2026. Június 27. Szombat - László
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4343, 1788, 1021 mm
Tengelytávolság: 2548 mm
Hasmagasság:
Gumiméret elöl: 205/70-15
Gumiméret hátul: 225/70-15
Saját tömeg: 1247 kg
Hengerelrendezés: 8 henger V alakban 90 fok (Chrysler Hemi)
Szelepek száma: 16
Furat/löket: 107,95/ 95,2 mm
Sűrítési viszony: 10,25 : 1
Motorbeépítés: középen, hátsó tengely előtt, hosszában
Tüzelőanyag ellátás: Dupla négytorkú karburátorok
Sebességfokozatok száma: 5 (kézi ZF)
Hajtott tengely: hátsó
Lökettérfogat (cm3): 6974
Szelepvezérlés típusa:
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 450 (335,6) / 5000
Nyomaték (Nm / 1 min): 664/ 4000
Gyorsulás 0-100 km/h: 4,9 mp
Végsebesség: 290 km/h
Több autó










gidovalter | 2018-07-11 05:15 Tomtt részére
Szia, köszi szépen :) A kijelzőm kristály hibás, azt is cserélnem kell :/ :) nagyon macera lenne a művelet??
Tomtt | 2018-07-10 20:40 gidovalter részére
Egy az egyben nem az, de megoldható, sajnos kijelzőt is kell hozzá cserélni. Párat csináltam már
Tomtt | 2018-07-10 20:24 fabianszabi részére
Anyós oldali ülés alatt csai széthúz, megtakarít aztán vissza, ez többnyire orvosolja a hibát, ha nem akkor az ülésfoglaltségérzékelő adta meg magát, elvileg javítható
Tomtt | 2018-07-10 20:23
Üdv mindenkinek!
Olyan kérdésem lenne, vagyis segítséget kérnék 2009-es 6-os Mazda esetén szeretnék nappali menetfényt beszerelni. Önmagában nem nehéz megoldás, ellenben nálam folyamatosan megy a világítás, mindegy hogy a világításkapcsoló milyen állásban van, így a nappali fény nem érvényesül. Elvileg világításmodulhoz van köze, kérdés, hogy az a modul cserélhető vagy programozható vagy valami úton módon meg lehet kerülni, hogy a nappali menetfény működjön?
Köszi előre is
gidovalter | 2018-07-09 14:25
sziasztok, van egy 2003-as 6-os Mazdám, olyan kérdésem lenne, h ez a közép konzol kompatibilis az én Mazdamhoz? nekem a szürke középkonzol van benne! előre is köszi a választ!
Valter
fabianszabi | 2018-07-03 12:15
Tisztelt Mazda autó!
2003-as mazda 6-osban a B1871-es hibakód egyértelműen az utasoldali ülésérzékelő hibájára utal? A műszerfali led 4-et és 8-at villog. Esetleg van valamilyen lehetőség a javítására? Válaszát előre is köszönöm.
norisz86 | 2018-07-02 13:30
SEGITSEG!!!
Mazda 6 2003 100kw-os autom van,egyik pillanatrol a masikra nem indult be.A szerelom megallapitotta,hogy fotengely szinkronhiba ezzel nem is lenne gond,jeladot csereltunk de semmi,vezermuszijat csereltunk de semmi,be van merve a vezerles patent!Viszont ha a jeladorol lehuzzuk a kabelt 10-bol 8* konnyeden beindul.Megy is rendesen mint elotte csak vilagit a motorhiba jelzo.Jaro motornal ha a kabelt visszadugom azonnal leall!Az elektromos atnezte a kabeleket elmeletileg jok.Valami otlet valakinek vagy jart mar igy valaki?
Elorre is koszonom a seggitseget!
DGY | 2018-06-26 14:58
igen szerintem mechanikus. nem tudom mi ment tönkre, de kifúj és kormol.
a hangja meg olyan mintha a turbó morogna
pusi65 | 2018-06-26 14:53 DGY részére
Mi ment tönkre? Mechanikus ugye?
DGY | 2018-06-26 14:24
Sziasztok!
Tudnátok segíteni nekem? Van egy mazda 6 2004 di kocsim és kellene hozzá EGR szelep.