2026. Június 26. Péntek - János
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Mazda MX-5, és Subaru BRZ.
Magyarország: háromból két motorolaj hamis.
Mazda - Ötcsillagos show Genfben
Áldott Karácsonyt, Boldog Új Évet!
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Aston Martin DB7 1993
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2+2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4631, 1820, 1238 mm
Tengelytávolság: 2591 mm
Hasmagasság: 152 mm
Légellenállási együttható: 0,31 cw
Saját tömeg: 1650 kg
Hengerelrendezés: 6 henger, soros
Szelepek száma: 24
Furat/löket: 91 / 83 mm
Sűrítési viszony: 8,3:1
Feltöltő: Eaton M90 kompresszor
Motorbeépítés: elöl, hosszában
Benzin befecskendezés
Sebességfokozatok száma: 5
Lökettérfogat (cm3): 3239
Szelepvezérlés típusa: Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 339,7(249,8)/ 5500
Nyomaték (Nm / 1 min): 488/ 3000
Gyorsulás 0-100 km/h: 5,9
Végsebesség: 253 km/h
Több autó










Foreszt074 | 2018-09-27 19:19
Tisztelt Szakértő úr!2015 évjáratú 2,2 diesel autómata váltós autómon ma reggel a következőt tapasztaltam!Az autó nem akart úgy gyorsulni ahogy szokott és kirakta a következő hibajeleket.Dinamikus menetstab(DSC hibája,i-stop rendszerhiba,SCBS hibája!És ha manuálisan akartam használni a váltót azt már nem engedte!szeretném megkérdezni ön mire gyanakodna elsősorban?Válaszát köszönöm!Tisztelettel Kelemen István
gidovalter | 2018-09-27 08:08
Sziasztok!
Most olyan kérdéssel fordulok hozzátok, h a Mazdámat egy Webasto állófűtéssel vettem meg, megvan hozzá minden papír, de valahogy mégse tudom beállítani, felprogramozni, esetleg valaki tud valami ötletet adni? esetleg egy magyar nyelvű videó, vagy leírás? köszi
Valter
henka13 | 2018-09-26 18:48
Tisztelt Mazdaauto!
Tanácsot szeretnék kérni.Milyen akkumulátort ajánlanak 2006 évjáratu 1.8 benzines mazda 6- ba??Válaszukat köszönöm!
Tisztelettel:Horváthné Erika
SasyZ | 2018-09-26 08:38
Tisztelt mazda-auto,
Üdv,2006-os Mazda 6 2.0 CDH SPORT TE, a motor az elmúlt napokban 2-es, 3-as sebességi fokozatban 3000 körül megtorpan, befullad. Random jelleggel produkálja. Olyankor ha elváltok erőtlen a motor. Augusztus végén volt éves szervízen, semmi hibakód, látható jel, és természetesen ott nem produkálta… Esetleg valami tipp! Nagyon szépen köszönöm előre is!
Üdvözlettel, Zoltán
Mazda_Gergo | 2018-09-25 12:07
Tisztelt Mazda-Auto!Sajnos, motorfelújítás van folyamatban (Mazda 6, diesel, GG1, 2006, 1998 cm3, 105 KW, RF). Már az összeépítés következik, de a service manual két igen fontos adatot nem tartalmaz: a főtengely csavarok- és a hajtókar csavarok meghúzási nyomatékait. Ezeket szeretném megkérdezni!Köszönettel: Gergő
alk3sh | 2018-09-24 13:39
Hello,
azt lehet tudni kb szoftveres olvasás nélkül hogy az airbag jel random milyen környékről kapja a jelzést? ülés vagy maga az airbag jeladó? egyszer villog egyszer nem 6os GH 2008as kombinál? volt olyan sejtésem hogy az anyósülés érzékelője lehet a ludas mert pár napig nem villogott hogy ültek benne aztán megint elkezdte.
Ötlet? csak mert ha jól tudom sima szervíz szoftver ezt nem olvassa mivel safety paraméter? és a legközelebbi mazda laza 2 órányira van :D
KÖszi a van ötlet
jerotibi | 2018-09-24 01:15
Tisztelt Mazda…
Az a kérdésem,hogy van egy 2003 6 osom 2.0 cdteh
Amiben van egy webasto állófűtés is.
A kocsit lecserélem egy 2009 es 6 osra ugyan azzal a motorral szerelt változatra.
A kérdésem az volna hogy át lehet e szerelni az újabba ezt az állófűtést ?
Koszi
egyiptomy | 2018-09-18 15:15
Egy 2008-as Mazda 6 Hatchback D2.0 /Alvázszám: JMZGH14D681150648 / jobb első fényszórójával kapcsolatban lenne szükségem tanácsra.
A jelenség a következő:
tompított fényszóró (xenon) működik, de az automata magasságállítás nem, alsó állásban van mindig.
Nagyobb problémám, hogy amikor reflektort használnám, akkor csak a bal oldali működik, a biztosítékot pedig kivágja. A műszerfalon a reflektor visszajelző piktogram nem világít.
Sokfele érdeklődtem már, hogy a xenon vezérlő-e a rossz, ha igen, akkor lehet-e azt külön cserélni, vagy egybe van építve a fényszóróval és csak kompletten cserélhető, de eltérő válaszokat kaptam.
Kérem szíves segítségeteket a fent említett problémámban, hátha volt már tapasztalatotok ilyennel.
Lars8555 | 2018-09-12 21:32 mazda-auto.hu részére
Köszönöm a gyors választ és az információkat. Az autóban 56 000 kilóméter van, ez valós lehet?
Üdvözlettel:
Pintér István
Lars8555 | 2018-09-12 21:31
Köszönöm a gyors választ és az információkat. Az autóban 56 000 kilóméter van, ez valós lehet?
Üdvözlettel:
Pintér István