2026. Június 28. - Levente, Irén

Kérdések Mazdáról a szakértőnek

Vissza a topikokhoz

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!


zsolti744 | 2007-06-26 13:44

5 ajtos a kocsi es inkabb bent szeretnem hallgatni a zenet.

Oszi | 2007-06-26 12:55

Kell hozza egy olyan erosito ami tudja a magasjelszintu bemenetet es kell egy melylada a csomiba,ha te nem akarsz valami nagyon nagy zenet akkor ezt egesz olcson meguszhatod,bar ez fugg az autodtol 4ajto,5ajtos vagy kombi.a 4ajtoshoz kicsit nagyobb cucra van szukseged a csomagter zartsaga miatt.es ha mar belekezdesz akkor celszeru elore csipogokat szerelni ami meg +10eFt korul mozog.A lada meg fugg a zenei stilusodtol is.Bar szerintem a Zart lada szol a legszebben viszont ezt az auton kivul annyira nem haljak:)de bent az autoban annal inkabb.

zsolti744 | 2007-06-26 12:49

SZiasztok. Standard CD-s mazda 6-osos radiom van a kocsiban. Lehet hozza subwoofert csatlakoztatni? Nem szeretem ha bombol a radio de igy halkan egyaltalan nem szolnak a basszusok, ezen szeretnek segiteni.

mazda-auto.hu | 2007-06-20 14:17

Igen, ahogy már írtuk, meglehetõsen feleslegesnek tartjuk a kódolást. A Mazda6 2002-es, vagy RX-8 2003-as megjelenése óta már biztosan kiderült volna, ha csak mi, magyar szervizek nem tudnánk valamirõl. Az osztrákoktól ered egy-két számsor ami állítólag kiüti a kódot, de eddig inkább csak az "állítólag" igaz.

Oszi | 2007-06-20 13:29

Inkabb ugymondanam hogy indokolatlanul tulzot vedelem vagy meg az is lehet hogy csak a Magyar szervizeket nem tajekoztattak a javitasi lehetosegekrol kelokeppen.

mazda-auto.hu | 2007-06-20 07:53

Ez a tuti biztos védelem. : (

Csaba | 2007-06-19 22:55

Kassi!
Nekem is egyszer addig játszottak a szervízben a rádióval, hogy letiltotta magát. Aztán kénytelnek voltak meghekkeltetni valahol. Mondjuk ez egy 6-os rádiója, de gondolom olyan nagy különbség nem lehet. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ne add fel, valahogy ki lehet szedni a kódot. De ezt nem árulhatom el, hogy melyik szervíz volt. Egyébként tényleg nevetséges, hogy a szervizek sem tudják visszaállítani a kódolást egy olyan rádióban ami nem jó más tipusú autóba. Üdv, Csaba

Oszi | 2007-06-19 17:16

Olyan finom arak vannak a mazdanal :)Kezdem azt erezni hogy egy premium kategorias auto tulajdonosa vagyok. :)Bar most mar azt is tudom hogy miert vannak ilyen arak itthon.belgium-ausztria-MMH-es a kereskedo.

mazda-auto.hu | 2007-06-19 09:01

Csak az alap rádió egységet kell cserélni, a CD-t, (vagy váltót) át lehet rakni a jelenlegibõl. Az alap rádió egység ára 186220,-Ft.

Kassi | 2007-06-18 18:12

:-(((((
Nagyjából mennyibe kerül egy új, ill. van olyan ami mp3-at is tud?

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!





Autó katalógus

Lancia Rallye 037 Stradale 1982.

Ajtók száma:  2
Ülések száma:  2

Hosszúság, szélesség, magasság: 3915, 1850, 1245 mm

Tengelytávolság: 2440 mm

Hasmagasság: 

Saját tömeg: 1170 kg
Hengerelrendezés: 4 henger (soros)

Szelepek száma: 8

Szelepvezérlés típusa: DOHC

Furat/löket: 84 / 90 mm

Sűrítési viszony: 7,5:1

Feltöltés: Abarth kompresszor   
Motorbeépítés:  középen, hátsó tengely előtt keresztben

Tüzelőanyagellátás: 1db duplatorkú Weber karburátor

Sebességfokozatok száma: 5 
 

Hajtás: Hátsókerék

Lökettérfogat (cm3):     1995    
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min):    207,8 (152,9)/ 7000
Nyomaték (Nm / 1 min):     226 / 5000

Gyorsulás 0-100 km/h: 7 mp.

Végsebesség: 220 km/h

Több autó