2026. Június 28. - Levente, Irén
Kérdések Mazdáról a szakértőnek
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Ferrari 288 GTO. Egy örök non plus ultra.
Mazda3 2020
Cadillac Eldorado (egri túra).
Mazda 3 Kuroi.
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Lancia Rallye 037 Stradale 1982.
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 3915, 1850, 1245 mm
Tengelytávolság: 2440 mm
Hasmagasság:
Saját tömeg: 1170 kg
Hengerelrendezés: 4 henger (soros)
Szelepek száma: 8
Szelepvezérlés típusa: DOHC
Furat/löket: 84 / 90 mm
Sűrítési viszony: 7,5:1
Feltöltés: Abarth kompresszor
Motorbeépítés: középen, hátsó tengely előtt keresztben
Tüzelőanyagellátás: 1db duplatorkú Weber karburátor
Sebességfokozatok száma: 5
Hajtás: Hátsókerék
Lökettérfogat (cm3): 1995
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 207,8 (152,9)/ 7000
Nyomaték (Nm / 1 min): 226 / 5000
Gyorsulás 0-100 km/h: 7 mp.
Végsebesség: 220 km/h
Több autó










zsolti744 | 2007-06-26 13:44
5 ajtos a kocsi es inkabb bent szeretnem hallgatni a zenet.
Oszi | 2007-06-26 12:55
Kell hozza egy olyan erosito ami tudja a magasjelszintu bemenetet es kell egy melylada a csomiba,ha te nem akarsz valami nagyon nagy zenet akkor ezt egesz olcson meguszhatod,bar ez fugg az autodtol 4ajto,5ajtos vagy kombi.a 4ajtoshoz kicsit nagyobb cucra van szukseged a csomagter zartsaga miatt.es ha mar belekezdesz akkor celszeru elore csipogokat szerelni ami meg +10eFt korul mozog.A lada meg fugg a zenei stilusodtol is.Bar szerintem a Zart lada szol a legszebben viszont ezt az auton kivul annyira nem haljak:)de bent az autoban annal inkabb.
zsolti744 | 2007-06-26 12:49
SZiasztok. Standard CD-s mazda 6-osos radiom van a kocsiban. Lehet hozza subwoofert csatlakoztatni? Nem szeretem ha bombol a radio de igy halkan egyaltalan nem szolnak a basszusok, ezen szeretnek segiteni.
mazda-auto.hu | 2007-06-20 14:17
Igen, ahogy már írtuk, meglehetõsen feleslegesnek tartjuk a kódolást. A Mazda6 2002-es, vagy RX-8 2003-as megjelenése óta már biztosan kiderült volna, ha csak mi, magyar szervizek nem tudnánk valamirõl. Az osztrákoktól ered egy-két számsor ami állítólag kiüti a kódot, de eddig inkább csak az "állítólag" igaz.
Oszi | 2007-06-20 13:29
Inkabb ugymondanam hogy indokolatlanul tulzot vedelem vagy meg az is lehet hogy csak a Magyar szervizeket nem tajekoztattak a javitasi lehetosegekrol kelokeppen.
mazda-auto.hu | 2007-06-20 07:53
Ez a tuti biztos védelem. : (
Csaba | 2007-06-19 22:55
Kassi!
Nekem is egyszer addig játszottak a szervízben a rádióval, hogy letiltotta magát. Aztán kénytelnek voltak meghekkeltetni valahol. Mondjuk ez egy 6-os rádiója, de gondolom olyan nagy különbség nem lehet. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ne add fel, valahogy ki lehet szedni a kódot. De ezt nem árulhatom el, hogy melyik szervíz volt. Egyébként tényleg nevetséges, hogy a szervizek sem tudják visszaállítani a kódolást egy olyan rádióban ami nem jó más tipusú autóba. Üdv, Csaba
Oszi | 2007-06-19 17:16
Olyan finom arak vannak a mazdanal :)Kezdem azt erezni hogy egy premium kategorias auto tulajdonosa vagyok. :)Bar most mar azt is tudom hogy miert vannak ilyen arak itthon.belgium-ausztria-MMH-es a kereskedo.
mazda-auto.hu | 2007-06-19 09:01
Csak az alap rádió egységet kell cserélni, a CD-t, (vagy váltót) át lehet rakni a jelenlegibõl. Az alap rádió egység ára 186220,-Ft.
Kassi | 2007-06-18 18:12
:-(((((
Nagyjából mennyibe kerül egy új, ill. van olyan ami mp3-at is tud?