2026. Június 26. Péntek - János

Kérdések Mazdáról a szakértőnek

Vissza a topikokhoz

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!


sakeszka | 2015-02-27 14:28 mazda-auto.hu részére

 Ertem.akkor ezt a hibat ki tudom valahogy olvastatni diagnosztizalassal?(ezt azert kerdem mert a megtorpanás közben ,meg alapbol sem jelez ki semmi hibakodot az auto)

Ha igen önök csinalnak ilyet?/illetve az ár is erdekelne/

Tisztelettel

Frodó | 2015-02-27 13:37

 Tisztelt szakértő(k)!

Hol érdemes Mpv-hez alkatrészeket venni?

2002/12-es 2.0 diesel-nek mennyi az elfogadott átlagfogyasztása,kb.?

Köszönöm!

 

Lantos749 | 2015-02-22 17:41

 Üdv!

Milyen motor olajat használtok/ajánlotok?
(2001 -es 1.8. 74kW benzines)

mazda-auto.hu | 2015-02-16 08:20 sjtt részére

 Az egyszerűbb lehetőségek egyike a fojtószelepház szennyeződése, illetve egy testeléses alapjárat beállítás hiánya.

mazda-auto.hu | 2015-02-16 08:18 sakeszka részére

 Ezt így nem lehet megmondani, akár kettős tömegű lendkerék hiba is okozhatja.

sjtt | 2015-02-14 22:06

 üdv van egy mazda 121 db 92 es alapjárat ingadozik és néha leáll mi lehet a gond vagy hol keresük mert a neten nem nagyon találni ezügyben semmit amugy 1-2 re indul és megy fordulaton de ha elengedi az ember a gázt rángat . elöre is köszönöm

sakeszka | 2015-02-13 14:32

 Tisztelt  Mazda-Szakèrtők!

Az lenne a kerdesem hogy üzemmeleg mazda6 2.0cdh (2006 èvj.) motor elindulasnal miert torpan meg egyesböl kettesbe valtva es igy tovabb.?/dinamikus gázadasnal./
ha lassan nyomom a pedalt akkor szepen pörög felfele,ha dunamikusan akkor elveszlik az erő egy-ket masodpercig aztan pörög.
Valaszukat előre is köszönöm,remelem nem nagy a baj...

mazda-auto.hu | 2015-02-13 07:55 mrkopasz1980 részére

 Elképzelhető, hogy el van dugulva az olajszivattyú szita szűrője. Ezt általában a fellazult befecskendezők okozzák. Egyébként az ilyen "5 bar olajnyomás" adat önmagában semmit nem mond. Az olajnyomás olajhőmérséklet és fordulatszám függő, csak ezekkel az adatokkal együtt beszédes, különben nem értékelhető.

mazda-auto.hu | 2015-02-13 07:51 Lantos749 részére

 Pár ezer kilométer finomabban, óvatos bemelegítés, gyűrűcsere, csapágyak cseréje miatt nem igényel különösebb bejáratást.

mazdarobi | 2015-02-12 22:42 mrkopasz1980 részére

 5 Bar olajnyomás???

Alapjáraton 1,5.fordulaton 3,5 a megfelelő.

Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!





Autó katalógus

Ferrari 288 GTO 1984

Ajtók száma:  2
Ülések száma:  2

Hosszúság, szélesség, magasság: 4225, 1850, 1150 mm

Tengelytávolság: 2450 mm

Hasmagasság: 120 mm

Saját tömeg: 1160 kg
Hengerelrendezés: 8 henger V alakban 90 fok

Szelepek száma: 32

Furat/löket: 80 / 71 mm

Sűrítési viszony: 7,6:1

Turbófeltöltő: 2 db IHI turbó, 2 db levegő-levegő köztes hűtő   
Motorbeépítés:  középen, hátsó tengely előtt

Benzin befecskendezés

Sebességfokozatok száma: 5 
Lökettérfogat (cm3):     2855     
Szelepvezérlés típusa:   Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min):     400(294,6)/ 7000
Nyomaték (Nm / 1 min):     496/ 3800

Gyorsulás 0-100 km/h: 4,8

Végsebesség: 305 km/h

Több autó