2026. Június 28. - Levente, Irén
Mazda6
Kérem, jelentkezzen be, ha hozzászólna!
A tízmilliomodik Mazda vásárló szerencséje.
Mazda 3 MPS KW futómű tuning.
Nem lesz utódja az RX-8-nak?
Bemutatkozott az új Mazda CX-5
Kiváló eredménnyel zárta a Euro-NCAP töréstesztet az új Mazda6.
Friss topikok:
Mazda Xedos 6, Xedos 9 Mazda szerviz előélet lekérdezése Mazda3 (minden ami szerviz) Kérdések Mazdáról a szakértőnek Még több fórum téma
Aston Martin DB7 1993
Ajtók száma: 2
Ülések száma: 2+2
Hosszúság, szélesség, magasság: 4631, 1820, 1238 mm
Tengelytávolság: 2591 mm
Hasmagasság: 152 mm
Légellenállási együttható: 0,31 cw
Saját tömeg: 1650 kg
Hengerelrendezés: 6 henger, soros
Szelepek száma: 24
Furat/löket: 91 / 83 mm
Sűrítési viszony: 8,3:1
Feltöltő: Eaton M90 kompresszor
Motorbeépítés: elöl, hosszában
Benzin befecskendezés
Sebességfokozatok száma: 5
Lökettérfogat (cm3): 3239
Szelepvezérlés típusa: Dohc
Teljesítmény (LE (kW) / 1 min): 339,7(249,8)/ 5500
Nyomaték (Nm / 1 min): 488/ 3000
Gyorsulás 0-100 km/h: 5,9
Végsebesség: 253 km/h
Több autó










mazda-auto.hu | 2016-10-21 13:35 Frankie65 részére
Meg kellene próbálni kulccsal indítani pár napig, ha így indul mindig, akkor a távirányítóban kellene elemet cserélni. Ha így sem tökéletes, akkor szerviz és diagnosztika
mazda-auto.hu | 2016-10-21 13:28 Akos1994 részére
Ezt nem tudjuk megmondani átvizsgálás nélkül...
mazda-auto.hu | 2016-10-21 13:26 istipongi részére
Amennyiben ausztriától keletre helyezték forgalomba, akkor alvázszám alapján van esély, hogy kiderítsük.
Csokibacsi690903 | 2016-10-20 06:57
Tisztelt Mazda Autó! egy 2008 as Maza 6 2,5 benzinest használok,egy héten belül a rádió vétel nagyon megromlott, majd néhány nappal később a telefonok nem tudnak rákapcsolódni, a kihangosítóra. Merre, hova induljak?
istipongi | 2016-10-19 15:30
Sziasztok!
Már több fórumon olvasgattam, de nem találtam információt arra, hogyan tudom megállapítani az autóm pontos felszereltségét?
Erre van ötletetek?
mazda-auto.hu2 | 2016-10-19 09:21 tomasso részére
Beépíthető.
mazda-auto.hu2 | 2016-10-19 09:19 Peti79 részére
Alvázszám alapján tudjuk megadni. Egyébként a a vonószem takaró belső oldalán lenne, de az általában nem látszik jól.
Akos1994 | 2016-10-15 22:57
Tisztelt mazda auto!nekem volna egy mazda 6om,2003 benzi 2.3!nos nekem olyan bajom van hogy valami kopog hatul a bal felöl razu uton kisebb bukanoknal de ugy nagyon kopog hogy mi lehet a baj mert mar szervizbe at neztek es ami gyanitotak ki let cserelve!üdv ákos
Frankie65 | 2016-10-11 13:45
Sziasztok!
2003. CDH GT 2.0D 100kW kombi az autóm.
Nem indul minden indításra,van hogy indulás helyett a bc elsötétedik,
az indítómotor nem kap áramot csak ennyi történik.
Ha viszont elindul semmi gond nincs,már hosszú távokat is mentem vele így.
Mi lehet a baj?Immobiliser vagy gyújtáskapcsoló,esetleg biztosíték?
Elég bosszantó dolog,amúgy pöccre indul a verda,semmi más gond nincs vele.
Ráadom a gyújtást,megvárom míg a xenon szintet állít mindig csak utána
szoktam indítózni.Nem szeretném ha az állítómotorok tönkre mennének ez miatt,
ha már egyszer így van megoldva a szintezés hogy egyből gyújtásráadásra működik.
Kérem aki tud segítsen hogy mit nézzek meg először!
tomasso | 2016-10-10 20:33
Tisztelt Mazda auto!
2012-es Mazda 6(5ajtós)a hátsó lámpa sima izzós!Ledesre szeretném cserélni,nem tudom hogy beépíthető e a ledes nekem hogy egyáltalán a csatlakozók egyeznek e az izzóssal!?
Köszönöm válaszát!