2026. Június 26. Péntek - János
Kérdések Mazdáról a szakértőnek
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Mazda MX-5, és Subaru BRZ.
Kiváló eredménnyel zárta a Euro-NCAP töréstesztet az új Mazda6.
Nem lesz utódja az RX-8-nak?
Bemutatkozott az új Mazda CX-5
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Lamborghini Diablo GT 1999
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4430, 2040, 1115 mm
Tengelytávolság: 2650 mm
Hasmagasság: 110 mm
Saját tömeg: 1530 kg
Hengerelrendezés: 12 henger V alakban 60°
Szelepek száma: 48
Furat/löket: 87 / 84 mm
Lökettérfogat (cm3) : 5992
Sűrítési viszony: 10,7:1
Motorbeépítés: középen, hátsó tengely előtt
Benzin befecskendezés
Szelepvezérlés típusa: Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 574,9(422,8)/ 7300
Nyomaték (Nm / 1 min): 630 Nm / 5500
Sebességfokozatok száma: 5
Hátsókerékhajtás
Gyorsulás 0-100 km/h: 4,4 mp
Végsebesség: 338 km/h
Több autó










mazda-auto.hu | 2015-03-16 11:16 FacaG részére
Nagyon hosszú idő után, illetve csak kivételes esetekben szükséges a tankban található szűrő cseréje.Teljesen szintetikusat ajánlok, nem "szintetikus technológiájút", illetve ásványit.
Mikey | 2015-03-15 13:13
Tisztelt Szakértő!
Mazda 6-os 2009-es évjáratú autómon leállítás után villog az immobiliser visszajelző! Azt szeretném kérdezni, hogy mit jelent ez? Az autó tökéletesen működik azóta is.
Köszönettel: Mikey
FacaG | 2015-03-15 12:35
Tisztelt Szakértő!
Azt szeretném kérdezni hogy mazda mazda2 2008-as évjáratu automon kell e cserélni benzinszűrőt? Mert azt nem irja a szervizkönyv. Ha igen mennyi km után? És még azt szeretném kérdezni ön milyen olajat ajánlana bele félszintetikus vagy szintetikusat? Köszönöm válaszát
Frodó | 2015-03-03 20:10 BZ részére
Mindenkinek köszönöm a válaszokat!
BZ | 2015-03-03 16:35 Frodó részére
http://www.spritmonitor.de/de/uebersicht/27-Mazda/522-MPV.html?fueltype=1&power_e=100
mazda-auto.hu | 2015-03-03 15:09 Frodó részére
29500,-Ft darabja. Kb. 7,5-8 liter lehet az átlagfogyasztás, de erről inkább az MPV tulajdonosok tudnának nyilatkozni.
Frodó | 2015-03-02 21:03 mazda-auto.hu részére
Köszönöm!
Azt még hadd kérdezzem meg,hogy ennek az autónak(2002-es 2.0 diesel Mpv)kb.mennyi az elfogadható átlagfogyasztása?Illetve,hogy Önök tudnának-e baloldali ködlámpa köré takarólemezt szerezni,ha igen mennyiért?Ha privát a válasz,akkor az one.frodo@gmail.hu-ra is írhatnak.
Nagyon köszönöm!
mazda-auto.hu | 2015-03-02 11:06 Frodó részére
Nincsenek szervizadatok, egyéb utolsó adatként 2006.03.14-én, 104688 km szerepel.
Az autó gyártási dátuma 2002.06.12.
mazda-auto.hu | 2015-03-02 11:00 sakeszka részére
Nem feltétlenül olvasható ki konkrétan a diagnosztizálással, hogy mi a probléma. Viszont nyomravezető lehet a műszer által kiadott adathalmaz. Egyszerűbb esetben 8382,-Ft egy diagnosztikai vizsgálat.
Frodó | 2015-03-02 08:48
Tisztelt szakértő(k)!
A forgalmiba az van írva a gyártási évhez a Mazda Mpv-hez(diesel):2002.nincs per jel ami a hónapra utalna,illetve van egy olyan dátum,hogy az első forgalomba helyezés:2002.08.28.,ebből,hogyan tudom pontosan a gyártás dátumát?
Illetve tisztelettel kérdezném,hogy tudnak e valami infot eme alvázszám alapján(és ha esetleg szervizelési info is lenne,akkor az milyen jellegű volt,ha lehet ilyen részletesen) :JMZLW19R230203415
Előre is nagyon köszönöm a válaszaikat!