2026. Június 26. Péntek - János
Kérdések Mazdáról a szakértőnek
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Mazda MX-5, és Subaru BRZ.
Kettős tömegű lendkerék akció!
Mazda 3 MPS KW futómű tuning.
Kiváló eredménnyel zárta a Euro-NCAP töréstesztet az új Mazda6.
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Ferrari 288 GTO 1984
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4225, 1850, 1150 mm
Tengelytávolság: 2450 mm
Hasmagasság: 120 mm
Saját tömeg: 1160 kg
Hengerelrendezés: 8 henger V alakban 90 fok
Szelepek száma: 32
Furat/löket: 80 / 71 mm
Sűrítési viszony: 7,6:1
Turbófeltöltő: 2 db IHI turbó, 2 db levegő-levegő köztes hűtő
Motorbeépítés: középen, hátsó tengely előtt
Benzin befecskendezés
Sebességfokozatok száma: 5
Lökettérfogat (cm3): 2855
Szelepvezérlés típusa: Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 400(294,6)/ 7000
Nyomaték (Nm / 1 min): 496/ 3800
Gyorsulás 0-100 km/h: 4,8
Végsebesség: 305 km/h
Több autó










sakeszka | 2015-02-27 14:28 mazda-auto.hu részére
Ertem.akkor ezt a hibat ki tudom valahogy olvastatni diagnosztizalassal?(ezt azert kerdem mert a megtorpanás közben ,meg alapbol sem jelez ki semmi hibakodot az auto)
Ha igen önök csinalnak ilyet?/illetve az ár is erdekelne/
Tisztelettel
Frodó | 2015-02-27 13:37
Tisztelt szakértő(k)!
Hol érdemes Mpv-hez alkatrészeket venni?
2002/12-es 2.0 diesel-nek mennyi az elfogadott átlagfogyasztása,kb.?
Köszönöm!
Lantos749 | 2015-02-22 17:41
Üdv!
mazda-auto.hu | 2015-02-16 08:20 sjtt részére
Az egyszerűbb lehetőségek egyike a fojtószelepház szennyeződése, illetve egy testeléses alapjárat beállítás hiánya.
mazda-auto.hu | 2015-02-16 08:18 sakeszka részére
Ezt így nem lehet megmondani, akár kettős tömegű lendkerék hiba is okozhatja.
sjtt | 2015-02-14 22:06
üdv van egy mazda 121 db 92 es alapjárat ingadozik és néha leáll mi lehet a gond vagy hol keresük mert a neten nem nagyon találni ezügyben semmit amugy 1-2 re indul és megy fordulaton de ha elengedi az ember a gázt rángat . elöre is köszönöm
sakeszka | 2015-02-13 14:32
Tisztelt Mazda-Szakèrtők!
mazda-auto.hu | 2015-02-13 07:55 mrkopasz1980 részére
Elképzelhető, hogy el van dugulva az olajszivattyú szita szűrője. Ezt általában a fellazult befecskendezők okozzák. Egyébként az ilyen "5 bar olajnyomás" adat önmagában semmit nem mond. Az olajnyomás olajhőmérséklet és fordulatszám függő, csak ezekkel az adatokkal együtt beszédes, különben nem értékelhető.
mazda-auto.hu | 2015-02-13 07:51 Lantos749 részére
Pár ezer kilométer finomabban, óvatos bemelegítés, gyűrűcsere, csapágyak cseréje miatt nem igényel különösebb bejáratást.
mazdarobi | 2015-02-12 22:42 mrkopasz1980 részére
5 Bar olajnyomás???
Alapjáraton 1,5.fordulaton 3,5 a megfelelő.