2026. Június 28. - Levente, Irén
Kérdések Mazdáról a szakértőnek
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Gyártási időszak: 1971-1978
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4355, 17688, 1134 mm
Tengelytávolság: 2000 mm
Hasmagasság: mm
Légellenállási együttható:
Saját tömeg: 1619 kg
Hengerelrendezés: 8 henger, 90 fokos V alakban.
Szelepek száma: 16
Furat/löket: 93,9 / 89 mm
Sűrítési viszony: 8,05:1
Motorbeépítés: Hátsó tengely előtt hosszában, középen
Tüzelőanyag ellátás: 4 db Weber DCNF karburátor
Sebességfokozatok száma: 5 kézi (ZF)
Meghajtott tengely: hátsó
Lökettérfogat (cm3): 4930
Szelepvezérlés típusa: Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 330 (246,1)/ 5500
Nyomaték (Nm / 1 min): 440,6/ 4000
Gyorsulás 0-100 km/h: 6,6
Végsebesség: 284 km/h
Gumiméret elöl: 205/70 VR15
Gumiméret hátul: 215/70 VR 15
Összesen 564 db készült.
Több autó










mazda-auto.hu | 2008-01-16 16:18 Matsui részére
Elvileg bármelyik hivatalos Mazda szervízben van rá mód. Mi Békéscsabán vagyunk.
Matsui | 2008-01-16 15:49 mazda-auto.hu részére
Köszönöm a segítséget! Tudna ajánlani szervízt, ahol ezt a kitesteléses alapbeállítást elvégzik nekem?
Köszönöm,
Matsui
mazda-auto.hu | 2008-01-16 08:07 Matsui részére
Valószínűleg egy ún. kitesteléses alapbeállítás szükséges. Amíg ez nem történik meg, addig bizonyos fokig a vezérlőegység erőszakkal próbálja biztosítani a megfelelő alapjáratot és ez okozza leírt jelenségeket. 2. Rosszabb esetben a vezérlés nem úgy áll, ahogy kellene.
Matsui | 2008-01-15 18:54
Sziasztok,
segítségre lenne szükségem! 323F-em van 2000-es évjárat 1,5-ös 89LE-s benzines kéziváltós. Van egy kis apróság ami idegesít és nem találom a problémát. Alapjáraton, amikor már a motor bemelegedett és az alapjárati fordszám lemegy a normális szintre (kb. 750 RPM) akkor vibráció érezhetó mind a kormányon, váltókaron, és az ülésben is... Illetve megfigyeltem azt is, hogy mikor alapjaraton van és adok egy gázfröccsöt, nem reagal azonnal a motor csak kis késéssel... (gázreakció nem elég közvetlen)
Kérlek adjatok tippet mi lehet az oka ennek...
Köszönöm!
Matsui
mazda-auto.hu | 2008-01-14 13:55 Oszi részére
Igen, korábban beszéltünk már róla, talán az AutoHiFi fórumunkban. Természetesen mi is beépítjük, igény esetén tudunk pontos árat mondani.
Oszi | 2008-01-14 12:05 mazda-auto.hu részére
Szerintem a NavNGo Limusine-ra gondolot,az obudaban azt reklamozzak es 280eft mire bent van az autoban.
mazda-auto.hu | 2008-01-14 11:20 kolbi részére
Igen, valóban nemrég jelent meg a szett, amely a gyári képernyőt használja kijelzésként, és "ismeri Magyarországot". Az ára valóban 300000 körül mozog beszereléssel. Egyébként nem a Mazdától érkezik.
kolbi | 2008-01-14 09:53
Kedves Mazda autó.Biztos,hogy lehetséges,mert az óbudában is vállalnak ilyet állítólag,csak 300000 ft az ára.Én valami olcsobb variációra gondolok,de nem valami szélvédöre rakható készülékre.Köszönettel.
mazda-auto.hu | 2008-01-14 09:47 kolbi részére
A "Gyárin" a Mazda rendszerét kell értenünk, Magyarország térképpel? Ez egyelőre nem lehetséges. 2. A képernyő helyére be lehet építeni más, magyar térképpel is rendelkező eszközt.
kolbi | 2008-01-12 15:19
Tisztelt Mazda-Autó.Nekem Mazda6 Gt Sporkombim van gyári navigcióval.(Nyugat európa)Magyarországon használhatót szeretnék,Gyárit,és nem 300000 ft ért.A lehtséges variációk érdekelnének.Előre is köszönöm.