2026. Június 28. - Levente, Irén
Kérdések Mazdáról a szakértőnek
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Cadillac Eldorado (egri túra).
Mazda 3 Kuroi.
Turbófeltöltő, vagy kompresszor?
Széchenyi 2020 Befektetés a jövőbe
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Lamborghini Countach QV 1985-1988.
Több autó
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4170, 2000, 1070 mm
Tengelytávolság: 2500 mm
Hasmagasság: 105 mm
Hengerek: 12 henger V alakban 60°
Szelepek száma: 48
Motorbeépítés: hátsó tengely előtt hosszában
Szívómotor, karburátorok. (néhány késői USA verzió befecskendezővel)
Lökettérfogat (cm3): 5167
Furatxlöket (mm): 85,5x75 mm
Sűrítési viszony: 9,5:1
Teljesítmény (LE/ 1 min): 455 /7000
Nyomaték (Nm / 1 min): 501/5200
Sebességfokozatok száma: 5
Hátsókerékhajtás
Gyorsulás 0-100 km/h: 4,8 mp.
Gyártott darabszám: 610
Végsebesség: ~295-310 km/h










Oszi | 2007-09-15 18:47
Nem tudom a valaszt,de en ilyennel meg nem talakoztam.Nekunk a 6-osainkban F/L es regi es MPS mindben van ilyen olyan riaszto,es vagy a gyari kulcsal valo nyitas/zarasra aktivalodik es nincs kulon taviranyito vagy van kulon taviranyito de akkor az auto kulcsar,taviranyitojara nincs szukseg mert az utolagos riaszto taviranyitojara nyit.Lehet hogy a bekotesnel lett elkotve valami?!Igaz en nem vagyok mazda szervizes,de Mazda-auto kielegitobb valaszt adhat.
dobaki2 | 2007-09-15 14:11
A probléma nem teljesen ide való, ezért elnézést. A napokban szereltek a Mazda 5-be egy Magicar 902 F-B pageres riasztót. A riasztó tökéletesen mûködik (nyitja zárja a centrálzárat) kb.15-20 percig. Utána hiába küldi el a riasztó a nyitó kódot, csak a riasztó hatástalanítódik, de a központi zárat nem vezérli. Egyik ismerõsöm azt mondta, hogy a Mazda egy bizonyos idõ után ”ALVÓ” üzemmódba lép, és ezt követõen a riasztóm jelét nem érzékeli a gépkocsi. Tehát ugyan hatástalanítódik a riasztó, de a központi zár meg sem moccan. Így tehát kinyitnom csak a gyári távirányítóval lehet. Így tehát normálisan nyitni-zárni a kocsi leállításától kb. 15-20 percig lehet.
Hogyan lehet a problémát megoldani???
mazda-auto.hu | 2007-07-27 09:18
Tudunk küldeni használati utasítást. Rendelés: varga@mazda-auto.hu
Oszi | 2007-07-21 16:46
Olyan sokmindent nem tud,hogy kelljen hozza a hasznalati :))Kerdez es valaszolunk.(mazdaklub honlapjan vannak linkek hasznalati utasitasokhoz)
Tomtom | 2007-07-16 14:02
Hy! Kb. két hónapja bõvítem a mazdások táborát, és nagyon elégedett vagyok az olaszországból behozott, ám magyarországon vásárolt mazda 6 ommal. Viszont van egy bibi, hogy nem kaptam hozzá semmi könyvet amiben használati utasítások lennének! Azt szeretném megkérdezni, hogy hol lehet beszerezni, mert nem találom a féket!)))) Na jó, komolyan, nekem a navigáció miatt kéne! Bár sok mindenre rájöttem már magamtól is, hogy mûködik, de szerintem még számtalan funkció van, amit nem ismerek! Ha tud valaki, kérlek segítsetek beszerezni! Elõre is nagyon köcce! Ciao TomTom
mazda-auto.hu | 2007-07-13 14:58
Felhívjuk kedves honlap és fórum látogatóink figyelmét, hogy Július 27-ig nem áll módunkban válaszolni, illetve hozzászólni a fórumon. Szervíz árajánlat, vagy alkatrész árra vonatkozó kérésekre a lenti Szervíz linken "keresztül" tudunk válaszolni.
Oszi | 2007-07-12 16:35
klezlibalázs:Ha nincs benne a lemez a kesztyutartoban levo DVD-olvasoban es nagyon szukseged van ra kulfoldi utak miatt akkor en tudok neked adni 1-et.
mazda-auto.hu | 2007-07-12 14:23
Tel.: 66/430-585 Varga István
Kassi | 2007-07-12 11:52
Hello!
Tudtok adni egy telefonszámot amin meg tudnám rendelni a hangbeviteli kártyát?
Még ma megrendelném hogy holnapra kihozza a futár.
Köszi
mazda-auto.hu | 2007-07-12 09:48
A lemez benne van a DVD játszóban (kesztyûtartó)? Azt nyilván tudod, hogy magyar térkép még nincs.