45 kimre részére

Nincs felrögzítve a digitális rendszerbe.

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!





Autó katalógus

Ferrari 288 GTO 1984

Ajtók száma:  2
Ülések száma:  2

Hosszúság, szélesség, magasság: 4225, 1850, 1150 mm

Tengelytávolság: 2450 mm

Hasmagasság: 120 mm

Saját tömeg: 1160 kg
Hengerelrendezés: 8 henger V alakban 90 fok

Szelepek száma: 32

Furat/löket: 80 / 71 mm

Sűrítési viszony: 7,6:1

Turbófeltöltő: 2 db IHI turbó, 2 db levegő-levegő köztes hűtő   
Motorbeépítés:  középen, hátsó tengely előtt

Benzin befecskendezés

Sebességfokozatok száma: 5 
Lökettérfogat (cm3):     2855     
Szelepvezérlés típusa:   Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min):     400(294,6)/ 7000
Nyomaték (Nm / 1 min):     496/ 3800

Gyorsulás 0-100 km/h: 4,8

Végsebesség: 305 km/h

Több autó