2026. Június 28. - Levente, Irén
Kérdések Mazdáról a szakértőnek
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Mazda 3 MPS KW futómű tuning.
10 perc alatt adták el a 250 darabot.
Kiváló eredménnyel zárta a Euro-NCAP töréstesztet az új Mazda6.
Nem lesz utódja az RX-8-nak?
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Lamborghini Diablo GT 1999
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4430, 2040, 1115 mm
Tengelytávolság: 2650 mm
Hasmagasság: 110 mm
Saját tömeg: 1530 kg
Hengerelrendezés: 12 henger V alakban 60°
Szelepek száma: 48
Furat/löket: 87 / 84 mm
Lökettérfogat (cm3) : 5992
Sűrítési viszony: 10,7:1
Motorbeépítés: középen, hátsó tengely előtt
Benzin befecskendezés
Szelepvezérlés típusa: Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 574,9(422,8)/ 7300
Nyomaték (Nm / 1 min): 630 Nm / 5500
Sebességfokozatok száma: 5
Hátsókerékhajtás
Gyorsulás 0-100 km/h: 4,4 mp
Végsebesség: 338 km/h
Több autó










mazda-auto.hu | 2007-10-30 17:45
KEDVES FÓRUMLÁTOGATÓK! LEGKÖZELEBB NOVEMBER 8-ÁN TUDUNK VÁLASZOLNI.
mazda-auto.hu | 2007-10-25 16:29
A legegyszerûbb megoldás a gyári hat lemezes MP3 CD-tár beszerelése, ami kb.: 150000,-Ft. A legolcsóbb a hangbemeneti kártya (25000,-Ft) és a kesztyûtartóba szerelt 20-30000 Ft-os MP3 lejátszó kettõse.
bal700 | 2007-10-25 15:49
Kedves Mazda-auto! Jelenleg a mazda 6-om ban egylemezes sima CD egység van, az auto 2003-as. Érdekelne mi a legegyszerûbb megoldás hogy mp3-at tudjak vele lejátszani? Esetleg van olyan cd tár ami mp3-at is tud? Mindenképpen beszereltetném valamelyiket.
mazda-auto.hu | 2007-10-24 08:49
A Navtech (tõlük vette a "térképet" eddig a Mazda) nemrég bejelentette, hogy elkészült a még részletesebb Magyarország térképe. Talán ez a hír is bizakodásra adhat okot, hogy a közeljövõben Mi is felkerülünk a Mazda DVD.-re is.
Oszi | 2007-10-22 11:50
Igo Limusine kb 200-250eFt-ert.Igo a gyari navigacion keresztul es kapsz hozza kis taviranyitot es pont ugyan ugy nez ki mint a ppc variansa csak ez a gyari navigaciohoz van meretezve.Sajnos a mazda meg nem nyilakozik a gyari navihoz valo magyar terkeplemezrol,de ha lesz az is kb 100eFt ba fog kerulni.
Gáborka6 | 2007-10-21 23:11
Sziasztok!
Magyar navigáció lesz már végre valahára vagy van rá már valami kilátás?
Oszi | 2007-09-25 14:07
igazan az a ciki ha ujabb modelev van megadva a reggebi kinezetu facelift elotti autohoz:)
Oszi | 2007-09-25 14:06
ÉloAti:A hirdetesek 99%-ban az elso uzembehekyezes datumat adjak meg ami a legtobb esetben 6honap elteresnel nem tobb.En altalaban utanna szoktam nezni az alvazszam ertelmezeset illetoen es abbol feketen feheren kiderul minden. mindenkep nagyon pozitiv a kereskedo hozzaalsa a karteritest illetoen.
mazda-auto.hu | 2007-09-25 12:38
A Mazda6 megoldása nem kompatibilis a Mazda3-éval.
Élõati | 2007-09-25 11:23
mazda-autó!
Ez igy elég húzos ár , azért hogy a nejem lássa mikor tankoljon, talán ha találok egy bontottat akkor érdekelne a beszerelés, a 6 Mazdában is gondolom úgyanez van?