2026. Június 27. Szombat - László
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Mazda MX-5, és Subaru BRZ.
Magyarország: háromból két motorolaj hamis.
Mazda - Ötcsillagos show Genfben
Áldott Karácsonyt, Boldog Új Évet!
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Lamborghini Countach QV 1985-1988.
Több autó
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4170, 2000, 1070 mm
Tengelytávolság: 2500 mm
Hasmagasság: 105 mm
Hengerek: 12 henger V alakban 60°
Szelepek száma: 48
Motorbeépítés: hátsó tengely előtt hosszában
Szívómotor, karburátorok. (néhány késői USA verzió befecskendezővel)
Lökettérfogat (cm3): 5167
Furatxlöket (mm): 85,5x75 mm
Sűrítési viszony: 9,5:1
Teljesítmény (LE/ 1 min): 455 /7000
Nyomaték (Nm / 1 min): 501/5200
Sebességfokozatok száma: 5
Hátsókerékhajtás
Gyorsulás 0-100 km/h: 4,8 mp.
Gyártott darabszám: 610
Végsebesség: ~295-310 km/h










Tomtt | 2018-07-14 10:30 gidovalter részére
Faceliftesnek a kijelzoje
gidovalter | 2018-07-14 09:31 Tomtt részére
milyen kijelző kell hozzá??? köszi szépen :)
Kareee84 | 2018-07-13 13:21
Jónapot
Előfordulhet-e hogy egy RF5C vezérlő elektronika mindenféle illesztés és programozás nélkül működhet egy RF7J motorral ?
esetemben lehet erről lenne szó és talán a sok láthatatlan modul és olvashatatlan információ hátterében is ez lehet …
Valaszukat előre is köszönöm
gergoke | 2018-07-12 17:51
Üdvözlöm!
Az alábbi alvázszámról van elérhető infó bármi? Km óra állás, szerviztörténet?
JMZGY19F671447859
köszönettel
Gergő
Tomtt | 2018-07-12 08:59 gaborwirth részére
ATE, TRW, Zimmermann
Tomtt | 2018-07-12 08:58
Mazda6 gh fl előttibe a vilagitas vezérlő modul mennyibe kerülne, amivel nem világít folyamatosan a lámpa?
gaborwirth | 2018-07-11 20:02
Üdvözlök mindenkit!
Egy Mazda 6 tulajdonosa vagyok.
Évj:2006 gg diesel 143 LE RF7j Motorkoddal.
Sajnos nem tudok dönteni.Féket szeretnék cserelni,de nem tudom melyik lenne a jobb .mármint márkára gondoltam.
A segitségeket előre is megköszönöm.
rasotamas | 2018-07-11 18:37
Kérhetnék árakat, RF5C motorhoz való motortartó bakokra? Bár általában önök a gyárit ajánlják, azért ha tudnak olcsóbban megfelelő minőségűt ajánlani az jó lenne. Köszönöm!
Kareee84 | 2018-07-11 16:29 mazda-auto.hu részére
Üdvözlöm
visszatérnék a régebbi témához
Frissitett szoftverrel újratesztelve sem érhető el több modul.
pl az élő adatoknál is minden infót látok de az injectorok korrekciós értékét nem, továbbá nem működik a tempomat / kapcsoló cserélve mert rossz volt de semmit nem csinál / modulokat se lehet újraprogramozni mert nem is látja őket a gép. Mit lehetne tenni mit nézzek meg ? illetve ha rendbe szeretném tenni a rendszert akkor nagyságrendileg mennyibe fájna ez ?
Egyébként minden működik hibakód nincsen csak a kiolvasásnál írja hogy nincs komunikáció, alvázszámot elektronikát felismeri.
Előre is köszönöm
Tomtt | 2018-07-11 06:14 gidovalter részére
Kis forrasztással is jár de nem vészes, volt neten egy leírás hogyan kell megcsinalni, sajnos a képek ott már nincsenek meg, én csináltam valamiféle leírást az alapján de ha úgy van akkor szívesen segítek.