2026. Június 27. Szombat - László
Kérdések Mazdáról a szakértőnek
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Ferrari 288 GTO. Egy örök non plus ultra.
Nem lesz új Mazda5.
Mazda3 2020
Cadillac Eldorado (egri túra).
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Jaguar XJ-13 1964
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4483, 1854, 965 mm
Tengelytávolság: 2438 mm
Saját tömeg: 998 kg
Hengerelrendezés: 12 henger V alakban
Szelepek száma: 24
Furat/löket: 87 / 70 mm
Sűrítési viszony: 10,4:1
Motorbeépítés: középen, hátsó tengely előtt
Benzin befecskendezés
Lökettérfogat (cm3): 4994
Szelepvezérlés típusa: DOHC
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 509(374,3)/ 7600
Nyomaték (Nm / 1 min): 523/ 6300
Sebességfokozatok száma: 5
Gyorsulás 0-100 km/h: nincs adat
Végsebesség: 274 km/h
Mindössze 1 darab példány készült.
Több autó










Csabi626 | 2010-08-13 08:34
Ja, és még annyi, hogy az olajkört nem bontottam meg, így nem is légtelenítettem, és egyébként elől tökéletesen működnek a fékek.
Csabi626 | 2010-08-13 08:31
Tisztelt Szakértő!
93-as 626/v6-osom hátsó féktárcsáit felszabályoztattam, a betéteket kicseréltem, és összerakás után a belül lévő kis imbuszcsavarral be is állítottam úgy, hogy a pedál nyomása nélkül éppen ne fogjanak.
A pedált lenyomva viszont így is alig-alig szorítja meg a tárcsát, gyakorlatilag nincs fékhatás a hátsó kerekeken. Mi lehet az oka, milyen állítási lehetőségek lehetnek még rajta?
A választ előre is köszönöm.
mazda-auto.hu | 2010-08-06 10:42 Zsoltimacko részére
Sajnos elektronikus alkatrészek esetében az előjel nélküli meghibásodás előfordulhat
Első körben a távirányítót kell szétszedni, ha ott minden rendben, akkor a vevőegység környékén lehet a baj az autóban.
Zsoltimacko | 2010-08-06 10:13
Tisztelt Mazda-autó!
A 2003-as 323-as mazdám távirányítója (gyári) egyik pillanatról a másikra nem csinál semmit. Bezártam vele az autót, bementem egy üzletbe, de 10 perc múlva már nem csinált semmit. Nem ejtettem le a kulcsot, és az elemet is kicseréltem már de semmi! Mi lehet a gond?
Válaszukat előre is köszönöm!
mazda-auto.hu | 2010-08-04 10:02 premacy részére
Az új 198800,-Ft. Nincs javító készlet.
premacy | 2010-08-03 20:08
Üdv!
Érdeklődnék, hogy 2.0 ditd motorhoz vákumszivattyú mennyibe kerülne. Bontott is jó ha használható. Utángyártottat vagy javítókészletet nem találtam sehol. Elképzelhető hogy nincs is? Köszi a segítséget.
mazda-auto.hu | 2010-08-02 08:35 Balázs részére
A két "tetősínen" van összesen 4 darab eltolható kis fedél, ezek alatt vannak a "fix pontok".
mazda-auto.hu | 2010-08-02 08:16 sance részére
283 mm az átmérő.
mazda-auto.hu | 2010-08-02 08:09 czigler.peter részére
0w-30, 5w-30, 0w-40, 5w-40, esetleg 10w-30, 10w-40.
czigler.peter | 2010-07-31 23:02
Sziasztok. Érdeklődnék, hogy egy 1993-as 626-os 2.0 16 szelepes benzines mazdába milyen motorolaj való? köszi előre is